×

Anneler Günü Hediyesi Boyanabilir Tişört

Anneler Günü Hediyesi Boyanabilir Tişört

Mayıs ayı içerisinde en önemli günlerden biri olan ve mayıs ayının 2 haftasının pazar günü olarak tüm dünyada kutlanan " anneler günü" etkinliğine annelere hediye almak hem onları hatırlamak adına hem de değerlerini bilmek adına önem taşır. Hediyenin büyüğü küçüğü önemli olmamakla birlikte farklı bir hediye ile annenizin karşısına geçmek annenizi duygulandıracaktır.

2020 Anneler Günü

2020 yılının mayıs ayı anneler gününe günler kala başlayan bu heyecana şimdiden hazırlık yapmak isteyenlere boyanabilir tişörtleri önerebiliriz.

Düz renkli ve kaliteli bir tişörtün üzerine anneyi simgeleyen figürler veya yazılar ile sevginizi yansıtabilir ve bu figür veya yazıları kendi zevkinize uygun boyayabilirsiniz.

İster Giy İster Paketle

Solmayan boya kalemleri ile boyadığınız bu tişörtleri ister giyerek ister paketleyerek annenize anneler gününde hediye edebilirsiniz. Farklı bedenlerde bulabileceğiniz bu tişörtler son derece anlamlı ve şık bir hediye olacaktır. Ürünü uzun yıllar kullanabilmek mümkün.

Tişörtlere Uygulanacak Figür ve Yazılar

Hayal gücünüze artı değer katacak bu hediye her yaştan çocuğun annesine hediye edebileceği bir tasarım olacaktır.

Tişört Boyama Kategorisi : https://istetisort.com/urunler/baskisiz-tisortler/tisort-boyama

  • Bir veya birden fazla içinde annem yazılı kalp çizimler
  • Canım annem
  • Seni seviyorum annem
  • Anne ve çocuk resimleri
  • Kısa bir şiir dörtlüğü
  • Vecize veya atasözleri
  • Yazı ve gül figürleri bunlardan bazıları

Hemen Al Boyamaya Başla

Hem anneye hem de çocuğa uygun tişörtler halinde alınabilecek bu anlamlı tişörtleri almanın tam zamanı. Pamuklu ve doğal malzemeden üretilen tişörtleri hayal gücünü katarak boyamaya başla. Annenle günlük hayatta beraber giy ve anneni ne çok sevdiğini tüm dünyaya kendi eserinle anlat.

Bu etkinliği tek veya diğer kardeşlerinle de yapabilir hatta bu etkinliği okullardaki öğretmenler öğrencilerle de yapabilir.

Bir tişört, renk vermeyen boya kalemi (her renk olabilir, siyah, kırmızı, yeşil, mor, sarı, mavi, turuncu vs.) ve hayal gücün bu eşsiz hediyeyi tasarlaman için yeterli olacaktır. Geç kaldıysan üzülme çünkü boyalar çabuk kurur ve solmaz.

Bu anneler gününde kendi el emeğinle hazırlayarak sunacağın hediyenin annenin yanında değeri çok daha fazla olacaktır.

Hayatımızdaki yeri bambaşka olan annelerimizi her gün sayıp sevmeliyiz. Ancak bu sevgiyi özel bir günle ona adanmışlık olarak kutlamak anneler için çok duygulu olmaktadır. Sevgimizin büyüklüğünü küçücük bir tişörte kendi el emeği ile sığdırarak sunmak en tatlı hediye olacaktır.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.