×

Şapka / Bere Modelleri


Kayıtlar 1-24 / Toplam 30

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
sayfa başı

Promosyon Şapka

Doğa dostu ve günlük kullanıma uygun promosyon ürünlerle marka değerinizi artırabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal özellikler taşıyacak şekilde tasarlanan promosyon şapka modellerimiz, farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Promosyon Sektöründe Fark Yaratan Ürünler

Tasarımın üretim ve tüketici gözündeki değerine odaklanan çalışmalarımız, ihtiyaca uygun olarak şekillenir.

Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanıma uygun pamuk şapka modelleri;

  • 5 parça dikimi
  • Cırt bandı
  • Hava delikleriyle konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Minimum sipariş adedi 10 olan ürünlerimizi daha çok alıp daha uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Cotton Sandwich Şapka

Yüksek baskı kalitesiyle özelleştirilen cotton sandwich şapka modelleri, kolay yıpranmaz. Bu özelliğiyle iş kıyafeti olarak da kullanılan model, kurumsal ihtiyaca uygun geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Uzun ömürlü kullanışı ve kafa büyüklüğüne göre ayarlanabilen cırt bantlarıyla herkese uygun olan şapka, baskılı promosyon ürünü olarak dağıtılabilir.

Ürün Özellikleri; şapkalarımız müşteri beklentilerine uygun ve kullanıcı konforuna odaklıdır. %100 pamuk kumaştan hazırlanan modelin siperliği sağlam materyalden hazırlanmıştır. Kaliteli ürüne Türkiye'nin her yerinden ulaşma imkanı sunan online hizmetlerimize, kapıda ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz. 3000 adedin üzerindeki baskılı ürün siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Ürünlerin Marka Değerine Katkıları

Kaliteli bir tasarıma sahip promosyon ürünler, marka değerine olumlu katkı sunar. Satış hacmini yükselten modeller, müşterilere keyifli bir kullanım deneyimi yaşatır.

  • Tekrar satın alma oranı
  • Sadakat
  • İlgi uyandıran

modeller üzerine kurumsal baskı, logo, slogan ya da dikkat çekecek desen tasarımları yapılabilir. Markanın hedef müşterilerle buluşmasını sağlayan ürünler, satış artırmak ve yeni ürünlerin tanıtımı amacıyla kullanılabilir. Baskılı promosyon ürünler kullanıldığı süre boyunca markanızın göz önünde durmasını sağlar.

Renkli Siperli Promosyon Şapkalar

Kurumsal tasarıma sahip olan renkli siperli şapka modelleri, özelleştirilebilir. Polyester kumaştan üretilen modelin arka kısmında yer alan cırt bantlar bedene uygun genişleme imkanı sunar. Hava deliklerine sahip olan model, bahar ve yaz aylarında konforlu kullanım alanına sahiptir. Müşterilerin sık sık kullanabilecekleri her zaman el altında duran promosyon ürünleri, marka bilinirliği açısından önemlidir.

Müşteri beklentileri ve trendlere uygun olarak belirlenecek şık ve kullanışlı promosyon şapka modelleri reklam ve tanıtım çalışmalarını destekler. Etkili ve yaratıcı bir renk tasarımla marka imajı güçlendirilirken rekabet alanınızı da genişletebilirsiniz. Gündelik hayatta farklı yaş ve zevkten tüketicilerin kullanımına uygun ve görsel anlamda dikkat çekecek ürünlerle etkili bir tanıtım ve pazarlama süreci planlanabilir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.