×

Eğitim Kurumları Kıyafetleri

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Empirme Baskılı Tişört - English Time
  Empirme Baskılı Tişört - English Time
 2. Polo Yaka Tişört Beyaz - Öğrenci
  Polo Yaka Tişört Beyaz - Kolej Tişört - Öğrenci
 3. Polo Yaka Tişört Kırmızı - TED - Turkish Education Association
  Polo Yaka Tişört Kırmızı - TED - Turkish Education Association
 4. Polo Yaka Tişört Siyah - Öğrenci
  Polo Yaka Tişört Siyah - Robert Istanbul
 5. V Yaka Tişört Beyaz - Öğrenci
  V Yaka Tişört Beyaz - Öğrenci
 6. V Yaka Tişört Siyah - Öğrenci
  V Yaka Tişört Siyah - Sınav Koleji - Öğrenci Kıyafeti
 7. Önlük Beyaz - Öğrenci
  Önlük Beyaz - Laboratuvar - Kolej
 8. Polo Yaka Bordo Tişört - Bilim Özel Okulları
  Polo Yaka Bordo Tişört - Bilim Özel Okulları
 9. Polo Yaka Tişört - Kolej
  Polo Yaka Tişört - Kolej
 10. Önlük Beyaz - Laboratuvar - Tarabya British Schools
  Önlük Beyaz - Laboratuvar - Tarabya British Schools
 11. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Boğaziçi Ders Eğitim Kurumları
  Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Boğaziçi Ders Eğitim Kurumları
 12. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - TMK
  Polo Yaka Uzun Kol Tişört - TMK
 13. Önlük Beyaz - Laboratuvar - Eğitim Kurumları
  Önlük Beyaz - Laboratuvar - Eğitim Kurumları
 14. Polo Yaka Yeşil Tişört - İkra Koleji
  Polo Yaka Yeşil Tişört - İkra Koleji
 15. Önlük Beyaz - Laboratuvar - Özel Kolej
  Önlük Beyaz - Laboratuvar - Özel Kolej
 16. Kapşonlu Sweatshirt - Bilişim Koleji
  Kapşonlu Sweatshirt - Bilişim Koleji
 17. Bisiklet Yaka Sweatshirt 2 İplik Mor - ASA College
  Bisiklet Yaka Sweatshirt 2 İplik Mor - ASA College
 18. Polar - Ön Fermuarlı - Mars Koleji
  Polar - Ön Fermuarlı - Mars Koleji
sayfa başı

Toptan Okul Kıyafetleri Tişört

Eğitim kurumları özellikle çocukların zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri yerlerden biridir. Uzun yıllar boyunca günlerinin önemli bir kısmını eğitim kurumunda geçirirler. Okullar sadece çocukların eğitim ve öğretim aldıkları yerler değil aynı zamanda sosyalleştikleri, farklı etkinliklere katıldıkları ve birçok anlamda gelişimlerini sağladıkları önemli yerlerden biridir. Bu yüzden okula giden her çocuğun okula giderken giydiği kıyafette ayrı bir öneme sahiptir. Okul kıyafetleri çocuğun bütün ihtiyaçları, rahatı ve konforu göz önüne alarak tasarlanmalıdır.

Günümüzde rahatlığı ve pratikliği ile en çok tercih edilen kıyafet seçeneklerinden biri de tişört modelleridir. Bu yüzden okulların çoğunda da kendi armalarının baskı olarak yer aldığı tişört modellerini tercih ederler. Böylece hem çocuğun okula ait hem de içinde rahat edebileceği bir okul kıyafeti sağlanmış olur. Okul kıyafetleri kayıt zamanlarında okul tarafından öğrencilere tedarik edilmektedir. Bu da ortaya toptan okul kıyafetleri satın alımı ihtiyacı çıkmasına neden olmaktadır. İşte Tişört ekibi olarak biz bu ihtiyacı karşılamak için toptan okul kıyafetleri üretiyoruz. Ürettiğimiz farklı toptan okul kıyafetleri arasında tişört seçeneği de bulunuyor.

Kolej Üniversite Okul Tişört Model ve Fiyatları

En çok tercih edilen toptan kıyafet modelleri arasında bulunan tişört seçenekleri kolej ve üniversitelerde de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Toptan okul kıyafetleri üreticisi İşte Tişört ekibi olarak öğrencilerin sağlığı düşünülerek %100 pamuk kumaştan üretilmiş farklı tişört modellerimiz bulunuyor. Ayrıca bütün tişörtlerimiz A kalite olarak üretiliyor. Çocukların ve gençlerin uzun zamanlar geçirdikleri okulda giyecekleri tişört modelini seçerken onların yaş özelliğine uygun olarak tişört üretiyoruz. Seçtiğiniz Polo yaka ve V yaka tişört modeline istediğini baskıyı da gerçekleştirebiliyoruz.

Kolej, üniversite, okul tişört modellerinin fiyatına baktığınızda ise tişörtlerin sahip olduğu özelliklere göre fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Seçtiğiniz tişört modeli, seçtiğiniz baskı sayısı ya da baskı çeşidi fiyatlara yansımaktadır. Seçtiğiniz tişört modelinin isterseniz sadece ön kısmına ya da ön ve sırt kısmına logo baskı uygulanabilmektedir. Ayrıca isteğinize göre seçtiğiniz tişört modeli üzerine empirme baskı, dijital baskı, bas-kes baskı ya da nakış baskı uygulanmaktadır. Toptan okul kıyafetleri fiyatları ve baskı çeşitleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okul Kıyafetleri Toptan Satış İstanbul

İstanbul’da okul kıyafetleri toptan satışı gerçekleştiren üreticilerden biri olan İşte Tişört ekibi olarak önceliğimiz size kaliteli bir hizmet verebilmektir. Bu yüzden ürettiğimiz toptan okul kıyafetleri okula giden çocuklarımız ve gençlerimiz düşünülerek %100 pamuk kumaştan, rahat kalıba uygun olarak A kalite olarak üretilmiştir. Böylece İşte Tişört ‘den güvenilir ve rahat bir satın alma hizmeti alabilirsiniz. Siparişlerinizde 250 Türk lirasına kadar ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz. Ayrıca bütün toptan okul kıyafetleri satın alma süreci boyunca tarafınıza 7/24 online destek sağlanmaktadır. Böylece bütün süreç sürekli iletişimde olarak sorunsuz olarak ilerler.

Bay Bayan Baskılı Eğitim- Üniversite Tişört

Toptan okul kıyafetleri denince akıllara her ne kadar formaların tercih edildiği eğitim kurumları gelse de üniversitelerde baskılı tişört modellerini seçmektedirler. Üniversiteler tarafından öğrencilere sunulan üniversite logosunun yer aldığı tişört modelleri hem okuduğu üniversiteyi üstünde taşımak için hem de bir hatıra saklamak isteyenler için oldukça ideal tercihlerden biridir. Sizde üniversite olarak öğrencilerinize üzerinde üniversitenize ait logonun yer aldığı tişört modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İşte Pasta olarak sitemizde bulunan diğer kıyafet seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.