×

Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Mavi Renk Fermuarlı Sweatsihrt Modelleri Nakış Baskılı
  Logo Nakış Baskılı Kapüşonlu ve Fermuarlı Mavi Sweatshirt - 3 İplik, Şardonlu
 2. Dijital Baskılı Kapşonlu Sweatshirt
  Baskılı Kapşonlu Sweatshirt 2 iplik - 270gr
 3. Baskılı Kapşonlu Sweatshirt
  Baskılı Kapşonlu Sweatshirt
 4. DTG Baskılı Sweatshirt
  Baskılı Kapşonlu Sweatshirt 3 İplik
 5. Kapüşonlu Sweatshirt Antrasit - 3 İplik Şardonlu
  Kapüşonlu Sweatshirt Antrasit - 3 İplik Şardonlu
 6. Kapüşonlu Sweatshirt Kırmızı, Nakış Baskılı
  Kapüşonlu Sweatshirt Kırmızı, Nakış Baskılı
 7. Fermuarlı Sweatshirt - Lacivert
  Fermuarlı Sweatshirt - Lacivert
 8. Logo Nakışlı Kapüşonlu Beyaz Sweatshirt
  Logo Nakışlı Kapüşonlu Beyaz Sweatshirt
 9. Baskılı Kapüşonlu Fuşya Sweatshirt
  Baskılı Kapüşonlu Fuşya Sweatshirt
sayfa başı

Toptan Logo Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt Fiyatları

Şık görünümü ve rahatlığı ile sweatshirt modelleri her geçen gün daha da çok kişi tarafından tercih ediliyor. Soğuk havaların yanı sıra geçiş mevsimlerinde de mevsimlik kıyafet olarak kullanabilen sweatshirtler, farklı birçok modelde üretiliyor. Kapüşonlu, kapüşonsuz, polo yaka ya da bisiklet yaka şeklinde farklı tarzlara uygun birçok sweatshirt modeli bulunuyor.

Sweatshirt modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de kapüşonlu sweatshirt modelleri. Özellikle çocuklar ve gençler tarafından oldukça sevilerek giyiliyor. Hatta bu yönü ile son zamanların en popüler kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Okullarda okul kıyafeti olarak, firmalarda iş kıyafeti ya da promosyon ürünü olarak, üniversite etkinliklerinde hatıra olarak ya da okul kıyafeti olarak sıkça tercih ediliyor.

Farklı kullanım amaçlarıyla birçok sektör toptan logo baskılı kapüşonlu sweatshirt alımına ihtiyaç duyabiliyor. İşte Tişört ekibi olarak toptan logo baskılı kapüşonlu sweatshirt ihtiyacınızı gidermek için üretim yapıyoruz. Kadın ve erkek kullanımına uygun olarak ürettiğimiz toptan logo baskılı kapüşonlu sweatshirt siparişlerinizde farklı renk seçenekleri ve detaylı fiyat bilgisi için sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazı Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt

Son zamanların en çok tercih edilen kıyafet seçeneklerinden biri olan kapüşonlu sweatshirtler ya da bilinen diğer adı ile hoodie, birçok amaç için kullanılabiliyor. Özellikle de üzerine baskı yapılabilen kapüşonlu sweatshirt modelleri. Yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modelleri, üzerine uygulanan baskı teknikleri sayesinde birçok firma, okul, spor kulübü ya da birçok farklı sektör tarafından en çok tercih edilen sweatshirt modelleri arasında yer alıyor.

Yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modeli üzerine dijital baskı ya da nakış baskı seçenekleriyle istenilen yazı kolaylıkla basılabiliyor. Çoğu marka yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modellerini iş kıyafeti olarak kullandığı gibi promosyon ürünü olarak da kullanıyor. Özellikle de farklı bir promosyon ürünü arayışı içerisinde olanlar. Ayrıca çoğu firma ürün tanıtımı için de yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modellerini kullanıyor. Üzerinde tanıtmak istedikleri ürün ile ilgili birkaç cümlenin yer aldığı yazı baskılı kapüşonlu sweatshirtleri çalışanları için veya promosyon olarak tercih ediyorlar.

Yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modellerinin tercih edildiği bir diğer alan ise etkinlikler. Üniversiteler, spor kulüpleri ya da şirketler yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modellerini, düzenledikleri etkinliklerde katılımcılara bir hatıra olarak saklamaları için hediye olarak sunuyorlar. Böylece, üzerinde logo baskısının yer aldığı yazı baskılı sweatshirt modeli ile hem markalarını hem de etkinlik gününü hatırlamalarını sağlıyorlar. Ayrıca konser ya da festival gibi organizasyonlarda da hatıra olarak kalması için yazı baskılı kapüşonlu sweatshirt modelleri tercih edilebiliyor.

Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt Kadın

Baskılı kapüşonlu sweatshirt modelleri hem rahatlığı hem de şık görünümleri ile kadınların özellikle son zamanlarda en çok tercih ettiği kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Her mevsim giyilebilen kıyafet seçenekleri arasında yer alan baskılı kapüşonlu sweatshirt kadın modelleri iş kıyafeti ya da promosyon ürün olarak da tercih ediliyor. İşte Tişört ekibi tarafından üretilen baskılı kapüşonlu sweatshirt kadın modelleri %100 pamuktan 2 iplik ve 3 iplik olarak her mevsime uygun olacak farklı renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt Erkek

Erkekler için kıyafet seçenekleri söz konusu olunca kıyafetin rahatlığı en önemli detaydır. Baskılı kapüşonlu sweatshirt modellerinin rahatlığı ile erkekler tarafından en çok sevilen ve tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. İşte Tişört, farklı baskı seçenekleri ile toptan baskılı kapüşonlu sweatshirt erkek modelleri ihtiyacınıza birçok farklı ürün seçeneğiyle yardımcı olmaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.