×

Baskılı Yelek

7 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Polar Yelek - Nakış Baskılı
    Polar Yelek - Nakış Baskılı
  2. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
    Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
sayfa başı

Reklam Baskılı Yelek Fiyatları

Sonbahar ve kış sezonlarının vazgeçilmez giysilerinden biri olan yelekler, koruyucu özelliğiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. İnsanlar, özellikle göğüs ve sırt bölgesini soğuk havalarda korumak için kalın ceketler giymektense, şık ve rahat bir yelek giymeyi tercih etmektedir. Bununla birlikte çok kalın olmayan ve sıcak havalarda da giyilebilen yelek çeşitleri de mevcuttur. Kısacası her tarza ve mevsime uygun birçok yelek çeşidi ile her elbise kombin tamamlanabilmektedir.

Olağanüstü rekabetlerin olduğu piyasada firmalar için reklam oldukça önemli bir hal almaktadır. Piyasadaki her sektörden tüm firmalar, adlarını duyurmak ve tanınırlığını arttırmak için her türlü yolu denemektedirler. Bununla birlikte markalarını fuar, tanıtım lansmanı gibi etkinliklerde ön plana çıkarmak isteyen firmalar, birçok promosyon ürün dağıtma yoluna giderler. Bu aşamada çalışanlar ve önemli ziyaretçiler için reklam baskılı yelek yaptırmak oldukça dikkat çekici olacaktır. Tüm çalışanların üstünde firma reklamının bulunduğu yelekler ile firmanızın ismi daha çok akılda kalıp müşteri potansiyelinizi daha da çok artıracaktır.

Firma Logo Baskılı Yelek İstanbul

Yelekler için kolsuz polar tanımı da yapılabilir. Yeleklerin mevsimsel, cepli ve şişme gibi çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle şişme yelekler daha çok spor giyime uygun, dikkat çekici renklerde ve göz alıcı şıklıkta üretilmektedir. Ayrıca soğuktan ve rüzgârdan koruma özelliği de mevcuttur.

Yelekler sadece günlük hayatta değil, firmalar tarafından da çalışanları için ürettirilen giysilerdir. Firmalar, çalışanları üzerinde markasının veya logosunun bulunduğu bir giysi bulunmasını isterler. Bu aşamada sadece tişört yeterli olmamaktadır. Firma çalışanları logo baskılı yelek ile, hem soğuktan ve rüzgârdan kendilerini koruyacak hem de firmalarının markalarını üzerinde bulunduracaktır.

Özellikle İstanbul’da her kurumun logo baskılı yelek ihtiyacına cevap verebilecek çeşitleri sitemizde bulabilirsiniz. Viscon, elastan ve su itici mikro kumaş gibi birçok malzemeden üretilen son derece kaliteli yelekler ile markanızın değerine değer katarak çalışanlarınız için de firmanıza bağlılığı artırabilirsiniz. Ayrıca toptan siparişlerinizde firmanıza özel fiyatlar için site üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İnşaat Yeleği Baskılı Fiyatları

İnşaat sektöründe çalışanlar için iş sağlığı ve güvenliği oldukça önemli bir ayrıntıdır. İş sağlığı ve güvenliği birimleri için çalışanın sahada fark edilebilirliği oldukça önemlidir. Özellikle akşam saatlerinde karanlığın da çökmesiyle birlikte sahada çalışan işçilerin üzerinde dikkat çekici fosforlu elbiselerin olması çok önem arz etmektedir. İnşaat yelekleri, üzerinde bulunan reflektör ile bu ihtiyaca oldukça net bir şekilde cevap verebilmektedir.

İnşaat sahalarında ve şantiyelerde her işçinin üzerinde inşaat yeleği bulunması gerekmektedir. Firmalar kendi logo ve markalarını bu yelekler üzerine bastırarak hem çalışanları tanımakta hem de firma isimlerinin tanınırlığını artırmaktadır. Bu sebeple tüm işçiler için baskılı inşaat yeleği satın alarak hem toplu alım iskontosundan faydalanabilir hem de firmanızın adını daha çok duyurabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.