×

Baskılı Gömlek

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Shirt - Embroidery Printed
    Gömlek - Nakış Baskılı
  2. Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Yelek - Nakış Baskılı
    Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Yelek - Nakış Baskılı
  3. Shirt Judge Collar Long Sleeve - Embroidery Printed
    Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Nakış Baskılı
sayfa başı

Baskılı Gömlek Fiyatları ve Modelleri

Baskılı gömlek fiyatları kumaş türlerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasada bulunan bir çok kumaş çeşidi, iş yerlerinde çalışma ortamlarına göre talep edilip müşteriye sunulmaktadır. Bunun için gömlek üreten firma ile iletişime geçilerek çalışma ortamınızdaki sıcaklık, nem, iş yoğunluğu gibi durumları gözeterek size en uygun gömlek çeşidini seçmek için yardım alabilirsiniz. Ayrıca firmanızın ihtiyacı olan tüm baskılı gömlekler için toplu alım yaparak fiyat avantajını da elde edebilirsiniz.

Daha çok sportif ortamların elbiseleri olarak düşünülen tişört ve hırkalara alternatif olarak, daha çok klasik ve şık görünümü sağlayan gömlek modelleriyle kurumsal bir hava yakalamak mümkün olmaktadır. Müşteriler firmaya geldiğinde hem güzel bir karşılama yapılmış olup hem de müşterinin ürünler hakkında yardım isteyebileceği kişileri rahatlıkla fark edebilmesine olanak sunulabilmektedir. Teri koton veya dacron kumaş olarak tercih edilebilen gömlek modelleri firmadaki çalışan personellerin rahatlığı düşünülerek üretilmektedir. Klasik veya hakim yaka olarak da tercih edilebilen bu gömlekler firmanıza değer katacaktır.

Firma Logo Baskılı Gömlek Fiyatları

Kurumsal firmalar, personelleri üzerinde kendi logo veya reklamlarının bulunduğu elbiseler ile çalışmalarını isterler. Tişört, gömlek ya da hırka üzerine dijital veya nakış baskı olarak tasarlanabilen iş elbiseleri, firma çalışanlarına şıklık ve güzel görünüm katarak kuruma değer kazandırmaktadır. Gömlek, tişört ve hırkaya göre daha klasik bir hava katacağından dolayı renk seçimi ve bedene uyum oldukça önemlidir. Üretilen gömleklerin çalışanların üzerindeki beden uyumu, logonun geleceği yerin iyi belirlenmesi ve altına kombin yapılacak pantolon rengi gibi unsurlar oldukça önemlidir.

Firma logo baskılı gömlek fiyatları, üretimde kullanılan kumaş ve baskı detayına göre değişebilmektedir. Uzun ömürlü ve kaliteli kumaş istenirse birim fiyat diğer kumaş türlerine göre daha yüksek olacaktır. Eğer kumaş konusunda fiyat öncelik olarak düşünülürse, üretilen gömleğin ömrü çok fazla uzun olmayabilir ve çalışanlar açısından da konfor ve süreklilik söz konusu olmayacaktır. 1. Sınıf kaliteli kumaş ile yükselecek birim fiyatı, toplu alım ile daha da düşürmek mümkün olmaktadır. Her çalışan için yedekli olacak şekilde alım yapılırsa personel için daha da uzun ömürlü bir kullanım söz konusu olabilir.

Promosyon Baskılı Gömlek Fiyatları

Promosyon, firmaların ürünlerini potansiyel müşterilere tanıtma amaçlı yaptığı çalışmaların tümüdür. Promosyon ürünler, firmaların potansiyel müşteri arayışı sürecinde katıldığı fuar, etkinlik gibi organizasyonlarda markanın daha çok tanınmasını sağlamak amacıyla dağıtılmaktadır. Bu tarz organizasyonlardan önce firmalar hazırlık aşamasında dağıtacağı miktarı belirlerse planlama ve bütçe açısından daha da rahat edebilecektir. Örneğin bir fuar için promosyon olarak baskılı gömlek dağıtılacaktır. Bunun için dağıtılacak miktar önceden belirlenirse toplu alımda fiyat daha da düşeceğinden firma bütçesine katkı sağlamış olunur. Ayrıca promosyon gömlek üzerine yapılacak baskı ya da reklam büyüklüğü de gömlek fiyatına doğrudan etki etmiş olacaktır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.