×

Promosyon Çocuk Tişörtü


 

 

 

Promosyon Çocuk Tişört Modelleri

 

İster Sınıf İçi Etkinliklerinizde, İster Şirket İçi Etkinlerinde Promosyon Amaçlı Kullanılmak Üzere Uygun Fiyatlı Toptan Çocuk Tişörtleri !

Hemen Sepetinize Kırmızı Promosyon Çocuk Tişört Modelini Ekleyerek Promosyon Çocuk Tişört Siparişi Gerçekleştirebilirsiniz.

6 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Dijital Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Beyaz
  Dijital Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Beyaz
  Puanlama:
  100%
 2. Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Siyah
  Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Siyah
  Puanlama:
  100%
 3. Dijital Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Kırmızı
  Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Kırmızı
  Puanlama:
  100%
sayfa başı

Promosyon Çocuk Tişörtü

Çocukların yer aldığı etkinlikler ve açılışlar da çocuklar için üretilen promosyon tişörtler tercih edilir. Böylelikle etkinliğe katılan tüm çocukların aynı tişörtü giymesi sağlanabilir. Firmamız çocuklarla birlikte yapılacak etkinlikler için promosyon çocuk tişörtü arayan kişi ve kurumlara ürün satışı yapar. Firmamızın toptan olarak satış yaptığı tişörtler farklı renk ve modellerde oluşur. Bu sayede kişiler yapacakları etkinliklerin amacına veya zevklerine göre tişört rengini seçerek sipariş verebilirler. Modellerimiz ve tişört renklerimizin tamamı web sitesinde müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Promosyon Çocuk Tişörtlerinin Özellikleri

Promosyon çocuk tişörtleri üretim ekibimiz tarafından çocukların yaş, beden ve cinsiyetleri göz önüne alınarak hazırlanırlar. Ürünlerimizin özelliklere web sitemizde yer alan promosyon çocuk tişörtü kategorimizde ve ürün sayfalarımızda belirtilmiştir. Böylelikle müşterilerimiz ürünlerimizin özelliklerini öğrenerek sipariş verebilirler. Farklı renklere ve bedenlere göre ürettiğimiz çocuk tişörtlerinin özellikleri arasında şunlar bulunur;

 • %100 geri dönüştürülebilme özelliğine sahip kumaşlardan üretilmiş ürünlerdir.
 • A kalite ürünlerdir ve bu sayede uzun süre kullanılabilirler.
 • Promosyon çocuk tişörtleri üzerine boya yapmaya uygun ürünlerdir.
 • Tişörtler üzerine yapılan boyamalar yıkama sonrası çıkarlar.
 • Çocuk tişörtleri yuvarlak yaka olarak tasarlanmış ürünlerdir.
 • Sipariş esnasında çocukların beden ölçülerine göre seçim yapmak mümkündür.
 • Tek veya toptan alım yapılması mümkündür.

Etkinlikleriniz, açılışlarınız ve sınıf içi aktiviteler için çocuk tişörtüne ihtiyaç duyuyorsanız tüm ürünlerimizde bu özellikleri bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için yapacağınız toptan alımlarda cazip avantajlar elde edebilirsiniz. Henüz kararınızı vermediyseniz web sitemizi inceleyerek kararınızı kesinleştirebilirsiniz.

Promosyon Boyanabilir Çocuk Tişörtü

Promosyon çocuk tişörtleri genel olarak avmler ve iş yerleri tarafından yapılan etkinlikler için tercih edilirler. Bu etkinliğe katılan çocukların firmayı yansıtacak renklerde tişörtleri giymeleri sağlanabilir. Ayrıca tişörtlerimiz sınıf içi aktiviteler için de uygun ürünlerdir. Boyanabilir özelliklerde üretildikleri için eğitim gören çocuklar için satın alınarak onların boyama yapması sağlanabilir.

Üzerinde herhangi bir desen veya baskı bulunmayan tişört modellerimiz çocukların hayal dünyalarına göre boyama yapmalarına yardımcı olur. Özellikle boyama yapmak için beyaz renkli promosyon çocuk tişörtlerimiz tercih edilebilir. Eğer çocuklarınızın veya öğrencilerinizin tişört boyama yapmasını isterseniz ürünlerimizi satın alarak eğlenceli aktiviteler yapma şansı bulabilirsiniz.

Promosyon Yuvarlak Yaka Çocuk Tişörtü

Çocuklar için promosyon amacıyla ürettiğimiz çocuk tişörtleri yuvarlak yaka olarak hazırlanmış ürünlerdir. Tişörtlerimizin yuvarlak yaka olması sayesinde çocukların boğazının sıkılması veya rahatsızlık yaşamaları engellenir. 

Böylelikle istedikleri zaman tişörtleri kullanabilirler. Çocukların beden yapısına uygun olarak sipariş edilen tişörtler onların rahat hareket etmelerine yardımcı olur. Beden seçiminin sipariş esnasında yapmanız mümkündür. Ayrıca çocuklar için hangi bedenin tercih edebileceğinizi beden tablosundan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Beden tablosuna ise ürün sayfalarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullan At Çocuk Tişörtleri

Satışını yaptığımız promosyon çocuk tişörtleri kullan at özelliğine sahip ürünlerdir. Bu özellikleri sayesinde avm etkinlikleri, açılışlar veya sınıf etkinliklerinin bitimi sonrasında tişörtler atılabilir. %100 geri dönüştürülebilir oldukları için çevreye herhangi bir zarar vermezler. Tişörtlerimiz kullan at özelliğinde üretilmiş olmalarına rağmen etkinlikler sonrasında da kullanılabilirler. Yıkama ve boyamaya uygun olmaları tekrar tekrar kullanılmalarına yardımcı olur.

Promosyon Çocuk Tişört Renkleri

Çocuklar için üreterek satışa sunduğumuz promosyon çocuk tişörtleri arasında ebeveyn veya çocukların zevkine göre seçebilecekleri renkler bulunur. Ayrıca ürünlerimizin farklı renklerde bulunması çocuğun cinsiyetine göre tişört tercih edilmesini sağlayabilirler. Promosyon çocuk tişörtlerimiz de sipariş esnasında seçilebilecek renkler siyah, beyaz ve kırmızıdan oluşur. Bu renkler çocukların cinsiyetine göre seçilebileceği gibi unisex ürünler oldukları için hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının aynı renk tişörtü kullanması mümkündür.

Tişört renklerinin hangi tonda olduğunu ve çocuklar üzerinde nasıl duracağını merak ediyorsanız kategorimizde yer alan ürün sayfalarında yer alan görselleri inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Promosyon Çocuk Tişört Beden Ölçüleri

Çocuk ve yetişkinlerin beden ölçüleri farklılık gösterir. Bunun için çocuklara tişört satın alırken beden ölçülerini dikkate almak gerekir. Ürünlerimiz farklı bedenlerde üretilmiştir. Bu sayede çocuğunuzun ölçülerini göz önüne alarak beden belirleyip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizde kullanılan beden ölçülerini beden tablomuzdan öğrenebilirsiniz. Ürünlerimiz S, L, M ve XL bedenlerden oluşurlar. Bu bedenler genişlik ve uzunluk ölçülerine göre belirlenir. Örneğin S beden çocuk tişörtü genişliği 32 cm ve uzunluğu 53 cm bedene uygundur. Böylelikle çocuğunu özelliklerine göre bedeni tablodan kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Toptan Promosyon Çocuk Tişörtleri

Firmamız promosyon çocuk tişörtü satışını toptan olarak da yapar. Böylelikle çok sayıda çocuk tarafından kullanılabilecek tişörtlerin satışını gerçekleştirir. Çocuk tişörtü alımlarında 20 adet ve üzerinde toptan fiyat indirimi uygulanmaya başlar. Böylelikle toptan çocuk tişörtüne ihtiyaç duyanların avantaj elde etmelerine yardımcı olur. 

Toptan alımlarda uygulanan indirim oranları ise şu şekildedir; 20 adet üzeri alım için %2 indirim, 50 adet üzeri alım için %5 indirim ve 100 adet üzeri alım için %11 indirimimiz vardır. Ayrıca 3000 adet üzerinde yapacağınız alımlar için fiyat ve indirimlerimizi bizimle iletişime geçerek öğrenmeniz mümkündür.

Pro0mosyon Çocuk Tişört Fiyatları

Beyaz, kırmızı ve siyah renklerde ürettiğimiz promosyon çocuk tişörtü fiyatları firmamız tarafından bütçeye uygun olarak belirlenir. Ayrıca tişört alım adetinin artması sayesinde indirimli alım yapmak mümkün olur. Çocuklar için alacağınız promosyon çocuk tişörtlerinin bütçenize uygun olmasını tercih ediyorsanız firmamızı seçebilirsiniz. Fiyatlarımız 7,95-8,95 fiyat aralığında seyreder. Bu fiyatlara sahip ürünlerimizi isterseniz tek adet olarak isterseniz toptan almayı tercih edebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamanız ile ürünler 2 gün içinde kargoya verilerek adresinize teslim edilir. Promosyon çocuk tişörtlerinden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade ederek paranızı geri alabilirsiniz. Ayrıca firmamız ürünlerini tercih ederseniz Türkiye’nin her yerinde sipariş verebilir ve adresinize ürünlerin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.