×

Baskılı Mont

2 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Softshell Coat
    Softshell Mont
  2. Coat Quilted (Fiber) - Embroidery Print
    Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı
sayfa başı

Toptan Baskılı Mont Modelleri ve Fiyatları

Kış ayları soğuklarını hissettirmeye başladığında olmazsa olmaz kışlık kıyafetlerden biri de mont modelleridir. Çoğu firma ise bu durumu kendisi için bir reklam aracı haline getirebilmektedir. Seçtikleri mont modelleri üzerine uygulanan logo baskısı ile kışlık mont modellerini promosyon olarak müşterilerine sunmaktadırlar. Ya da çalışanlarına özel olarak hazırlatarak onlara iş kıyafeti olarak vermektedirler. Üzerinde firmanın logosu bulunan montlar böylece firmanın bilinirliğini arttıran birer pazarlama aracına dönüşmektedirler. 

Özel sipariş üzerine üretilen baskılı mont modelleri özellikle dışarıda çalışanlara sahip olan firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Böylece çalışan üzerinde bulunan firma logolu mont sayesinde firmanın reklamı en az maliyet ile yapılabilmektedir. 

İşte tişört ekibi olarak ise toptan baskılı mont modeli seçeneklerimiz mevcuttur. Sitemizde yer alan mont modelleri 1. Kalite malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca mont modellerimiz çalışanlarınızın veya promosyon sunacağınız kişilerin rahatı düşünülerek sportif, harekete uygun, koruyucu ve konforludur. Eğer sizde toptan baskılı mont modellerinden sipariş vermek istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan baskılı mont modellerinde sipariş alt limitimiz 100 adet ile sınırlıdır. Ayrıca 250 Türk lirasına kadar olan toptan satın almalarda ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır.

İşte tişört ekibi olarak firmanıza özel ürettiğimiz baskılı mont modellerine fiyatlar ise seçtiğiniz mont modeline ve sipariş adetinize göre değişkenlik gösterecektir. Detaylı fiyat bilgisi için sitemizde bulunan fiyat alınız kısmında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Elyaflı Nakış Baskı Mont Fiyatları

Nakış baskı, diğer baskı çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha göz alıcı ve daha kaliteli duran baskı çeşitlerinden biridir. Seçtiğiniz mont modelinin belirlenen bölgesine, seçilen renklere göre hazırlanan iplerin dikilmesi ile uygulanmaktadır. Özellikle dijital baskı yöntemlerine göre çok daha kalıcıdır. Çalışanlarınız ya da promosyon olarak müşterileriniz için seçtiğiniz baskılı mont modellerinde nakış işlemeyi tercih ederek kaliteli bir izlenim bırakabilirsiniz. 

İşte tişört ekibi olarak sitemizde yer alan elyaflı nakış baskı mont, şirketinizi yansıttığı düşünülerek birinci kalite malzemeler ile üretilmiştir. Elyaf dolgusu sayesinde vücudu rüzgara karşı korumaktadır. Ayrıca içi pamuklu kolları ve kapüşonu ile kış aylarında sıcacık tutmaktadır. Sektörde adınızı duyurmak ve kaliteli bir izlenim bırakmak istiyorsanız üzerinde nakış baskı yer alan mont modelimiz tam size göre. Tek yapmanız gereken ise nakış baskı yaptırmak istediğiniz mont bedenini ve baskı yapılacak yüzeyleri sitemizde yer alan açılır menüden seçmek. Siparişinizi verdikten sonra ise satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Sipariş ettiğiniz nakış baskılı mont modelinin öz izlemesini onaylamanız için size mail attıktan sonra onayınız doğrultusunda siparişleriniz hazırlanacaktır. 

Promosyon Baskılı Mont Fiyatları

Promosyon, firmaların mevcut ya da potansiyel müşterilerine kendilerini veya ürünlerini tanıtmak için kullandıkları bir tanıtım aracıdır. Promosyon için genellikle kalem, ajanda gibi klasikleşmiş ürünler tercih edilse de son zamanlarda birçok firma farklı promosyon ürünü arayışına girmiştir. Özellikle müşterilerinin dikkatini çekmek isteyen firmalar mevcut ve potansiyel müşterilerine kaliteli, günlük hayatta kullanabilecekleri promosyon ürünleri sunmak istemektedir. Yapılan araştırmalarda promosyon ürünlerinin müşteriler üzerindeki etkisini doğrular niteliktedir. 

Eğer sizde farklı ve kaliteli bir promosyon ürünü arayışı içerisindeyseniz özellikle kış aylarının en önemli kıyafetlerinden biri olan promosyon baskılı mont modellerini değerlendirebilirsiniz. Böylece mevcut ve potansiyel müşterilerinize hem ihtiyaçlarına yönelik, her zaman kullanabilecekleri hem de kaliteli bir promosyon ürünü sunmuş olursunuz. Promosyon baskılı mont fiyatları ve daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.