×

Boyanabilir Önlük

13 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Çocuk Mutfak Önlüğü, Baskısız
  Ham Bez Çocuk Mutfak Önlüğü - Baskısız
 2. Mutfak Önlüğü Boyama - Canım Annem
  Mutfak Önlüğü Boyama - Canım Annem
  Puanlama:
  100%
sayfa başı

Boyanabilir Mutfak Önlüğü

Son zamanlarda sık sık adı geçen boyanabilir mutfak önlüğü genel olarak mutfakta kullanılan, kişilerin üzerlerine herhangi bir şeyi dökülmemesi için tasarlanmış ve kişilerin mutfakta yaşayabilecekleri herhangi bir kötü olaydan koruyan önlüklere verilen isimdir. 

Boyanabilir mutfak önlükleri son zamanlarda çok sık tercih edilmesi ile birlikte son derece eğlenceli de olmasıyla özellikle de çocukların ilgisini çekmekte ve ebeveynler de sıklıkla bu önlüklerden alarak çocukları ile eğlenceli vakitler geçirmektedir. Özellikle kreş tarzı yerlerde çok fazla tercih edilen bu boyanabilir mutfak önlükleri, pek çok alanda da sıklıkla kullanılıyor. 

Boyanabilir mutfak önlükleri satın alındığında içerisinden çıkan boyalarla kişiler diledikleri resimleri üzerine çizebiliyor ve bu boyalar kalıcı olduğundan dolayı kişiler herhangi bir problem yaşamadan uzun süreler boyu mutfak önlüklerini istedikleri gibi kullanabiliyorlar. Mutfak önlüğü sadece mutfakta kullanılmadığı ve başka alanlarda sıklıkla kullanıldığı için kişiler bu tip önlükleri tercih ederek büyük veya küçük fark etmeksizin istedikleri gibi boyayabiliyorlar ve istedikleri desenleri çizerek kalıcı bir önlük elde etmiş oluyorlar. 

Boyanabilir mutfak önlüklerinin diğer önlüklerden en önemli farkı kişilerin hayal güçlerini genişletmesi, kişilerin diledikleri gibi kendilerine özel önlük tasarlayıp giymeleri ve özellikle de küçük çocuklar için hem el becerisini geliştirip hem de zihni güçlendirdiği için bu tip boyanabilir mutfak önlükleri pek çok kişinin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Boyanabilir Önlük Çocuklar İçin

Boyanabilir mutfak önlükleri yukarıda da bahsedildiği gibi özellikle de ebeveynler tarafından çocuklarının zihinsel ve el becerilerinin geliştirilmesi amacıyla çok fazla satın alınan bir önlük olarak biliniyor. 

Bu önlükler sadece mutfakta kullanılmadığı için çocuklar yemek yerken veya herhangi başka bir şeyle uğraşırken de üzerlerine bir şey dökmemesi amacıyla evde veya dışarıda kullanılabiliyor. Kişilerin çocuklarının gelişimi açısından bu tip önlükleri tercih etmesi çocukların hem küçük yaşlarda el becerisi kazanmasına, hem de kendilerini daha mutlu ve iyi hissetmelerine neden oluyor. 

Bu nedenle ebeveynlerin bu tip şeyleri tercih ederek çocukları ile ilgilenmeleri ve onlarla vakit geçirmeleri çocukları ile aralarında oluşacak bağ bakımından da çok fazla ilerleme kat etmeye yarıyor. Sizler için özenle seçilen ve çocuklarınızın sağlığı açısından paketlerin içerisine yerleştirdiğimiz boyalar ve önlükleri sitemiz üzerinden rahatlıkla satın alabilir, sattığımız ürünlerin güvenilirliğinden her anlamda emin olabilirsiniz.

Toptan Boyanablir Önlükler

Toptan boyanabilir mutfak önlüğü genel olarak kreş tarzı yerlerin çok fazla tercih ettiği bir seçim olarak göze çarpıyor. Bu tip toptan boyama etkinlikleri genel olarak kreşler tarafından çok fazla yapıldığı için kreş öğretmenleri bu tip etkinliklere çok fazla ağırlık veriyorlar. 

Elbette genç kesimde bu önlüklerden alıp, kendileri tasarlayıp, bu şekilde bu önlükleri kullanabiliyorlar. Mühendislik ve moda tasarım öğrencileri de çok fazla bu ürünlerden satın alarak üzerlerine istedikleri şekilde desen veya çizim yapıp uzun süreler boyu bu önlükleri kullanabiliyor ve bir hiçbir problem yaşamıyorlar. Toptan bir şekilde satın alındığında önlüklerde bir indirim uygulandığından dolayı kişilerin bu tip bir tercih yapmaları, maddi açıdan zorlanmamalarına neden oluyor. 

Eğer kişiler sitemiz üzerinden toptan bir şekilde önlük almak isterlerse, onlara fiyatlandırma konusunda çok iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Bu nedenle kişilerin endişeye düşmesine veya kaliteden herhangi bir sıkıntı çekeceklerini akıllarına getirmesine gerek kalmıyor. Ürünlerden memnun olmazlarsa geri iade talebi oluşturup sorunlarına kısa sürede çözüm buluyoruz.

Boyanabilir Önlükler Yıkanabilir Mi?

Boyanabilir önlükler elbette yıkanabiliyor. Boyanabilir önlüklerin içerisinden çıkan boyalar alınan yerden yere değişebileceği gibi bizim sattığımız boyalar genel olarak akmıyor. Elbette sonuç olarak bu önlükler bir bez parçasından ibaret olduğu için sıklıkla yıkanması doğru bir şey olarak görülmüyor ve önerilmiyor. Bu nedenle kişilerin bu önlükleri sık sık yıkamak yerine gerektiğinde yıkamaları çok daha iyi olacak ve kişileri maddi açıdan zorlamayacaktır.

Boyanabilir Önlükler Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Boyanabilir önlükler genel olarak pek çok kişinin ve küçük çocukların sıklıkla tercih ettiği önlükler olarak bilindiğinden dolayı her alanda kullanılabiliyor. Yani kişiler dilerlerse inşaat, mühendislik, kimya, doktorluk, hemşirelik ve daha pek çok alanda bu tip önlükleri alarak kendileri tasarlayabilir ve tasarladıkları ürünleri diledikleri gibi istedikleri yerlerde kullanabilirler. 

Kişiler kendine uygun bir önlük seçtiklerinde zaten bu tip şeyler dert olmadığından dolayı üzerlerine istedikleri desenleri çizerek gayet hoş görünen bir ürün elde edip diledikleri şekilde kullanabiliyorlar. Bu nedenle bu tip önlüklerin kullanılacağı alanların sınırlandırılması mümkün olmuyor. Yani kişi aldığı önlüğü nerede ve nasıl kullanmak isterse o şekilde kullanabiliyor. Genellikle boyanabilir mutfak önlüğü şu alanlarda sıklıkla kullanılıyor:

 • Okul
 • Mutfak
 • Hastane

Bu gibi yerler sıklıkla bu önlükleri tercih ediyor ve özellikle de çocuk gelişimine katkı sağlamasından dolayı hemen hemen kullanan her kişi tarafından seviliyor.

 

Boyanabilir Önlüklerin Boyası Akar Mı?

Boyanabilir önlüklerin boyasının akması çok zordur. Çünkü içerisinde gönderdiğimiz boya türleri genel olarak akmayan veya çıkmayan boyalar olduğu için bu tip önlüklerde boyaların çıkması gibi bir durum söz konusu olmaz. Fakat elbette her alınan ürün çok fazla yıkandığında veya çok fazla yıprandığında boyası veya deseninin akması gibi şeyler söz konusu olabilir. Bu nedenle kişilerin aldıkları ürünleri çok fazla yıkamaması veya yıpratmaması önemlidir.

Boyanabilir Önlük Fiyatları Nedir?

Boyanabilir önlük fiyatları modelden modele değişebildiği için kesin bir şey söylenemez. Bu nedenle kendine uygun önlüklerin fiyatının ne kadar olduğunu merak eden kişiler, sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilir. Çünkü her ürünün fiyatı bir değildir ve toptan satılan ürünlerin fiyatı çok daha yüksek olduğundan dolayı kişilerin herhangi bir yanılgıya düşmesini istemeyiz.

Boyanabilir Önlüklerin Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Boyanabilir önlüklerin genel olarak kullanım süreleri çok uzun sürelere uzayabilir. Yani kişiler güzel kullandıktan sonra yıllar boyu bu önlükleri kullanarak işlerine devam edebilirler. Gönderdiğimiz önlüklerin kumaşları çok kaliteli olduğundan dolayı kalite konusunda herhangi bir problem yaşamazlar. 

Fakat yıl içerisinde pek çok kez bu önlükler yıkanacağından ve temizlenme gereği duyacağından dolayı boyası akabilir ve kişiler bu tip şeyleri kullanmak istemeyebilirler. Bu nedenle tamamen bu önlüklerin kullanım süresi önlüğün temiz kullanılıp kullanılmadığını kalmıştır.

Boyanabilir Önlükler Boyanırken İçerisinde Hangi Tür Boya Kullanılır?

Boyanabilir önlükler boyanırken kutu içerisinden çıkan ürünler dışında bir boyanın kullanılmaması gerekir. Zaten boyanabilir bir önlük alındığında boya da içerisinde gönderildiğinden dolayı, kişilerin bu gönderilen boya haricinde bir boya kullanması hem önlüğe zarar verir hem de kısa sürede atacağından dolayı çok çirkin görüntüler ortaya çıkabilir. O sebeple kişiler önlüklerinin boyası bittiğinde yenisini sipariş etmelidir ve asla başka bir boyayı kullanmamalıdır. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.