×

İş Elbiseleri

Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-18 / Toplam 207

sayfa başı
 1. Gömlek - Baskılı - Sign İstanbul Fuar
 2. Polar - Ön Fermuarlı - Restaurant
 3. Garson Önlüğü - Cepli - Eskiden Mutfak
 4. Mutfak Önlüğü - Indian Restaurant
 5. Mutfak Önlüğü - Lavazza
 6. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Coffee Time - Garson
 7. Polo Yaka Tişört Gri - Istanbul Restaurant
 8. Geniş Yaka Beyaz Bayan Tişört - Art Cafe
 9. Garson Önlüğü - Cepli - Gondola
 10. Mutfak Önlüğü - Gölen Balık Restaurant
 11. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Starbucks
 12. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Mare Restaurant
 13. Polo Yaka Beyaz Tişört - İzmir Enternasyonal Fuar - Görevli Kıyafeti
 14. Kullan-At Gri Tişört Promosyon - Kitap Fuarı
 15. Kullan-At Lacivert Tişört Promosyon - Verimlilik Teknoloji Fuarı
 16. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Evyap - Arko - Fuar
 17. Yuvarlak Yaka Tişört - Vodafone
 18. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - IWA
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-18 / Toplam 207

sayfa başı

Kurumsal Tişört

Kurumların her alanda kullandığı araç ve eşyalarla kendi imajını en iyi şekilde ortaya çıkarması oldukça önemlidir. Çünkü bu durum kuruma değer katan ve onu özel hale getiren bir etki yaratır. Ayrıca bu durum kurumun nasıl profesyonel bir anlayış içerisinde faaliyet gösterdiğini de dışarıya en iyi şekilde yansıtır.

Genel anlamda kurum içi iş dayanışmasını yansıtan birçok üründen fayda sağlanabilmesi mümkündür. Bu kapsamda özellikle birçok kuruluş, tişört ürünlerini çoğu zaman aktif bir şekilde kullanmaktadır. Özel olarak tasarlanan tişört ürünleriyle kurumsal dayanışma ve işbirliğine yakışır bir yapı ortaya konabilir. Firmamız kapsamında her kuruma özgü tişörtlerin basımı yapılmaktadır. Bizlerden hizmet alarak amaçlarınıza uygun olacak şekilde harika tasarımda ürünleri en iyi şartlarda temin edebilirsiniz.

Personel Tişörtü

Kurum gereksinimleri ve taleplerine uygun olarak firmamız bünyesinde bu tişörtlerin en iyi şekilde yapılabilmektedir. Oldukça kullanışlı ve güzel yapıda kurumunuza özgü personel tişörtlerine sahip olmak için bizlerden gerekli hizmet desteğini alabilirsiniz.

Logo Baskılı Tişört

Tişört tasarımlarında her ne kadar basit görünse de birçok teknik detaya dikkat edilmesine ihtiyaç vardır. Çünkü ancak bu detaylara önem verildiği sürece ortaya kullanışlı ve güzel yapıda tişörtleri çıkarabilmek mümkün olmaktadır. Tişörtlerin kesiminden baskı tekniğine kadar bu aşamada süreci iyi bir şekilde yönetmek gerekir.

Logo baskılı tişört ürünleri için bu hassasiyet en iyi şekilde gösterilmelidir. Çünkü logo, biri kurumun imajını yansıtan en önemli öğedir. Bu bakımdan tişört üzerinde canlı, açık, dinamik ve oldukça da enerjik durmalıdır. Logo baskılı tişörtler konusunda firmamızdan en iyi standartlarda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Bizler daima yaptığımız çalışmalarda logoların tişört üzerinde en iyi şekilde duracağı hoş yapıları ortaya çıkarmaya gayret göstermekteyiz. Sizler için de bu çalışmaları büyük bir hassasiyet ve özenle en iyi şekil yapabiliriz.

Garson Tişörtü

Kurumlar için en önemli olgulardan biri, müşteriler ve müşterilerle kurulan temasın nasıl bir yapıda olduğudur. Onlarla daima iyi ilişkiler içerisinde olmak her zaman geleceğe yönelik kurumlar için artı bir avantaj niteliği taşır. Bunun sağlanması içinse kurum personellerinin iyi bir yapı içerisinde çalışmalarını ortaya koyması gerekir. Personellere özgü olarak tasarlanan giysilerle bu kapsamda onlar üzerinde görsel olarak iyi bir etki yaratmak gereklidir. Bundan dolayı garson tişörtü gibi ürünlerin çok güzel bir şekilde tasarlanmış olmasına ihtiyaç vardır.

Garson tişörtleri birçok hizmet alanında çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Firmamız kapsamında bu tişörtlerin basımları en iyi şekilde yapılmaktadır. Bizlere hizmet talebinde bulunarak bu yönde beklentilerinize uygun harika çözümler elde edebilirsiniz.

Etkinlik Tişörtü

İnsanlarla kaynaşmak ve kurumsal faaliyetlerin tanıtımının yapılmasını sağlamak adına çoğu zaman etkinlik tişörtü ürünlerine de ihtiyaç olmaktadır. Bu ürünler çoğu zaman kurumların, etkinlik planları çerçevesinde ihtiyaç duydukları arasındadır. Her ne kadar etkinlik amaçlı olarak kullanılacak olsa da mutlak olabildiğince bu ürünleri görsel açıdan güzel tasarlamak gereklidir.

Etkinliği ve faaliyetin amacına uygun olarak tasarlanacak bir ürün daima bu kapsamda en iyi verimin alınmasını sağlar. Firmamız bünyesinde etkinlik tişörtü ürünlerine yönelik olarak çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanarak sizler de kurumsal etkinliğinize uygun olarak en hoş şekilde tasarlanmış ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kısa süreli etkinliklerde kullanılmak üzere Baskılı Kullan-At tişört kategorimizi ziyaret edebilirsiniz : https://istetisort.com/baski-merkezi/baskili-tisort/baskili-promosyon-tisort

Çalışan Tişörtü

Çalışan tişörtü ürünlerine birçok kurumsal alanda genel anlamda ihtiyaç olmaktadır. Çalışanların firma adına işlerini daha verimli bir şekilde yerine getirebilmeleri adına bu ürünlere mutlaka gereksinim olmaktadır. Çalışanların rahat etmesi için bu ürünlerin tasarımında olduğu kadar malzeme kalitesinde de iyi bir yapının bulunması gerekir.

Firmamız bünyesinde her kuruma özel olarak çalışan tişörtü ürünleri, en iyi malzemelerden faydalanılarak üretilmektedir. Sizler de amaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak çalışan tişörtü ürünlerinin üretilmesi kapsamında bizlerden gerekli destekleri her zaman alabilirsiniz.

Çalışanlarınız için baskılı polo yaka tişörtleri tercih edebilirsiniz: https://istetisort.com/baski-merkezi/baskili-tisort/baskili-polo-yaka