×

Tişört Boyama


 

 

Boyanabilir Çocuk Tişört Modelleri

 

Tişört boyama etkinliği uygulanması aşamasında öğrenciler hem eğlenirler hem de uyguladıkları desenleri öğrenmiş olurlar. Yaratıcı ve öğretici bir sınıf etkinliği için tişört boyama setlerimize göz atabilirsiniz

Kız ve erkek çocukların ilgi alanına uygun olarak farklı desen seçeneklerine sahip, tişört boyama modellerini sizler için tasarladık. Kendi boyadığı tişörtü giyen çocuklarda güven duygusu geliştirir. 

Kayıtlar 1-24 / Toplam 27

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Mutfak Önlüğü Boyama - Canım Annem
  Mutfak Önlüğü Boyama - Canım Annem
  Puanlama:
  100%
 2. T-shirt Finger Painting Class Set
  Tişört Parmak Boyama Sınıf Seti
Sayfa
sayfa başı

Tişört Boyama

Yaz günlerinde sıkça tercih ettiğimiz tişörtlerimizi seçerken kimi zaman içimizden geçenleri de yansıtmak isteriz. Ya da üzerinde baskısı veya mesajı ile karşımızdaki insanlara kendimiz hakkında belli belirsiz bilgiler veririz. Daha da önemlisi geleceğimiz olan çocuklarımız için tişört boyama etkinliği öğretici bir aktivite olabilir.

Tişört Boyama Etkinliği

Tişört boyama etkinliği uygulanması aşamasında öğrenciler hem eğlenirler hem de uyguladıkları desenleri öğrenmiş olurlar. Yaratıcı ve öğretici bir sınıf etkinliği için tişört boyama setlerimize göz atabilirsiniz

Kız ve erkek çocukların ilgi alanına uygun olarak farklı desen seçeneklerine sahip, tişört boyama modellerini sizler için tasarladık. Kendi boyadığı tişörtü giyen çocuklarda güven duygusu geliştirir. Boyanabilir ürün siparişlerinde boyama malzemelerinin de sepete eklenmesi gerekebilir.

Boyanabilir Tişörtlerde Zengin İçerik

Herkesin elinde farklı bir değer kazanan boyanabilir ürünler, el becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Çocuklarla keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynlerin tercihi olan ürünler tamamlandıktan sonra manevi değer kazanır. Standart aktivite ve hediyelerin dışında kalan boyanabilir tişörtler, çocuklara kendilerini iyi hissettirir.

Keçeli kalemle yapılan renklendirme çalışması yıkandıktan sonra silinir ve yeniden boyanabilir. Kalıcı bir renklendirme için tekstil kalemi veya kumaş boyası kullanılması gerekir. Boyamaya uygun kumaştan hazırlanan ürünler, online siparişin ardından aynı gün kargoya hazırlanır. "Toptan al, Çok kazan" sloganıyla sunulan hizmetler bütçe dostudur.

Tişört Boyama Seti

Okul öncesi, anaokulu, kreş ve gibi çocukların topluca eğitim aldığı yerlerde kullanılmak üzere tişört boyama setlerini inceleyebilirsiniz. 

Farklı yaş grupları için eğlenceli bir aktivite zamanı yaratan tişört boyama setleri, workshop etkinliklerinde de kullanılabilir. Farklı desenlerden oluşturulmuş setler boyanabilir alanlarıyla keyifli bir etkinlik malzemesidir. Resimleri kendi hayal dünyasına uygun olarak renklendirecek çocuklar, ortaya çıkardıkları tişörtleri güvenle giyebilirler.

Tişört Boyama Ürünleri

Boyanabilir tişörtler çocukların sanat eseri yaratma imkanına sahip olmalarına yardımcı olan ürünlerdir. Bu tişörtler sayesinde çocuklar kendi giyecekleri tişörtleri desenli veya desensiz olarak hazırlayıp kullanabilirler. Firmamız çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri boyanabilir tişörtlerin satışını gerçekleştirir. Bunun için tişört boyama kategorisinde desenli ve desensiz olarak hazırlanmış tişörtlerin satışını gerçekleştirir. Sizler de çocuklarınızın veya öğrencilerinizin boyama etkinliği yapmasını ve kendilerine özel tişörtler hazırlamasını isterseniz ürünlerimizi inceleyerek farklı modeldeki tişörtlerimizi satın alabilirsiniz.

Tişört Boyama Etkinliği

Tişört boyama etkinliği son dönemlerde ana okulları ve kreşlerde yaygın olarak görülen bir etkinliktir. Firma olarak satış yaptığınız boyanabilir tişörtler bu etkinliğin kolay bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Ürünlerimiz farklı desenlerden oluşur ve çocukların beğenisine hitap eder. Kategorimizi inceleyerek çocukların cinsiyetine göre seçilen tişört desenleri sayesinde etkinlikte çocukların istedikleri renkleri kullanarak kendileri için tişört hazırlamaları sağlanabilir.

Etkinlikler için satışa sunduğumuz boyanabilir tişörtler beyaz renklidir. Ayrıca %100 pamuk ve openent kumaştır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin tamamı A sınıf kalitede olduğu için çocuklara herhangi bir zararı olmaz. Yapılan boyama sonrasında giyilerek kullanılabilir. Ayrıca malzemelerinin kalitesi sayesinde çocuklar tarafından uzun yıllar kullanıma uygundur. Tişörtlerimiz kokusuzdur ve amonyak içermez. Böylelikle çocukların kokulardan rahatsız olma durumu yaşanmaz.

Boyanabilir Tişörtler Tişört Boyama Seti

Çocukların, öğretmenlerin ve ailelerin birlikte aktivite yapmasına imkan tanıyan boyanabilir tişörtler tekli veya set halinde sitemizde satışa sunulurlar. Böylelikle ailelerin çocukları için boyayabilecekleri set almaları mümkün olur. Ayrıca öğretmenlerde sınıf mevcuduna göre setlerimizden satın alarak aktivite yapabilirler. Boyanabilir tişörtlerimiz farklı türlere sahiptir. Bu türler şunlardır;

 • parmak boyama tişört setleri
 • desenli tişört boyama setleri
 • keçeli kalemli tişört setleri
 • anneler günü boyama setleri
 • kalemlik hediyeli boyama setleri
 • boyanabilir tişörtler
 • yıkanabilir tişörtler

Farklı gruplara sahip olan bu ürünlerimiz öğrencilerin ilgi alanlarına uygun olarak tercih edilebilirler. Okullar için ideal olan bu ürünler çocukların katılacağı doğum günü organizasyonları için de tercih edilebilir. Böylelikle çocukların keyifli zaman geçirmeleri sağlanabilir.

Yıkanabilir Tişört Setleri

Ürünlerimiz yıkanabilir özelliğe sahiptir. Boyama işleminin tamamlanması sonrasında 3-4 saat içerisinde kuruyarak çocuklar tarafından kullanılabilirler. Beyaz renkli tişörtlerimizin kirlenmesi nedeniyle yıkanabilirler. Yıkama işleminde yapılan boyamalar çıkar ancak tişört üzerinde bulunan desenler kalır. Böylelikle tişörtlerimizin tekrar tekrar boyanması mümkün olur.

Boyanabilir Tişört Desenleri

Uygun fiyatlar karşılığında sitemizden satın alınabilecek boyanabilir tişört çeşitlerimiz farklı desenlerden oluşur. Böylelikle çocukların zevkine göre desen seçimi yapılabilir. Kategorimizde görülebilecek boyanabilir tişört desenleri arasında şunlar vardır;

 • kelebek
 • araba
 • balık
 • ayçiçeği
 • organlar
 • hayvanlar

Çocuğunuzla tshirt boyama etkinliği yapmak istiyorsanız onun belirleyeceği desendeki tişörtü sipariş edebilirsiniz. Ayrıca eğitimciyseniz sınıflar için hazırladığımız tshirt boyama sınıf setlerinden satın alabilirsiniz. Böylelikle öğrencilerinizin aynı desene sahip tişörtleri boyamalarını sağlayabilirsiniz.

Tişört Parmak Boyama Setleri

Firmamızın keyifli boyama etkinlikleri için satışa sunduğu tişörtler arasında tişört parmak boyama setleri de bulunur. Bu setler çocukların parmak boyaması yaparak eğlenmesine yardımcı olur. Setlerimiz tişört yanı sıra parmak boyalarını da içerir. Böylelikle setlerimizi satın alanlar hem boyayacakları tişörtlere hem de boyalara sahip olabilirler. Parmak boyama tişört setlerimiz sınıflara özel olarak hazırlanmış olan ürünlerdir. Bu nedenle 12 tişört ve parmak boyası setlerinden oluşur. Böylelikle sınıfta öğrencilerin arkadaşlarıyla birlikte tişörtlerini boyamaları mümkün olur.

Boyanabilir Tişört Setlerinde Yaş ve Beden Seçenekleri

Öğrenciler ve çocuklar için üretim yaptığımız boyanabilir tişörtler yaş ve beden seçeneğine sahiptir. Bu nedenle sipariş esnasında beden veya yaşa göre seçim yapmak mümkün olur. Boyama etkinlikleri için kullanılabilecek tişörtlerimiz de bulunan yaş aralığı 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 ve 15 yaştır. Ayrıca kategorimizde yer alan tişörtlerimizin bazılarında bedene göre seçim yapmak gerekir. Beden seçiminde ise S, M, L ve XL beden seçeneklerimiz vardır. Çocuklarınızın beden özelliklerini göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz.

Kalem Hediyeli Boyanabilir Tişört Setleri

Çocukların hayal dünyalarını yansıtmalarını ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak boyanabilir tişörtlerimiz arasında kalem hediyeli olarak satışa sunduğumuz ürünler de bulunur. Ürünlerimiz içerisinde yer alan kalemler keçeli kalemdir ve yıkama sonrasında çıkabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle tişörtlerin istenilen zamanda tekrar boyanması mümkündür. Keçeli kalemler 6’lı ve kaliteli ürünlerden oluşur. Farklı renk seçenekleri sayesinde tişört üzerinde yer alan desenleri çocukların renk zevkine göre boyamaları sağlanabilir. Satın alacağınız tişörtlere uygun kalem bulma zorluğu yaşamak istemezseniz keçeli kalemli tişört setlerimizi satın alarak çocuklarınızın kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Tişört Boyama Ürünleri Fiyatları

Çocuklar için satışa sunduğumuz tshirt boyama ürünleri çeşitlerine bağlı olarak fiyatlandırılırlar. Bu nedenle fiyatlarımızın öğrenilebilmesi için kategorimizin incelenmesi ve ihtiyaç duyulan ürüne göre seçim yapılması gerekir. Ayrıca ürünlerimizin tekli veya set olarak satın alınması durumunda fiyatlarımız da farklılıklar vardır. Aynı şekilde tişörtler yanında hediye edilen kalemlerin veya kalemliklerin bulunması fiyatların farklılık göstermesine neden olur. Kategorimizde yer alan ve boyama yapılmasını sağlayan ürünlerimizin fiyat aralığı ise 14,90-250 TL aralığındadır. Çocuklarınız için boyanabilir tişört veya tişört setleri satın almak istiyorsanız indirimlerimizi de takip edebilir ve daha cazip fiyatlara sahip ürünlerimizi alma imkanı elde edebilirsiniz.

Boyanabilir Tişörtlerde Kargo Avantajı

5-15 yaş aralığındaki çocukların boyama etkinliği yapmasını sağlamak için boyanabilir tişörtlerimizden set halinde satın alabilirsiniz. Yaptığınız alımların 250 TL’ye ulaşması durumunda firmamızın sağladığı kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Böylelikle tişörtlere kargo ödemeden sahip olarak doğum günü ve sınıf etkinliklerinde tişört boyaması yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan yaptığınız toptan alımlarda indirim kazanma şansı da bulabilirsiniz. Tüm bu avantajlar ve kaliteli boyanabilir tişörtlere sahip olmak için kategorimizi inceleyerek sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.