×

Basic T-shirt Modelleri


 

 

 

Basic Tişört Modelleri

Toptan Basic Tişört koleksiyonumuzla tanışın ! Günlük kullanıma uygun, etkinlikleriniz de ya da personel kullanımı için tercih edebilirsiniz. 

%100 pamuklu, 150gr/m ve 30/1 penye kumaş ile üretilen t-shirtlerimiz, konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Farklı renk seçeneğiyle firmanıza uygun seçenekler burada!

12 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Sarı
  Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Sarı
 2. Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Turuncu
  Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Turuncu
 3. Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Mor
  Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Mor
 4. Tişört Baskısız Geniş Yuvarlak Yaka Kırmızı
  Tişört Baskısız Geniş Yuvarlak Yaka Kırmızı
  Puanlama:
  100%
 5. Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Bordo
  Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Bordo
 6. Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Yeşil
  Tişört Baskısız Yuvarlak Yaka Yeşil
 7. Geniş Yaka Siyah Tişört - Kadın
  Geniş Yaka Siyah Tişört - Kadın
  Puanlama:
  100%
 8. Geniş Yaka Beyaz Tişört - Kadın
  Geniş Yaka Beyaz Tişört - Kadın
sayfa başı

Baskısız Yuvarlak Yaka Tişört

Gelişen teknolojik imkanların tekstil sektöründe de kendine yer bulması ile birlikte Baskısız Tişört alanında farklı zevklere ve bütçelere hitap edecek şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Müşteri talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde en kaliteli malzemeleri kullanmak sureti ile imalat işlemlerini gerçekleştiren firmamız Tişört siparişi vermek isteyen müşteriler için farklı renk seçeneklerini satışa sunmaktadır. Yüklü miktarda alım yapmak isteyen müşterilerimiz için gelişmiş modern yöntemler sayesinde kısa süre içerisinde imalat işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz

Yuvarlak Yaka Tişört İmalatı

Ürünlerimizin imalat sürecini alanında uzman ve deneyimli personeller ile gerçekleştiren kuruluşumuz gerektiği takdire verimli üretim teknikleri ve iş güvenliği hususlarda personel eğitimlerinin gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Farklı kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde Toptan Baskısız Tişört imalatı gerçekleştiren firmamızın ortaya koyduğu ürünler için talep ettiği cazip bedeller ile de sektörde dikkat çekici bir noktaya ulaşmayı ve öncü konumda yer almayı hedeflemektedir.

Baskısız Tişört Fiyatları

Gerçekleştirilecek faaliyetlere uygun olacak nitelikte Toptan Baskısız T-Shirt üretimi gerçekleştiren firmamız teknolojinin ortaya koyduğu tüm kolaylıkları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Gelişen teknolojik koşullar altında giderek büyüme eğilimi içerisinde olmaya başlayan online satış platformlarında da yer edinen kuruluşumuz kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme gibi seçenekleri de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
 

Yuvarlak Yaka Baskısız Tişörtler

Yuvarlak yaka tişörtler genel olarak her insanın sevdiği ve evinde bulundurduğu tişörtlerden bir tanesidir. Bu tişörtler herkes tarafından giyilmekte olan ve özellikle yaz aylarında kişilerin ilk tercihlerinden olmaktadır. Hemen Hemen herkesin dolabında bu tişörtlerden en az bir tane bulunur. 

Yuvarlak yaka baskısız tişört modelleri genel olarak büyük firmaların satmadığı tişörtler olduğundan dolayı kişiler bu tip tişörtleri internet üzerinden sipariş ederek alırlar. Bu şekilde yapılması da hem kişileri mağaza mağaza gezip tişört aramaktan kurtarır hem de internet üzerinden satılan ürünler mağazada satılan ürünlere göre daha uygun fiyatlı olduğu için herhangi bir sıkıntı çekmeden ve maddi sıkıntı yaşamadan yuvarlak yaka ve baskısız bir tişört sahibi olabilirler.

Yuvarlak Yaka Baskısız Tişört Modelleri ve Fiyatları

Yuvarlak yaka baskısız tişört çeşitleri insanlar tarafından teker teker satın alınsa da bazı firmalar bu tişörtleri toptan bir şekilde onlarca veya yüzlerce satın almaktadır. Bu tişörtün üzerine çok kolay bir şekilde baskı yapılabildiği veya kumaş boyasıyla istenen şey üzerine çizilebildiğinden dolayı, birçok kişi bu tişörtlerden satın alıp evde bu tişörtler üzerine istedikleri şekilde baskı vesaire yapabiliyorlar. 

Bu da tişörtün ayrıcalıklarından olarak sayılabiliyor. Ayrıca bu tişörtler baskısız olduğundan dolayı kişiler bu tişörtleri yıkarken ayrı bir çaba sarf etmek zorunda kalmadan istedikleri şekilde yıkayabiliyorlar. 

Üzerinde herhangi bir boya veya desen olmadığı için bu tişörtler yıkandığında herhangi bir sorun yaşanmıyor. Bu tişört yıkanırken tek dikkat edilmesi gereken şey tişörtün yıkanacağı sıcaklık ayarı oluyor. Kişiler herhangi bir problem çıkmadan bu tişörtleri gönül rahatlığıyla kullanıp kısa sürede yıkayıp giyebilirler.

Toptan Baskısız Tişörtler

Toptan şekilde baskısız tişört alımını genel olarak firmalar veya butikler gibi yerler yapıyorlar. Bu tişörtlerden alıp üzerine desen veya baskı uygulayıp çok büyük mağazalar veya firmalara satışa sunuyorlar. 

Genel olarak sitemiz üzerinde satılan her ürün kaliteli olduğundan ve kişilere herhangi bir problem çıkarmadığından dolayı pek çok firma bu tip baskısız tişörtleri internet üzerinden satın almayı tercih ediyorlar ve bizde bu konuda kişilere yardımcı oluyoruz. Bu sayede kimseye hiçbir sorun çıkmamış oluyor. Ayrıca internet üzerinden kıyafet almak isteyen veya yaz aylarının kurtarıcı parçası olan baskısız bir tişört almak isteyen insanlar sitemiz üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilir ve hiçbir sorunu yaşamayacağından emin olabilirler.

Baskısız Tişörtler Nereden Alınır?

Baskısız tişörtler genel olarak büyük mağazalarda fazlası ile satılmaz. Çünkü genellikle büyük markalar tasarım ürünler sattıklarından dolayı baskısız tişört arayan insanlar böyle mağazalarda böyle tişörtleri bulamazlar. Bu nedenle pek çok insan bu tip tişörtler almak istediğine internet gibi yollara başvurur. 

Elbette butik vesaire yerlerde de bu tişörtleri bulunur. Fakat kişiler bu tip yerlerde dolaşıp yorulmak istemedikleri için genellikle interneti tercih ederler. Baskısız tişörtlerin bu kadar az bulunmasının sebebi de firmaların çok fazla bu tip tişörtlere yani baskısız olanlara mağazalarında yer vermemesinden kaynaklanmaktadır. Bu tip şeyler mağazaya giren kişilerin yapısına hitap etmediği için kişiler yaz aylarında bu tişörtlerden bulamadığında internet üzerinden alışveriş yaparlar.

Baskısız Düz Tişörtler En Çok Kimler Tarafından Tercih Ediliyor?

Baskısız tişörtler genellikle en çok büyük firmalar veya şirketler tarafından satın alınıp, üzerine desen vesaire şeyler çizilip butik veya mağaza gibi yerlere satışı yapılıyor. Onun haricinde kişiler yaz aylarında terledikleri veya kaşındıran baskılı ürünler giymek istemedikleri için evlerinde baskısız bir tişört bulunmasını istiyorlar. 

Buna ithafen de bu tip tişörtleri aramaya koyuluyorlar. Yani hem halk tarafından hem de büyük şirketler tarafından bu ürünler toptan bir şekilde satın alınabiliyor ve kişiler bunları diledikleri gibi kullanıp üzerine baskı veya resim çizerek veya sade bir şekilde kombinleyebiliyorlar. Bu da tamamen kişinin zevkine ve tarzına kalmış bir şey olarak söylenebiliyor.

Baskısız Tişört Üzerine Hangi Boya İle Baskı Yapılabilir?

Baskısız tişört üzerine çizim yapmak isteyen insanlar diledikleri boyaları kullanabilirler. Fakat akabildiği için eğer akan bir boya kullanılmışsa o tişörtün yıkamaması yani bir tasarım olarak kenarda saklanması gerekir. Eğer kişiler tişörtü sürekli olarak giymek istiyor ve buna ithafen bir çizim yapmak istiyorlarsa yapacakları çizim için kumaş boyası gibi boya türleri kullanabilirler. 

Kumaş boyası kumaşlar üzerine desen veya motif çizilmesi için özel olarak üretilmiş boyalar olduğundan dolayı kişiler bu tip boyaları kullandığında herhangi bir problem çıkmaz ve istedikleri şekilde desen çizip diledikleri gibi yıkayıp giyebilirler. Bu şekilde hem tişörtlerini kendileri tasarlamış olurlar, hem de diğer mağazalardan alacakları aynı desenli ürünlere de çok fazla para vermemiş olup kar ederler.

Baskısız Tişört Evde Nasıl Renklendirilir?

Baskısız tişörtlerin tamamen evde renklendirilmesi genellikle bu tip eğlenceli şeylerle uğraşmak isteyenlerin favori aktivitelerinden bir tanesidir. Baskısız tişörtler sebze suyuyla kolay bir şekilde renklendirilebilir. Pek çok insan daha sağlıklı olduğunu düşündüğü ve sebzelerin suyundan elde edilen boyanın daha kalıcı olduğunu düşündüğü için diledikleri sebzeyi kaynatarak suyunun içine bu tip tişörtleri koyarlar ve böyle bir süre beklerler. Belli bir süre bekledikten sonra genellikle o tişört içerisinde bulunduğu suyun rengini alır. Daha sonra tişört oradan alınıp yıkanır ve kuruduktan sonra giyilebilir. Bu sayede evde tişört renklendirmesi yapılabilir. Elbette yukarıda bahsedildiği gibi çeşitli boyalar aracılığıyla tişörtlerin renklendirme işlemi yapılabilir. 

Fakat bu sebze ile renklendirme olayı hem son zamanlarda oldukça popüler hem de daha sağlıklı bir işlemdir. Ayrıca bu aktivite için kişilerin ayriyeten gidip bir boya vesaire almasına gerek yoktur. Yani evdeki sebzelerden herhangi biri ile bu işlem kolaylıkla yapılabilir ve eğlenceli bir aktivite olarak kişilerin vakit geçirmesine neden olabilir. Bu sebeple genel olarak insanlar son zamanlarda popüler olan bu aktiviteyi sıklıkla gerçekleştirmek için bu tişörtlerden alırlar.

Baskısız Tişört Nasıl Değerlendirilir?

Baskısız tişörtleri kişiler diledikleri gibi değerlendirebilirler. Fakat bu tişörtleri değerlendirmek için belli başlı şeyler vardır. Elbette her tişört belli bir süre kullandıktan sonra eskiyecek veya rengi solacaktır. Kişiler bu tip durumlarda tişörtlerini atmak istemedikleri için bunu başka bir şeye dönüştürmek isterler. Baskısız tişörtlerin değerlendirebileceği alanlar şu şekilde söylenebilir:

 • Aksesuar
 • Duvar Süsü
 • Saç Örgüsü
 • Kedi Yatağı

Yani genel olarak baskısız tişörtlerin değerlendirildiği alanlar bu şekilde söylenebilir. Baskılı tişörtler ile de böyle şeyler yapılabilir. Fakat baskılı tişört üzerinde boncuk vesaire olduğundan dolayı bu tip şeyler yapılırken kullanımı kolay olmaz.

Baskısız Tişört Üzerine Hangi Desenler Daha Kolay Çizilir?

Baskısız tişört üzerine genel olarak çok fazla ayrıntısı olmayan desenler daha kolay çizilebilir. Bu nedenle kişiler eğer kolay bir şeyler çizmek istiyorlarsa internet üzerinden doddle resimlere bakabilir ve bunlardan bir tanesini seçip çizebilirler.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.