×

Promosyon Tişört


 

 

 

Promosyon Tişört Modelleri ve Toptan Seçenekleri

Kısa süreli etkinliklerinizde kullanabileceğiz uygun fiyatlı promosyon tişört baskısız-baskılı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Açılış, tanıtım, davetler ve iş organizasyonları gibi kalabalık olarak yapılan tanıtımlarda şirketler promosyon tişörtleri tercih edilmektedir.

11 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Promosyon Tişörtler

Promosyon tişörtler günümüzde pek çok alanda müşterilerin sıkça tercih ettiği ürünler arasındadır. Açılış, tanıtım, davetler ve iş organizasyonları gibi kalabalık olarak yapılan tanıtımlarda şirketler promosyon tişörtleri tercih etmektedir. Fakat şirketlerim kalitenin yanında önem verdiği bir diğer nokta da promosyon ucuz tişört olmasıdır. Bunun yanı sıra her renk ve bedende ürünler bulabileceğiniz gibi farklı desenlerde ürünler de hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca promosyon tişörtler yerli üretim olup isteğe göre baskılı veya baskısız yapılabilmektedir.

Toptan Baskısız Tişörtler

Kullan at promosyon tişörtler genelde çok sayıda alınacağı için toptan almak her zaman daha mantıklı olmuştur. Hem avantajlı hem de ekonomik olması nedeni ile toptan tişört alımlarını müşterilerimize öneriyoruz. Ayrıca yukarıda da tanımladığımız gibi tişörtler farklı renk ve desenlerde olmaktadır. İsteğe göre baskısız, düz sade tişörtler de müşterilerimiz arasında çokça tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de toptan baskısız tişört fiyatları çoğu zaman diğer baskılı tişörtlere göre daha makul düzeylerde seyretmiştir. Ayrıca uygun fiyat her zaman müşteri için öncelik olmaktadır. Toptan baskısız tişört alanında her zaman müşterilerimize en kaliteli ve en uygun seçenekleri sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz net bilgiler almanız konusunda önemlidir.

Promosyon Tişört Modelleri ve toptan Seçenekleri

Açılış, organizasyon, davet ve diğer etkinliklerde şirketler tarafından çalışanların giymesi için tercih edilen tişörtler promosyon tişört olarak anılırlar. Promosyon tişörtler reklam yapma amacıyla çalışanlar tarafından kullanılarak açılışa veya etkinliğe katılan kişilerin ilgisini çekmesini sağlarlar. 

İşletmeniz için promosyon tişörte ihtiyaç duyuyorsanız farklı renk ve özelliklerdeki bu tişörtleri kategorimiz üzerinde bulabilirsiniz. İsteğiniz adet ve özelliklerdeki tişörtleri sipariş ederek çalışanlarınızın kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Baskılı Ve Baskısız Promosyon Tshirtleri

Firmamıza tarafından hazırlanan promosyon tişört kategorisinde baskılı promosyon tişörtleri bulabilirsiniz. Baskısız olan promosyon tişörtler ucuz ve kullan at ürünleridir. Bu ürünlerimiz organizasyon bitimine kadar kullanılıp sonrasında atılabilir. Sayfamızda bulunan promosyon tshirtler A kalite, 2. kalite ve düşük kalite olarak ifade edilirler. Kaliteye göre ürünlerimizden seçim yapmanız mümkündür. Ayrıca kalite fark etmeksizin tişörtlerimizin tamamı pamuk kumaştan üretilmiş olan ürünlerdir. Bu nedenle her mevsim kullanıma uygundurlar.

Promosyon tişörtlerinizin baskılı olmasını isterseniz firmamıza ulaşarak baskılı promosyon tişört hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Baskılı olan promosyon tişörtlerde firma ismi veya logonuzun yer almasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon Polo Yaka Tişört

İşte Tişört farkıyla sipariş edebileceğiniz promosyon tişörtlerimiz yuvarlak yaka ve polo yaka türlerinden oluşurlar. İşletmeniz çalışanları için isterseniz polo yaka isterseniz yuvarlak yaka tişört siparişi verebilirsiniz. Promosyon polo yaka tişörtlerimiz kullan at özelliğine sahip olmanın yanı sıra iş elbisesi olarak da tercih edilebilirler. Böylelikle personelinizin aynı kıyafetleri giymelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kategorimizde bu ürünleri farklı renklerde ve farklı bedenlerde seçebilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınızın bu tişörtleri giyerek işletmenizin tarzını yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon polo yaka tişörtler solma yapmadan uzun süre kullanılabilirler. Ayrıca iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun oldukları için işletme dışında da kullanılabilmeleri mümkündür. Özellikle baskısız ürünlerimiz tercih edildiğinde işletme dışında rahat bir şekilde kullanılabilirler.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört fiyatları ürünler üzerinde yer alır. Böylelikle kategorimizi inceleyen kişiler fiyat bilgisini alma şansı bulabilirler. Promosyon tişörtlerimizin fiyatları tişört model ve adedine göre değişiklik gösterir. Tişörtün polo veya yuvarlak yaka olması fiyatta farklılığın görülmesine neden olur. Ayrıca firma olarak adet artışına özel olarak fiyat indirimi yaptığımızdan birden fazla tişört alışverişi yapanlar daha uygun fiyatlarla tişörtlere sahip olma şansı bulabilirler. Bunun yanı sıra fiyatlarımız yaptığımız kampanya dönemlerinde de normal şartlardan daha ucuza satışa sunulur. İndirimlerimizden yararlanmak için kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

Promosyon Beyaz Tişört

Promosyon tişörtler kategorimizde promosyon beyaz tişört modellerimiz vardır. Bu tişörtlerimizi satın alarak kısa süreli olan etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Etkinlik bitiminde de atabilirsiniz. Baskısız olarak üretilmiş olan bu ürünlerimiz farklı bedenlere sahiptir. Bu sayede çalışanlarınızın bedenlerine uygun olarak satın alabilir ve kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Promosyon beyaz tişört dahil tüm promosyon tişörtlerimiz %100 geri dönüştürülebilir pamuk kumaş olduğu için çevreye zarar vermez. Bu nedenle gönül rahatlığıyla işiniz bittiğinde tişörtleri atabilirsiniz.

Promosyon Tişört Setleri

Kategorimizde yer alan promosyon tişörtlerini tek olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde satılan ürünlerimizi de satın alabilirsiniz. Setlerimiz birden fazla renkten oluşan yuvarlak yaka promosyon tişörtlerden oluşur. Bu seti satın alarak farklı renklere sahip olan tişörtlerin organizasyonlarda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Setlerimiz 5 farklı renkte oluşan tişörtlerden oluşur.

Promosyon Tişört Renkleri

İşletme ve kurumların tercih ettikleri promosyon tişörtlerimiz farklı renk seçeneklerine sahiptir. Kategorimizi inceleyen müşterilerimiz renk skalamızı görerek sipariş esnasında istedikleri renkleri belirleyebilirler. Bu sayede işletmelerini veya yapacakları organizasyonu yansıtacak renkteki tişörtlerin çalışanları tarafından kullanılmasını sağlayabilirler. İşte Tişört promosyon tişörtlerinin renk seçenekleri şunlardır;

  • Beyaz
  • Gri
  • Kırmızı
  • Lacivert
  • Siyah

Bu renklerde ürettiğimiz tişörtler uygun fiyat seçenekleriyle satıştadır. Ayrıca toptan alımlarda cazip indirim kampanyalarımız vardır.

Promosyon Tişört Bedenleri

Promosyon tişört alışverişi yaparken bedenlerin dikkate alınması gerekir. Aksi takdirde organizasyonlar için alınan tişörtlerin çalışanlara olmaması gibi sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle firmamız promosyon tişörtlerinde farklı bedenlerde üretim yapar. Böylelikle farklı bedenlere sahip olan kişilerin de tişörtlerini kullanmalarını sağlar.

Kategorimiz üzerinde yer alan promosyon tişörtlerden satın alınırken beden ölçüleri belirlenerek siparişin verilmesi gerekir. Ürünlerimizin beden seçenekleri ise Small, Medium, Large ve Xlarge bedenlerdir. Beden seçimlerini işletmenizin çalışanlarının bedenlerine ve aynı bedendeki kişi sayısına göre belirleyebilirsiniz.

Promosyon Tişörtlerde Toptan Satış

Satışa sunduğumuz promosyon tshirtler genel olarak toplu organizasyonlar için tercih edilirler. Bu nedenle ürünlerimizin toptan satışı mümkün olur. Toptan satışta fiyatlarımız tişört adedi arttıkça düşüş gösterir. Tişört adedi 20 ve üzerinde olduğunda %2, 50 ve üzerinde olduğunda %3 ve 200 üzerinde olduğunda %8’e varan indirimlerimiz vardır. Böylelikle toptan satış sayesinde müşterilerimiz daha uygun ücretlerle alışveriş yapmış olurlar. İndirim oranları tişörtlerin adet fiyatı göz önüne alınarak belirlenir.

Promosyon tişörtlerimiz işletme etkinlikleri için toptan olarak satın alınabileceği gibi bireysel etkinlikler için de satın alınabilir. Bu durumda müşterilerimizin bedenlerini seçerek siparişlerini vermeleri gerekir.

Promosyon Tişört Alışverişinde Aynı Gün Kargo

Promosyon tişört satışı yapan firmamız Türkiye’nin her yerine tişörtlerin gönderimini yapar. Anlaşmalı kargo şirketleriyle çalışarak yaptığı kargo gönderimlerini aynı gün gerçekleştirir. Böylelikle davet, açılış veya etkinlik için promosyon tişört sipariş eden kişilerin günlerce beklemelerine gerek kalmaz. Ancak kargoya aynı gün verilse dahi gecikme olabileceğinden tişörtlerin kullanılacağı zaman göz önünde bulundurularak siparişin verilmesi gerekir.

Kısa süreli etkinlikleri için promosyon tişörtlere ihtiyaç duyanlar 200 TL tutarı ve üzerinde alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödemeden tişörtlerini satın alabilirler. Böylelikle tişört ücretine ek olarak kargoya ödeme yapmalarına gerek kalmaz. Sizler de organizasyonlarınız veya bireysel kullanım için promosyon tişörtlere ihtiyaç duyuyorsanız İşte Tişört firmamızla tanışıp kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.  

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.