×

Baskılı Promosyon Tişört

5 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Promosyon Tişört

Firmalar ve günlük kullanımlar için çeşitli tişört ürünleri üretimleri yapıyoruz. Tişört üretimlerinde, tüm modelleri kullanıyoruz. Promosyon tişört üretimlerimizi, firmaların taleplerine göre özel yapıyor ve farklı kumaş kaliteleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret edenler, tişört çeşitlerimizi incelediklerinde her bütçeye uygun ürün çeşitlerimizin olduğunu görebilecektir.

Baskılı tişörtlerimiz ile firmalar, reklamlarını daha kolay yapabilmekte ve reklam maliyetlerini azaltarak, daha geniş kitlelere markalarını gösterebilmektedir. Tişört çeşitlerimiz arasında, yaka modeline göre seçim yaparak promosyon ürünlerinizi hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Firmalar, fuar, sergi gibi etkinlikler için promosyon ürünlerini hazırlamamızı talep edebiliyorlar.

Sitemize üye olanlar, tüm kampanyalarımızı takip edebiliyor ve düşük maliyetli üretimlerimizden faydalanarak, istedikleri sayıda promosyon baskılı tişörtlerini hazırlatabiliyor. Promosyon amaçlı hazırladığımız tişörtler üzerine, firma logosu, markası, ürün çeşitleri, firma marka sloganı gibi bilgileri farklı renk seçenekleri ile basıyoruz. Bu hizmetlerimiz firmalar için reklam ürünü olmaktadır. Müşteri tercihlerine göre tüm baskı yöntemlerini kullanarak üretimlerimizi yapıyoruz.

Baskılı Promosyon Tişört

Baskılı tişört merkezi olarak müşterilerimize tüm tişört modellerini sunuyoruz. Baskılı promosyon tişört kategori bölümünde, daha önceden yaptığımız tüm çalışma örneklerini gösteriyoruz. Firmalar, sitemizde yer alan örnekler arasından seçim yapabildiği gibi kendileri için özel tasarımlar da talep edebiliyorlar.

Promosyon amaçlı yapılan çalışmalarda, maliyetin mümkün olduğu kadar düşük tutulması istenmektedir. Bunun için bisiklet yaka tişört modelleri seçilmektedir. Promosyon amaçlı yapılan baskılarda, firmaların, logoları, ürün çeşitlerine ait görseller ve yazılar kullanılarak yapılmaktadır. Fuar organizasyonlarında, ziyaretçilere dağıtılan promosyon tişörtler ve diğer baskılı promosyon ürünleri sayesinde, firmalar marka tanıtımlarını daha kolay yapabiliyorlar.

Üzerine baskı yapılabilecek tişört çeşitlerini farklı renk seçeneklerinde bulunduruyor ve müşterilerimizin, firma logo renklerine uygun renkteki tişörtler üzerine baskı işlemlerini yapıyoruz. Sitemizde yer alan kendin tasarla bölümünü kullanan kullanıcılarımız, tasarımlarını oluşturarak, bizlere bildiriyor ve kendi oluşturdukları tasarımı basmamızı talep edebiliyorlar. Baskılı tişört ürünleri ile birlikte, talebe göre, baskılı şapka, baskılı çanta, baskılı yelek gibi ürünleri de hazırlıyoruz. Promosyon için daha çok tişört modelleri kullanılmaktadır.

Kulan-at Tişört

Özel baskılı olarak hazırlanmış olan promosyon tişörtlerine sahip olabilmek için iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sosyal etkinlik alanlarında reklam amaçlı kullanılabilmesi için kullan-at tişört modelleri kullanılarak promosyon ürünü hazırlanabiliyor. Sitemizde yer verdiğimiz kullan-at ürünlerimiz için baskılı ve baskısız fiyat seçeneklerini yayınlıyoruz.

Baskılı ürün talebinde bulunanlar, tişört üzerinde olmasını ve basmamızı istedikleri bilgileri bizlere ulaştırmaları gerekiyor. Sitemize üyelik oluşturanlar, kendin tasarla fonksiyonunu kullanarak, sahip olacakları tişörtün görüntüsüne ulaşabiliyorlar. Yaptıkları tasarımları bizlere mail olarak ulaştırdıktan sonra istedikleri işlemleri hemen yapıyoruz. Kullan-at ürünlerinin maliyeti daha düşüktür ve binlerce tişört baskısını kısa sürede tamamlayarak, müşterilerimize hemen ulaştırıyoruz.

Sitemize üyelik oluşturarak, kampanyalarımızı takip edenler, ürünlerine daha ucuz fiyata sahip olabiliyorlar. Kullan-at tişörtler için verdiğimiz özel fiyatlar, normal fiyatlara göre daha hesaplıdır ve reklam ürünlerinin ucuza üretilmesi sağlanmaktadır. Sitemiz üzerinden siparişlerinizi hemen oluşturabiliyor ve özel baskılarlar oluşturulmuş promosyon tişört ve diğer ürünler için arayışlardan kurtulmuş oluyorsunuz. Tişört modelini ve rengini seçtikten sonra basımı yapılacak olan tasarımı bizlere ulaştırarak siparişinizi hemen oluşturabiliyorsunuz.

Kısa Süreli Organizasyon ve Etkinlikler İçin Tişört

Firmalar, fuar alanlarında kısa süreli etkinlikler düzenleyebilmekte ve yapacakları etkinlikler için özel tişörtler hazırlatmaktadır. Sitemiz üzerinden, kısa süreli organizasyon ve etkinlikler için tişört talepleri yapılabilmektedir. Kısa süreli etkinliklerde firmalar, organizasyon alanında çeşitli görevleri yapacak personelleri için farklı renklerden oluşan tişörtlere ihtiyaç duyabiliyorlar.

Bu tür etkinlik alanlarında, çalışanları kontrol etmek ve kişilerin etkinlik görevlisi olduğunu belirleyebilmek için özel tişörtlerin kullanılması önemlidir. Daha çok konser, spor faaliyetleri ya da açılış gibi etkinliklerde bu tür ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Firmalar, açılış ya da çeşitli tanıtım programları için düzenledikleri tüm etkinlikleri kısa süreli etkinlik olarak açıklamaktadır. Kısa süreli etkinliklerin yapılacağı mevsim şartlarına göre sitemizden uzun kollu ya da kısa kollu tişört seçimleri yapılabiliyor. Ülkemizde, milli bayramlarda, okullar, stadyumlarda çeşitli gösteriler yaparken, renk seçeneklerini kullanarak, yazı yazmakta ya da desenler oluşturmaktadır.

Bu tür etkinlikler için farklı renklerden oluşan, ucuz maliyetli baskısız tişört ürünleri için sitemizden siparişler kolaylıkla verilebiliyor. Ürünlerimizi her zaman uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Kısa süreli organizasyonlarda kullanılacak olan tişörtler için müşterilerimize, farklı kalite seçeneklerini sunuyoruz. Ürün seçeneklerimizi arayanlar, sitemizdeki arama bölümünü kullanarak hızlı arama yapabiliyorlar. Firmalar, kısa süreli etkinliklerde bile reklamlarını yapabilmek için seçtikleri tişört modeli üzerine markalarını gösterir çeşitli bilgilerin basılmasını talep edebilirler.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.