×

Mağaza Çalışanı

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Nakış Baskılı Kurumsal Tişört - Met
  Nakış Baskılı Kurumsal Tişört - Met
 2. Serigrafi Baskılı Kurumsal Tişört - Bike Life
  Serigrafi Baskılı Kurumsal Tişört - Bike Life
  Puanlama:
  100%
 3. Nakış Baskılı Polar - Kurumsal Logolu
  Nakış Baskılı Polar - Kurumsal Logolu
 4. Uzun Kollu Polo Yaka - Nakış İşlemeli
  Uzun Kollu Polo Yaka - Nakış İşlemeli
 5. Dijital Baskılı Polo Yaka Tişört
  Dijital Baskılı Polo Yaka Tişört
 6. Dijital Baskılı Kapşonlu Sweatshirt
  Dijital Baskılı Kapşonlu Sweatshirt - Kobe Bryant - Anma Etkinliği
 7. Promosyon Baskılı Şapka - Renkli Siper
  Promosyon Baskılı Şapka - Renkli Siper
 8. Mutfak Önlüğü - Englısh Home
  Mutfak Önlüğü - Englısh Home
 9. Polo Yaka Tişört - Media Markt
  Polo Yaka Tişört - Media Markt
 10. Yuvarlak Yaka Tişört - Poundland
  Yuvarlak Yaka Tişört - Poundland
 11. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Costco
  Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Costco
 12. Gömlek - Nakış Baskılı - Atasun Optik
  Gömlek - Nakış Baskılı - Atasun Optik
 13. Polo Yaka Tişört - Turkcell
  Polo Yaka Tişört - Turkcell
 14. Polo Yaka Tişört - Rossman
  Polo Yaka Tişört - Rossman
 15. Bisiklet Yaka Sweatshirt 2 İplik Mor - BENQ
  Bisiklet Yaka Sweatshirt 2 İplik Mor - BENQ
 16. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - CARREFOUR EXPRESS
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - CARREFOUR EXPRESS
 17. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - VESTEL
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - VESTEL
 18. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ALDI
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ALDI
sayfa başı

Mağaza Çalışanı İş Yelek Elbise Modelleri 

Kurumsal firmaların daha çok kitlelere ulaşıp büyümesinde vitrinde sergilediği ürünler ne kadar etkiliyse, mağazada çalışan kişilerin dış görünüşü de bir o kadar etkilidir. Mağazaya gelen müşteriler, ürünlerle ilgili danışabileceği ve destek alabileceği birilerini isterler. Mağaza çalışanları dış görünüşünde kurumsal değerleri temsil ettiğinden dolayı müşteri açısından görünümü oldukça önemlidir. Bu sebeple mağaza çalışanının üzerinde kurumu temsil eden ve kurumsal renklerde bir yelek ile müşteri üzerinde güzel bir intiba bırakılabilir.

Sitemiz üzerindeki yelek çeşitlerinde mikron kumaş kullanılmakta olup, çalışanın soğuk havalarda üşümesini engelleyecek şekilde içi polar ve elyaflıdır. Bununla birlikte mağaza çalışanının konforunu artıracak 5 cepli tasarımıyla su itici özelliği de mevcuttur. Mağaza çalışanlarınız, kaliteden ödün vermeden üretilen yelek çeşitlerimizi uzun süre boyunca kullanabilir ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil edebilir. Kurumuzun logosu için de nakış baskıya uygun olan bu yelekleri sipariş vermek isterseniz site üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve toplu alım ıskontosundan faydalanabilirsiniz.

Mağaza Personel Kıyafetleri

Mağazada çalışan personel kıyafetlerinin kalitesi ve konforu, mağazaya gelecek müşterilere sağlayacak olumlu izlenimi kadar çalışanların performanslarını da etkileyecek bir etkendir. Mağaza çalışanlarının çalıştıkları bölüm şartlarını dikkate alarak tasarlanan personel kıyafetleri, mağaza çalışanının kuruma bağlılığına da olumlu etki etmektedir. Bu sebepten dolayı kurumdaki çalışanlar için yaptırılması düşünülen kıyafetlerin kaliteli kumaştan ve mağaza çalışanının ortamda rahat çalışabilmesine uygun bir biçimde üretilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte mağazalara alışverişe gelen müşterilerin sürekliliği için, mağaza personelinin kıyafeti ve dış görünüşünün özenli ve kaliteli olması gerekmektedir.

Mağaza personeliniz için üzerinde dijital veya nakışlı olarak tercih edebileceğiniz şekilde kurumunuzun logosu bu bulunan polo yaka tişört, yuvarlak yaka tişört, mutfak önlüğü, polar gibi çeşitler ile mağaza çalışanınızın görünümüne oldukça şık ve kurumsal bir hava katabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan tüm ürünlerimizde birinci kalite kumaş kullanılmakta olup, %100 pamuk olarak üretilmektedir. Mağaza çalışanınızın rahatlığını da ön planda tuttuğumuz bu ürün çeşitlerinde, dilediğiniz logo için üretim yapılabilir. Sipariş vermek için sitemizde bulunan formları doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Bayan Mağaza Personel Kıyafetleri

Bilindiği üzere, bayanlar oldukça zarif ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple bayan çalışanların iş hayatında giymiş oldukları elbiselerin de özenle seçilmesi gerekmektedir. Bayan çalışanların firmanın itibarına birçok şey kattığı düşünüldüğü için mağazanın görünümünde bayan çalışanların çok büyük etkisi olmaktadır.

Sitemizde bulunan çoğu ürün için unisex üretim söz konusunda olduğundan dolayı, tasarlanan ürünler bay bayan fark etmeksizin kullanılabilmektedir. Bu sebeple bayan çalışanlarınız için ayrıca bir elbise bütçesi ayırmadan toplu sipariş verebilirsiniz. Mağaza çalışanları için hazırladığımız bölümdeki tüm ürünler birinci kalite kumaştan, %100 pamuktan üretilmektedir. Siz de kurumunuzda çalışan tüm bay bayan personelleriniz için , üzerinde firmanızın logosu ile birçok ürün çeşidi arasından siparişi verip, toplu alım avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.