×

Kombin Setler

11 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. İmalat Set
  İmalat Set
 2. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 1
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 1
 3. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 2
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 2
  Puanlama:
  100%
 4. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 3
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 3
 5. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 4
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 4
 6. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 5
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 5
 7. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 6
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 6
 8. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 7
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 7
 9. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 8
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 8
 10. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 9
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 9
 11. Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 10
  Firmalara Özel İş Elbisesi Kombin 10
sayfa başı

2022 İş Kıyafetleri Kombin Fiyat ve Modelleri

İş kıyafetleri her geçen daha da çok kullanılmaya devam ederken 2022 yılında da birçok şirket, kurum ya da benzeri işletmeler de iş kıyafetlerini tercih ediyor. İŞ kıyafeti ise en basit tanımı ile iş yeri ortamında giyilen ve çoğu zaman yapılan işe göre tasarlanan kıyafet anlamına gelmektedir. Kurumsallaşmış ya da kurumsallaşmak isteyen birçok firma iş kıyafeti kullanımını tercih etmektedir. Böylece belirli bir kıyafet düzeni ve görünümü içerisinde olan çalışanları sayesinde müşterileri üzerinde daha iyi bir izlemin oluşturmaktadırlar. 

İş kıyafetlerinin genelde belirli sektörlerde kullanıldığı düşünülse de aslında günümüzde pek çok sektörden firma da iş kıyafetleri kullanımına başlamıştır. Özellikle kurumsallığını ve marka ciddiyetini ön plana çıkarmak isteyen firmaların iş kıyafetlerine yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. 

İş kıyafetleri üreten firmalardan biri olarak İşte Tişört kurumsallaşmak ve müşterisi için iyi bir izlenim bırakmak isteyen firmalar için iş kıyafetlerini ayrı ayrı ya da kullanımı çok daha kolay ve pratik olan kombinler şeklinde üretmektedir.

Sitemizde birbirinden farklı modellere sahip 2022 yılında birçok firma tarafından beğenilerek kullanılan iş kıyafeti kombin setleri bulunmaktadır. Fiyatlar seçilen iş kıyafetinin detaylarına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sizde 2022 yılında şirketinizi kurumsallaştırmak için iş kıyafetleri kombinleri kullanımını düşünürseniz detaylı bilgi ve fiyat listesi için sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Firmalara Özel İş Kıyafeti Setleri

Söz konusu iş kıyafetleri olunca herkesin aklına belirli sektörlere gelmektedir. Ancak günümüzde birçok farklı sektörden firmalar iş kıyafeti kullanımını tercih etmektedir. Yapılan araştırmalara göre de firmalardan tarafından çalışanları için özel olarak hazırlatılan iş kıyafetleri müşteri üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Araştırma sonuçlarına göre çalışanları belirli bir düzene göre giyinen ve bu şekilde kurumsallığını yansıtan firmalara duyulan müşteri güven iş kıyafeti kullanmayan firmalara göre daha yüksektir. 

Sizde müşterilerinizde olumlu, güven sağlayan ve kurumsal bir etki oluşturmak istiyorsanız firmalara özel olarak hazırladığımız kıyafet setlerine mutlaka göz atmalısınız. Sitemizde farklı sektörler için özenle ve dikkatli düşünülmüş ve tasarlanmış farklı iş kıyafet seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek böylece hem firmanızın ihtiyacına yönelik hem de logo baskısı ve renkler gibi birçok detaylı konu hakkında bizimle görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İş Elbiseleri Set İstanbul

İstanbul’da bulunan İşte Tişört ekibi başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye’ye iş elbisesi seti gönderimi sağlamaktadır. Özellikle İstanbul’da acil iş elbiseleri seti ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İş elbiseleri konusunda tüm ihtiyaçlara yönelik ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek iş elbiseleri seçeneklerimiz bulunmaktadır. 

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bütün süreç boyunca müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişim halinde olacaktır. Böylece tasarımdan, size ulaşımına kadar bütün süreç boyunca sürece aktif olarak dahil edilmiş olursunuz. Eğer iş elbiseleri setinde yer alan ve ihtiyacınız olmayan bir kıyafet seçeceği var ise kıyafeti setten çıkabilirsiniz. Ya da aynı şekilde eklemek istediğiniz bir kıyafet seçeneği var ise ekleme yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak fiyat düzenlemeleri de tekrar yapılacaktır. 

Sektörlere Özel set iş Kıyafetleri

İşte Tişört ekibi olarak amacımız iş kıyafet seti ihtiyacı olan bütün sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik kıyafetlere set halinde kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktır. Sitemizde farklı numaralar ile kategorilere ayrılmış ve içerisinde farklı kıyafet seçeneklerinin yer aldığı iş kıyafet setleri yer almaktadır. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan sektörlere özel hazırlanmış iş kıyafetlerinden sizin için uygun olana karar vererek bizimle iletişime geçmek. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.