×

İş Pantolonu

6 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. İş Pantolonu Reflektörlü - Kargo Cepli
    İş Pantolonu Reflektörlü - Kargo Cepli
  2. Kışlık ve Yazık İş Pantolonu Modelleri
    Kışlık ve Yazlık İş Pantolonu Modelleri - Kargo ve Kumpas Cepli
sayfa başı

İş Pantolonu 

İş yaşamında iş pantolonun kaliteli, rahat ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. İğne Personel Giyim olarak bünyemizde üretmekte olduğumuz birbirinden farklı iş pantolonu modelleri bulunmaktadır. İş pantolonları üretimi yaparken firmanızın kurumsal kimliğine, personellerinizin kullanım koşullarına ve diğer çevre unsurlarına büyük önem vermekteyiz. Cepleri sayesinde birçok eşyayı yanınızda taşıyabilir ve daha pratik bir şekilde çalışabilirsiniz. İş pantolonları profesyonel yaşantınızda mesleğinizi icra ederken tercih edebileceğiniz ideal alternatifler ile karşınıza çıkar. Farklı sektörlere yönelik üretildiği için birçok modeli bulunur. Bu sayede kendi branşınız doğrultusunda ürün seçerek en kullanışlı pantolonu kolayca bulabilirsiniz. Her iş kolunun kendi özelinde zorlukları bulunduğu için teknik iş pantolonu seçenekleri oluşturulur. Geniş ürün seçkisine sahip bu parçalar teknik işler için ihtiyaç duyulabilecek detaylara sahiptir. Çok çeşitli renk skalası lacivert, siyah, gri, beyaz iş pantolonu çeşitlerini de sizlerle buluşturur.

İş Pantolonu Modelleri

İş pantolonu modelleri renk, kumaş ve kullanım alanı bakımından farklılaşır. Yaptığınız iş pantolon modelleri üzerinde etkilidir. Böylece farklı tasarımlar ortaya çıkar. Her iş kolunun ihtiyacı farklı olduğu için mesleklere göre pantolonlar dikilir. Ayrıca erkek, bayan iş pantolonu unisex olarak da karşınıza çıkar. Herkese hitap eden seçenekleri kendiniz ya da çalışanlarınız için tercih edebilirsiniz. Örneğin; kargo cepli iş pantolonu bunlardan biridir. Geniş cepleri sayesinde depolama alanı sunar. Ayrıca son zamanların trend parçalarından biri olduğu için günlük yaşamda da kendine yer bulur. Yandan cepli iş pantolonu modeli körüklü cepler ve pamuklu kumaşlarla karşınıza çıkar. Ceplerine bijon anahtarı, kerpeten, tornavida gibi malzemeler koyabilirsiniz. Bu tasarımlar yaz kış her mevsimde rahatça kullanılır.

 

İş Pantolonu Özellikleriyle Güvenli Giyim Deneyimi

Üretimlerinde ekstra dayanıklı ve güçlendirilmiş kumaşlardan yararlanılan iş güvenliği pantolonu çeşitleri sayesinde emniyet elde edebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.