×

Mutfak Önlüğü Modelleri


Kayıtlar 1-24 / Toplam 30

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Çocuk Mutfak Önlüğü, Baskısız
  Ham Bez Çocuk Mutfak Önlüğü - Baskısız
Sayfa
sayfa başı

Mutfak Önlüğü

Garson, aşcı, ve mutfak çalışanları için kafe ve otellerde kullanılmak üzere tasarlanmış, leke tutmayan mutfak önlüklerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. Mutfak önlükleri ile çalışanlarınızın temizliğine önem vermiş olursunuz. 

Baskılı Mutfak Önlükleri

Müşterilerinize sunumlarınızda temizlik ve hijyenin önemi büyüktür. Müşterilerin gıda işletmelerinde en çok dikkat ettiği ayrıntıyı personelin giyim kuşamı oluşturur. Bu anlamda mutfak önlüklerinin görüntüsü son derece önemlidir. İşletmenizde sektörünüze özgü baskılı mutfak önlükleri kullanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Mutfak Önlüğü Modelleri ve Fiyatları

Cafe, restoran, otel, hastane ve okul mutfaklarında ihtiyaç duyacağınız mutfak önlüğü fiyatları ve modelleri hakkında bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İşletmelerinizi daha resmi ve kurumsal bir yapıya büründürmek için personelleriniz için baskılı mutfak önlüğü yaptırabilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan ürünlerimizi kullanışlı bir yapıyla tasarlamaktayız.Mutfak önlüğü modelleri birçok seçeneklere sahiptir. Örneğin baskılı mutfak önlüğü, kişiye özel baskılı mutfak önlüğü, önden cepli, yandan çift cepli ve giysi şeklinde gibi modellerimizden hepsi ihtiyacınıza cevap verecek özelliklere sahiptir. Mutfak önlüğü fiyatları kullanılan malzeme, baskı seçeneği ve ölçülere göre değişkenlik gösterir.

Uygun Fiyatlı Mutfak Önlükleri

Tüm personeliniz için firmamızdan uygun fiyatlarla mutfak önlüğü satın alabilirsiniz. Dilerseniz firma unvanınızı ya da logonuzu önlük üzerine baskı yaptırarak daha resmi bir mekan tarzı yaratabilirsiniz.

Garson Önlüğü Modelleri

Bay, bayan garson önlüklerimiz belden ve boyundan bağlamalı olarak üretilmektedir. Polyester, alpaka ve viskon kumaş karışımından üretilen garson önlüğü modelleri sıvı itici özelliğe sahiptir. Nemli bez ile rahatlıkla silinebilen ürünümüz çamaşır makinesinde de kolayca temizlenmektedir. Özel tasarım garson önlüklerinin yanında, düz renk ve standart modellerimiz de mevcuttur. Firmanız için tasarlanan özel garson önlüğünü bulabileceğiniz en güvenli firmaların başında geldiğimizi garanti ediyoruz.

Garson Önlüğü Fiyatları

Garson önlüğü fiyat seçeneklerimiz sektörün en iyisi. Vereceğiniz sipariş sayısına ve modele göre fiyat aralığı belirliyoruz. Ürün siparişinizi alıp stok durumuna göre en kısa sürede ürünlerinizi adresinize kargo ile gönderiyoruz. Restorant, kafe gibi hizmet alanlarında markanızı da en iyi şekilde taşıyan garson önlüğü fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Kullanışlı ve uzun ömürlü garson önlüğü modellerimizi yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Firmanızın bay ve bayan çalışanları için özel garson önlüğü siparişini de güvenle verebilirsiniz.

Mutfak Önlüğü Nereden Alınır.

Erkek olsun kadın olsun mutfakta iş yapan herkesin ihtiyacı olan bazı önemli malzemeler vardır. Bu malzemelerden biri de mutfak önlükleridir. Mesleği yemek yapmak olan kişilerin yani aşçıların ya da yardımcılarının, sunum yapan garsonların hepsinin ortak ihtiyacı olan mutfak önlüklerimizde birçok model ve renk seçenekleri mevcuttur. Kişilerin verdikleri sipariş doğrultusunda stok durumuna göre kısa zaman içerisinde kendilerine ulaşımını sağlıyoruz.

Mutfak Önlüğü Ne İşe Yarar

Özellikle iş yerlerinde yemek yaparken ya da bulaşıkları toplarken önlük kullanmak iyi bir alışkanlık olduğu gibi iş elbisesi kategorisine girdiği için, iş güvenliği yasasına göre kullanma zorunluluğu da vardır. Mutfakta iş yaparken hem hijyen açısından hem de üzerinizdeki giysilerin kirlenmemesi için mutfak önlüğü kullanmak önemlidir. Online satış mağazamızda bulunan mutfak önlük modellerimizin birçoğu el yapımı olup, %65 pamuk, %35 polyester içerir.

 

Baskılı Mutfak Önlükleri

Baskılı mutfak önlüklerimiz kullanıcıların tercihine uygun olarak sipariş üzerine hazırlanır. Sadece mutfaklarda kullanılmayan önlük modellerimiz özel okular ve kreşlerde boya yaparken ya da el sanatları, bahçe işleri ile uğraşırken kullanıldığı için kullanıcının isteğine göre resim baskılı, isim baskılı, çizgi film karakterleri ya da meyve sebze desenli olarak kişiye özel olarak hazırlanır. Genellikle kreş ve özel okullar tarafından verilen siparişlerde tanıtım amaçlı olarak okul isimleri baskılı olan modeller tercih edilir. Önlük fiyatları alınan siparişin adetine göre en uygun aralıklarda belirlenir.

Mutfak Önlüğü Özellikleri

Evlerde kullanılan mutfak önlükleri kısa süreli bir kullanımı olsa da restoran ya da kafe tarzı yerlerde kullanılan mutfak önlükleri gün içerisinde uzun süreli bir kullanım gerektirdiğinden sağlıklı kumaş özelliğinde olması önemlidir.

 • Önlük üretiminde kullanılan kumaş seçeneğimiz genellikle pamuk, alpaka, polyester, viskon kumaş kullanılır
 • Baskılarda Su bazlı pigment boya kullanıldığı için insan sağlığına herhangi bir zararı olmaz
 • Baskı uzun ömürlü olduğu için 40 derece sıcaklıkta yıkayarak uzun yıllar kullanıma uygundur
 • Leke tutmayan ve su itici kumaş olduğundan temiz kullanım imkanı sunar
 • Kullanıcı isteğine göre sadece mutfaklarda değil aynı zamanda çeşitli hobi işleri ile uğraşırken de kullanılabilen bir tasarımdır
 • Nefes alan kumaştan üretildiğinden kullanan kişiyi kesinlikle rahatsız etmez ve terletmez
 • Mutfak önlük modellerimizde kullanılan boya ve diğer malzemeler CE belgeli olup, Avrupa standartlarına uygundur.
 • Üretiminde kullandığımız kumaş çeşitleri zararlı maddelere karşı test edilmiş ve güvenlik sertifikalı kumaşlardır.

Tüm bu özellikleri barındıran mutfak önlük modellerimiz sağlıklı oluşu ve işlevselliği ile kullanıcılarımız tarafından sıklıkla tercih edilir.

Garson Önlüğü Modelleri Ve Fiyatları

Garson önlüğü kullanmak hijyen ve iş güvenliği açısından zorunludur. Bir mekanda sunum yapan çalışanların garson önlüğü kullanması misafirlerine işletmenin oldukça temiz ve sağlık kurallarına azami özeni gösterdiği mesajını verir.

 • Boyundan askılı diz altı olan modeller genellikle barista olarak çalışanlar için uygundur
 • Boyun askısından ayarlanabilen belden bağlamalı ve kenarları biyeli, ön yüzünde çift cep olan modellerimizi genellikle şef olarak görev yapan garsonların tercihidir
 • Gabardin kumaştan üretilmiş olan kemerli ve cepli modellerimiz ise erkek garsonlar için idealdir
 • Elbise şeklinde olan garson önlük modelleri hem garsonluk yapan hem de mutfakta görevli olanlar için uygun bir seçimdir

Kaliteli, temiz ve yüksek standartlarda üretilen garson önlüğü modelimiz aynı zamanda ekonomik açıdan da oldukça uygun fiyat aralıklarındadır.

Uygun Fiyatlı Mutfak Önlükleri

Her bütçeye uygun olarak tasarlanan mutfak önlüklerimiz kaliteli ürün ekseninde sürekli yenilenerek çok farklı seçenekler ile kullanıcılarımızın karşısına çıkıyoruz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı mutfak önlükleri modellerimiz ile kişilerin ev ve iş yeri mutfaklarında keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Beyaz mutfak önlüklerimiz günlük olarak yıkandığında pırıl pırıl bir görünüm ile gözlere hitap ederken, desenli modellerimiz ile lekelenmeleri durumunda çok belirgin olmaması da başka bir tercih durumudur.

Mutfak Önlüğü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lokanta, pastane, kafe gibi yemek yapılan ve sunulan mekanlarda kullanılacak olan mutfak önlüğü antialerjik ve terletmeyen, nefes alan kumaşlardan üretilmesi önemlidir. Önlüğün formu vücudun rahat hareket etmesine olanak sağlaması gerekir. Önlüğün bel kısmının iyi oturması, kuşak kısmının her bedene uygun ebatlarda olması gibi birçok detaylara azami özenin gösterilmesi gerekir. Tüm bu detaylara dikkate alarak kullanıcı beğenisine sunduğumuz mutfak önlük modellerimiz fiyat aralıkları ile de kullanıcıları memnun eder.

Mutfak Önlüğü Kullanımı ve Temizliği

Mutfak önlüğünün kullanımı sırasında kirlenmemesi mümkün değildir. Anlık temizlik yapmak mümkün olmadığı durumlarda sorun yaşamamak adına yüzeyi silinebilir malzemeden olan önlüklerimizi tercih etmeniz daha uygun bir seçim olur. Üretiminde temizlik açısından oldukça özen gösterilen mutfak önlüklerimiz kullanım pratikliğinin yanı sıra temizliği de oldukça kolaydır. Leke tutmayan kumaşlardan üretilen bu ürünlerin günlük olarak yıkanması hijyen açısından önemlidir. Bu nedenle önlüğü yedeklemek doğru bir seçim olur. Çamaşır makinelerinde yıkanmaya elverişli olan ürünü dilerseniz elde de çamaşır deterjanı ile yıkayabilirsiniz.

Tüm çalışanlarınız için uygun fiyat aralıklarında olan mutfak önlüğü seçeneklerimizi değerlendirebilir ve dilerseniz firma logonuzu ya da firma unvanınızı önlük üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Daha kurumsal bir hava oluşturan bu baskı işlemi için deneyimli personelimiz ile irtibata geçebilir ya da sipariş esnasında not olarak belirtebilirsiniz. İhtiyacınız olan mutfak önlüğünü satın almak için yapmanız gereken tek işlem online satış mağazamız üzerinden sipariş oluşturmaktır.

 

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.