×

Atatürk Baskılı Tişört

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Atatürk Baskılı Tişört Fiyatları ve Modelleri

Rahatlığı ve pratikliği sayesinde her yaş grubundan ve her cinsiyetten en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında tişört modelleri ilk sırada yer almaktadır. Bu yüzden tişört severlere yönelik hazırlanan birbirinden farklı renklere, desenlere ve tasarımla sahip birçok tişört modeli bulunmaktadır. Tişörtün bu kadar çok tercih edilen ve sevilen bir kıyafet olması aynı zamanda tişörtün bir yaşam tarzı haline gelmesini sağlamıştır. Günümüzde geliştirilen baskı teknikleri ile istenilen yazıların ya da görsellerin tişört üzerine kolaylıkla uygulanabilmesinin de bunda etkisi büyüktür. İnsanlar hayat felsefelerini, yaşam tarzlarını, hobilerini ya da tutukları takım gibi kendilerini ait kişisel bilgileri ifade edebilmek için üzerinde baskıların yer aldığı tişört modellerini tercih etmektedirler. Aynı şekilde çocuklarda da sevdikleri masal kahramanlarının ya da çizgi film karakterlerinin yer aldığı tişörtlerin kullanımı oldukça yaygındır. 

Baskılı tişörtler her geçen gün daha da popüler hala gelirken en çok tercih edilen baskılı tişört modellerinden biri de Atatürk baskılı tişört modelleridir. Ulu önderimiz Atatürk’ü üzerinde gururla taşımak isteyenler özellikle Atatürk siluetinin yer aldığı Atatürk baskılı tişörtleri tercih etmektedirler. Özellikle 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 10 Kasım gibi önemli günlerde Atatürk’ü anmak isteyenler bütün gün giymek için Atatürk baskılı tişörtleri giyinmektedirler. 

İşte tişört ekibi olarak toptan satışını sağladığımız ürünlerimizden biri de Atatürk baskılı tişört modelleridir. Ürün çeşitlerimiz arasında Atatürk baskılı beyaz tişört, siyah tişört ve çocuk tişörtü seçenekleri yer almaktadır.

Toptan Atatürk Baskılı Beyaz Tişört

19 Mayıs, 23 Nisan ya da 30 Ağustos gibi ülkemiz için özel ve önemli günlerde en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında Atatürk baskılı beyaz tişört ilk sırada yer almaktadır. Eğer sizde bu özel günlerde Atatürk baskılı beyaz tişörtleri ürün yelpazenize katmak istiyorsanız sitemiz üzerinden toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. 1. Sınıf penye kumaştan üretilen Atatürk baskılı beyaz tişörtlerimiz üzerine Atatürk siluetinin baskısı dijital baskı ile gerçekleştirilmiştir. Tamamen %100 pamuktur. Yuvarlak yakaya sahip Atatürk baskılı tişörtlerimiz A kalite sınıfına dahildir. Müşterilerinize kaliteli baskı ve kumaş ile üretilmiş Atatürk baskılı beyaz tişört sunmak isterseniz toptan satın alım için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Toptan Atatürk Baskılı Siyah Tişört

Siyah renkte üretilen Atatürk baskılı tişört seçeneği özellikle Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım’da tercih edilmektedir. Yas rengi olan siyah Atatürk’e duydukları özlemi ve ölümünden duydukları üzüntüyü yansıtmak için kullanılmaktadır. Ayrıca beyaz renk yerine siyah severlerde alternatif olarak Atatürk baskılı siyahı tişörtü tercih etmektedirler. İşte tişört olarak kaliteli baskı ve kaliteli kumaş ile ürettiğimiz Atatürk baskılı siyah tişört toptan satın alımı için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Toptan Atatürk Baskılı Çocuk Tişört

Anne babalar özel günlerde ve bayramlarda çocuklarına Atatürk baskılı çocuk tişörtleri giydirmektedir. Yine bu özel günlerde ve bayramlar da okullar velilerden Atatürk baskılı çocuk tişörtü talep etmektedir. Sizde müşterilerinize bu özel günler ve bayramlar için Atatürk baskılı çocuk tişörtü sunmak istiyorsanız toptan satın alım için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

İşte Tişört ekibi olarak bu yazımızda Atatürk baskılı tişört fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Eğer sizde kaliteli ve güvenilir toptan Atatürk baskılı beyaz, siyah veya çocuk tişörtü satın alımı gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız sitemizde bulunan Atatürk baskılı tişört seçeneklerine göz atabilirsiniz. Toptan Atatürk baskılı tişört modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ya da sipariş verebilmek için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.