×

Garson & Aşçı Kıyafetleri

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Nakış Baskılı Polo Yaka Tişört
  Nakış Baskılı Polo Yaka Tişört
 2. Baskılı Mutfak Önlüğü - Cafe Restoran
  Baskılı Mutfak Önlüğü - Cafe Restoran
 3. Polo Yaka Nakış Baskılı Tişört
  Polo Yaka Nakış Baskılı Tişört
 4. Promosyon Fileli Şapka Kırmızı - Döner Salonu
  Promosyon Fileli Şapka Kırmızı - Döner Salonu
 5. Gömlek - Nakış Baskılı - Galata Cafe
  Gömlek - Nakış Baskılı - Galata Cafe
 6. Mutfak Önlüğü - Gölen Balık Restaurant
  Mutfak Önlüğü - Gölen Balık Restaurant
 7. Garson Önlüğü - Cepli - RockSalt Restaurant
  Garson Önlüğü - Cepli - RockSalt Restaurant
 8. Garson Önlüğü - Cepli - Gondola
  Garson Önlüğü - Cepli - Gondola
 9. Geniş Yaka Beyaz Bayan Tişört - Art Cafe
  Geniş Yaka Beyaz Bayan Tişört - Art Cafe
 10. Polo Yaka Tişört Gri - Istanbul Restaurant
  Polo Yaka Tişört Gri - Istanbul Restaurant
 11. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Coffee Time - Garson
  Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Coffee Time - Garson
 12. Mutfak Önlüğü - Lavazza
  Mutfak Önlüğü - Lavazza
 13. Mutfak Önlüğü - Indian Restaurant
  Mutfak Önlüğü - Indian Restaurant
 14. Garson Önlüğü - Cepli - Eskiden Mutfak
  Garson Önlüğü - Cepli - Eskiden Mutfak
 15. Polar - Ön Fermuarlı - Restaurant
  Polar - Ön Fermuarlı - Restaurant
 16. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Starbucks
  Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Starbucks
 17. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Mare Restaurant
  Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Mare Restaurant
 18. MasterChef Mutfak Önlüğü Siyah - Panorama 34
  MasterChef Mutfak Önlüğü Siyah - Panorama 34
sayfa başı

UCUZ RESTORAN GARSON KIYAFETLERİ

Bir restorana gittiğimizde bize sunulan hizmet bir bütündür. Çalışanların güler yüzünden, kibarlığından, yenilen içilen ürünlerin kalitesine kadar her şeyi bir bütün olarak değerlendiririz. Bir restoranda çalışan personellerin giyimi kuşamı müşteriler için önemlidir. Çalışanlar güzel giyinmeli, temiz olmalı ki müşteriler aldığı hizmetten memnun olsunlar. Eğer bir restorana sahipseniz her açıdan müşterinize özenli olduğunuzu göstermek size büyük katkı sağlar. Bunu göstermek için ucuz restoran garson kıyafetleri satın almak isteyebilirsiniz. Yazımızı okumaya devam ederek ucuz restoran garson kıyafetleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garson Kıyafetleri Bayan ve Erkek

Garson kıyafetleri restorandan restorana farklılık gösterebilir. Kimi restoran gömlek kimisi pola yaka sweatshirt tercih eder. İşte Tişört çeşitli ucuz restoran garson kıyafetlerini sizlere sunmaktadır.  Ayrıca kıyafetlerin pek çok modelinin birbirinden güzel renkleri de bir arada bulunur. Hem kadın hem de erkek çalışanlar için kullanışlı ve rahat olacak şekilde tasarlanan bu kıyafetler kullanıcıyı son derece memnun etmektedir.

Toptan Cafe Garson Kıyafetleri

İşte Tişört ucuz restoran garson kıyafetlerini toptan olarak satışa sunmaktadır. Garson kıyafetlerini minimum 20-40 adet sipariş oluşturarak satın alabilirsiniz. Oluşturduğunuz siparişleriniz hazırlanırken kıyafetlerinizin tasarımı sizlerin istediği şekilde yapılır. Kurumunuzun aldı, logosu, kuruluş tarihi gibi sizleri özel kılan detaylara kıyafetler üzerinde sizlerin isteği doğrultusunda yer verilir. Vereceğiniz siparişe göre kıyafetlerin hem arkasında hem de önünde sizlerin istediği detaylar yer alabilir. Son derece kaliteli kumaşlardan özenle üretilen garson kıyafetlerini çalışanlarınız çok sevecek.

Toptan Garson Tişört Modelleri

İşte Tişört’te satılan ucuz restoran garson kıyafetleri arasında pek çok model bulunmaktadır. İlk model olarak; nakış baskılı pola yaka tişörtü ele alabiliriz. Nakış baskılı pola yaka tişörtün kırmızı, mavi ve gri renkler seçenekleri bulunur. İkinci modelimiz; nakış baskılı gömlek modelidir. Oldukça nezih kesime hitap eden bir restorana sahipseniz çalışanlarınızın gömlek giymesi daha uygun olabilir. Üçüncü model olarak pola yaka uzun sweatshirt modelini inceleyelim. Bu model özellikle kış aylarında tercih edilebilecek bir model olarak karşımıza çıkar. A kalite kumaş ve iplikten üretilen modelin renk seçenekleri mevcuttur. Bir diğer modelimiz ise; önden fermuarlı polar cekettir. Soğuk kış aylarında çalışanlarınızın üşümemesi için tercih edebileceğiniz bir kıyafettir. Siyah, lacivert, kırmızı ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. Birbirinden güzel kullanışlı garson kıyafetleri modelleri ile garsonlarınız çok şık görünecektir. Ve son olarak tercih edebileceğiniz model geniş yaka beyaz tişört modelidir. Beyaz geniş yaka tişörtler kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Rahat ve şık bir görünüm için kadınların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

İşte Tişört ailesi olarak sizler için birbirinden güzel garson kıyafetleri modellerini sunuyoruz.  A kalite ve sizlerin istekleri doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerimizi uzun yıllar boyu kullanacaksınız.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.