×

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt

Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Items

sayfa başı
  1. Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt 2 İplik
  2. Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt 3 İplik
Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Items

sayfa başı

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt

Baskılı ya da nakışlı bisiklet yaka sweatshirtler, marka değerinizi yükseltmenize yardımcı olmaktadır. Müşterilerinize daha kurumsal bir imaj çizmenizde yardımcı olurken, çalışanlarınızı da kış soğuklarından koruyacak bu ürünlerimizde farklı modeller tercih ederek, ürün üretimine geçebilmekteyiz. Modellerimizde seçim yaparken, kullanılacak alana dikkat edilmelidir.

Dijital ve Nakış Baskı Sweatshirtler

Dijital baskılar, png formatında bizlere gönderilen ürün logonuzun kıyafet üzerine basılması sonucu oluşturulmaktadır. Kıyafetlerin tersinden yıkanması ve ütü değdirilmemesi, basılan dijital baskıların ömrünü oldukça etkilemektedir. Dilerseniz ipli ve nakışlı baskılarımız da mevcuttur. İşleme şeklinde yapılan bu baskılar sayesinde firma logonuz kıyafetleriniz üzerinde parlayacaktır. Nakışlı baskılarda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sivri uçlu ürünlerin takılmasını engellemek olmalıdır.

Renk Çeşitliliği

Kapüşonlu ya da kapüşonsuz, fermuarlı ya da fermuarsız ürün tercih etmeniz fark etmeksizin, sizlere kaliteli ve renk çeşitliliği olan ürünler sunmaktayız. Siyah, lacivert, kırmızı, bordo renklerde olan baskılı sweatlerimiz, markalarınızın amblemlerini taşıyacaktır. Basılmasını istediğiniz dosyanın bizlere görselini gönderebilirsiniz. Böylece en kaliteli şekilde ürünlerinizin üretilmesini sağlamaktayız. Sitemiz içindeki tüm ürünlerimiz, alanlarına ve türlerine göre ayrılmıştır, böylece kolaylıkla aradığınızı bulabileceksiniz.