×

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt

4 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Baskılı Sweatshirt - 2 İplik Şardonsuz
    Baskılı Sweatshirt - 2 İplik Şardonsuz
  2. Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt
    Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt 3 İplik
sayfa başı

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt

Baskılı ya da nakışlı bisiklet yaka sweatshirtler, marka değerinizi yükseltmenize yardımcı olmaktadır. Müşterilerinize daha kurumsal bir imaj çizmenizde yardımcı olurken, çalışanlarınızı da kış soğuklarından koruyacak bu ürünlerimizde farklı modeller tercih ederek, ürün üretimine geçebilmekteyiz. Modellerimizde seçim yaparken, kullanılacak alana dikkat edilmelidir.

Dijital ve Nakış Baskı Sweatshirtler

Dijital baskılar, png formatında bizlere gönderilen ürün logonuzun kıyafet üzerine basılması sonucu oluşturulmaktadır. Kıyafetlerin tersinden yıkanması ve ütü değdirilmemesi, basılan dijital baskıların ömrünü oldukça etkilemektedir. Dilerseniz ipli ve nakışlı baskılarımız da mevcuttur. İşleme şeklinde yapılan bu baskılar sayesinde firma logonuz kıyafetleriniz üzerinde parlayacaktır. Nakışlı baskılarda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sivri uçlu ürünlerin takılmasını engellemek olmalıdır.

Renk Çeşitliliği

Kapüşonlu ya da kapüşonsuz, fermuarlı ya da fermuarsız ürün tercih etmeniz fark etmeksizin, sizlere kaliteli ve renk çeşitliliği olan ürünler sunmaktayız. Siyah, lacivert, kırmızı, bordo renklerde olan baskılı sweatlerimiz, markalarınızın amblemlerini taşıyacaktır. Basılmasını istediğiniz dosyanın bizlere görselini gönderebilirsiniz. Böylece en kaliteli şekilde ürünlerinizin üretilmesini sağlamaktayız. Sitemiz içindeki tüm ürünlerimiz, alanlarına ve türlerine göre ayrılmıştır, böylece kolaylıkla aradığınızı bulabileceksiniz.

 

Bisiklet Yaka Logo baskılı sweatshirt renkli

Sweatshirt modelleri rahat ve pratik kullanımları ile günümüzde en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Her mevsimde giyilebilen ve her kıyafet ile uyum sağlayabilen sweatshirt modelleri özellikle son zamanlarda daha da sık kullanılmaya başlamıştır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de özellikle pandemi döneminde herkesin evlerindeki rahat giyime alışmasıdır. Artık günümüzde hemen hemen herkes ev ortamı dışında ofis ortamında ya da çalışma hayatı içerisinde sweatshirt modellerini severek giymektedir.

Günümüzde sweatshirt severler için farklı mevsimler için farklı tasarımlara sahip birçok sweatshirt modeli bulunmaktadır. Sweatshirt denince akıllar her ne kadar kapüşonlu sweatshirt modelleri gelse de rahat tasarımı ile sen çok sevilen sweatshirt modeli bisiklet yaka sweatshirt modelleridir. Özellikle üzerinde özel olarak tasarlanmış baskıların yer aldığı sweatshirt modelleri oldukça popüler. Bisiklet yaka sweatshirt modellerinin rahat kullanımı ve yoğun ilgi görmesi markaların da dikkatini çekmiş durumda. Birçok marka, promosyon olarak ya da çalışanlarına iş kıyafeti olarak baskılı bisiklet yaka sweatshirt modellerini tercih ediyor. Eğer sizde şirketinizin için farklı renk ve tasarımlardaki bisiklet yaka baskılı sweatshirt modellerine ihtiyaç duyuyorsanız sitemizde bulunan bisiklet yaka logo baskılı sweatshirt seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.

Toptan Logo Baskılı Sweatshirt Renkli

Serin havalarda ya da soğuk havalardan en çok tercih edilen sweatshirt modelini kullanarak şirketiniz için kurumsal imajı için kullanabilirsiniz. Günümüzde farklı sektörden birçok firma baskılı bisiklet yaka sweatshirt modellerini farklı amaçlar için kullanabiliyor. Üzerinde logonuzun yer aldığı bisiklet yaka sweatshirt modelini çalışanlarınızın iş kıyafeti olarak kullanabilirsiniz. Böylece müşterilerinize ya da tüketicilerinize şirketinizin kurumsallığını da yansıtmış olursunuz. Yapılan araştırmalara göre çalışanlarında tek tip iş kıyafetini tercih eden markalara müşterilerin veya tüketicilerin daha güven duyduğu ortaya konmuştur. Bu yüzden çalışanlarınız için seçeceğiniz logo baskılı bisiklet yaka sweatshirt kurumsallaşmanızı sağlayarak müşterileriniz veya kullanıcılarınız ile aranızdaki güven bağının güçlenmesini sağlayacaktır.

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt Kadın

Baskılı bisiklet yaka sweatshirt modelleri kadın ve erkeklerin kullanımlarına göre farklı tasarlanmaktadır. Böylece gün içerisinde kadınların baskılı bisiklet yaka sweatshirt kullanırken daha rahat etmesi sağlanmaktadır. Baskılı bisiklet yaka sweatshirt modelini çalışanlarınız için iş kıyafeti olarak kullanabileceğiniz gibi farklı amaçlar içinde kullanabilirsiniz. Eğer markanız için farklı bir promosyon ürünü seçeceği arıyorsanız baskılı bisiklet yaka sweatshirt kadın modelini tercih edebilirsiniz. Sweatshirt modelleri diğer bütün kıyafet seçenekleri ile uyum sağlayabilen ve bu yüzden kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilen kıyafet seçeneklerinden biridir. Kadın müşterileriniz ya da potansiyel kadın müşterileriniz için promosyon olarak tercih edeceğiniz baskılı bisiklet yaka sweatshirt onlar tarafından da oldukça sevilecektir. Eğer sizde markanız için toptan baskılı bisiklet yaka sweatshirt kadın modeli siparişi vermeyi düşünüyorsanız İşte Pasta farklı renk ve beden seçenekleri ile size yardımcı olacaktır.

Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt Erkek

Erkekler için kıyafet seçeneklerinde olmazsa olmaz en önemli kriterlerden biri kıyafetin rahatlığıdır. Sweatshirt modelleri ise sağladığı rahatlık ile erkeklerin vazgeçemediği kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Kapüşonlu sweatshrtleri ile kıyaslandığı takdir de çok daha rahat bir kullanım sunan baskılı bisiklet yaka sweatshirt erkek modelini markanızda birçok amaç için kullanabilirsiniz. Üzerinde yer alan logo baskınıyla birlikte çalışanlarınız için rahat bir iş kıyafeti arıyorsanız baskılı bisiklet yaka sweatshirt erkek modeli sizin için en doğru tercih olacaktır. Baskılı bisiklet yaka sweatshirt erkek modelleri  hakkında daha detaylı bilgi almak ya da fiyat teklifi için sitemizde bulanan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.