×

Anorak Personel Şişme Yelek

19 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
 2. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Teknisyen Yelek
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Teknisyen Yelek
 3. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Üretim Operatörü
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Üretim Operatörü
 4. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Elektrik Bakım Onarım
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Elektrik Bakım Onarım
 5. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - CARREFOUR EXPRESS
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - CARREFOUR EXPRESS
 6. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - VESTEL
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - VESTEL
 7. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ALDI
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ALDI
 8. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Walmart
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Walmart
 9. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Metro Market
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Metro Market
 10. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Bauhaus
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Bauhaus
 11. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Gens YAPI MARKET
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Gens YAPI MARKET
 12. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Fuar İzmir
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Fuar İzmir
 13. Softshell Mont - LG
  Softshell Mont - LG
 14. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Pusula
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Pusula
 15. Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı - Candar Yapı
  Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı - Candar Yapı
 16. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Toshiba
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Toshiba
 17. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ECA
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - ECA
 18. Polar - Ön Fermuarlı - DemirDöküm
  Polar - Ön Fermuarlı - DemirDöküm
sayfa başı

İstanbul Toptan Polar Fiyatları ve Modelleri

Kış ayları soğuklarını hissettirmeye başladığında bizi sıcak tutacak kıyafetlerde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Farklı birçok kış kıyafeti seçenekleri arasında ise özellikle polar kumaştan üretilen kıyafetler ön plana çıkmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise sahip olduğu avantajlardır. Çoğu kış kıyafetinin aksine polar kumaş ile üretilen kıyafet seçenekleri çok daha hafif ve incedir. Ancak bu hafiflik ve inceliğe karşın oldukça sıcak tutmaktadır. En soğuk günlerde bile kat kat giyinmeye gerek duymadan polar kıyafetler ile ısınmak mümkündür. Bütün bu özellikleri ile ise polar kıyafetler kış aylarının en çok sevilen ve en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer almaktadır. 

Polar kumaşla üretilmiş kıyafet seçeneklerinin bu kadar sevilmesi çoğu firmanın da polar kumaşlı kıyafetleri kullanmasına neden olmuştur. Firmalar genellikle iki amaç için polar kumaşlı kıyafetleri tercih etmektedir. Birincisi oldukça sevilen bir kış kıyafet seçeneği olduğu için promosyon ürünü olarak kullanmak. Diğeri ise çalışanlara kış aylarında iş kıyafeti olarak hem hafif hem de sıcak tutacak bir kıyafet temin etmek. Polar kıyafet seçenekleri her iki durum içinde en ideal tercihler arasında yer almaktadır. 

İstanbul’da toptan polar satışı yapan firmalardan biri olarak İşte Tişört ihtiyacınız firmanızın ihtiyacı olan polar kıyafetlere güvenilir bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Sitemiz üzerinden seçtiğiniz polar kıyafet seçeneklerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Polar kıyafetleri ile ilgili daha detaylı bilgi ce fiyat teklifleri için sitemizde bulunan iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. 

Firma Logo Baskılı Polar

Firmaların kış ayları için en çok seçtiği seçeneklerden biri olan polar kıyafetler, üzerine uygulanan firma logosu ile farklı durumlar için kullanılabilmektedir. Örneğin, üzerinde firmanızın logosun yer aldığı polar kıyafet seçeneklerini promosyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Polar kıyafetler incelikleri ve hafiflikleri ile kış aylarının en çok sevilen ve en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer almaktadır. Promosyon olarak dağıtacağınız logo baskılı polar kıyafetler birçok insan tarafından sevilerek giyilecektir. Bu da markanızın ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırmaya yardımcı olacaktır. 

Firmanızın logosunun bulunduğu polar kıyafetleri kullanabileceğiniz bir diğer durum ise çalışanlarınızın kışlık iş kıyafeti ihtiyacını gidermek için olabilir. Bazı kurumsal firmalar çalışanlarına kendi hazırladıkları iş kıyafetlerini giymelerini tercih ederler. Böylece markanın konseptini ve bütünlüğünü korumayı amaçlarlar. Eğer sizde bu şekilde kıyafet kuralları olan bir firmaysanız kış ayları geldiğinde çalışanlarınız için firma logolu baskılı polar kıyafet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Firma logolu polar kıyafetlerin en çok tercih edildiği bir diğer durum ise cafe ya da restoran gibi işletmelerin açık alanları içindir. Teras ya da bahçe gibi açık alanlara sahip olan işletmelerde polar kumaştan üretilmiş şallar günümüzde neredeyse olmazsa olmaz haline gelmiştir. Açık alana sahip olan firmalar sahip oldukları polar şallar ile serinleyen havalarında müşterilerini sıcak tutarak onlara kaliteli bir müşteri deneyimi sunmaktadırlar. 

Firma Logo Baskılı Şişme Yelek

Serin havaların özellikle geçiş mevsimlerinin en çok tercih edilen kıyafetlerden biri ise şişme yeleklerdir. Bu yüzden şişme yelek modelleri de birçok firma tarafından promosyon ürünü ya da çalışan kıyafeti olarak tercih edilmektedir. Şişme yelek modelleri denince her ne kadar pek seçenek olmadığı düşünülse de aslında kumaş özelliklerine, üstünde yer alan dikişlere ve ceplere göre ya da astarında kullanılan kumaş türüne göre farklı şişme yelek modelleri bulunmaktadır. Sizde üzerinde firma logonuzun yer aldığı baskılı şişme yelek modelleri seçeneklerini değerlendirerek firmanızın ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırabilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.