×

Gömlek

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Shirt - Embroidery Printed
  Gömlek - Nakış Baskılı
 2. Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Yelek - Nakış Baskılı
  Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Yelek - Nakış Baskılı
 3. Shirt Judge Collar Long Sleeve - Embroidery Printed
  Gömlek Hakim Yaka Uzun Kol - Nakış Baskılı
sayfa başı

Nakış Baskılı Gömlek

Nakış denilen şey, farklı çeşitlerdeki motiflerin iğne yardımı ile kumaş türü ürünlerin üzerine işlenmesidir. Günümüzde nakış işlemleri, makine ile birlikte oldukça kolay ve istenilen en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Nakış, işlendiği kıyafetleri daha kaliteli gösteren bir baskı yöntemidir. Kıyafetlerde belirlenen kısma, ipliklerin işlenmesi ile ortaya çıkan bir tasarımdır. Nakış baskılar, dijital olarak yapılan baskılardan daha kalcıdır. 

Ayrıca nakış baskılı gömlekler yıkandığı ve ütülendiği zaman da bozulmazlar. Baskılı tişörtler ve gömlekler üreten bir firma olarak müşterilerimize değişik modellerdeki nakışlar ile hizmet veriyoruz. Gömlek gibi ürünlerde bulunan arma gibi ürünlerin nakış yöntemi kullanılarak yapıldığını fark edebilirsiniz. Çünkü nakış ile yapılan baskılar oldukça kalıcı olmaktadır. Müşterilerin talebi üzerine nakış baskılar, özel makineler ile kişiye özel hazırlanmaktadır.

İş Elbiseleri Gömlek Modelleri

Firmalar, marka kimliklerini dışarıya yansıtabilmek için çalışanları için iş elbiselerine gereksinim duyarlar. Firmaya ait marka ya da logo resminin gömlek üzerinde çok daha iyi durması için dijital baskı yerine nakış baskılar tercih edilmekte. Özellikle son zamanlarda hemen hemen her sektördeki firmalar, çalışanlarına logolarının olduğu baskılı iş elbiseleri giydirmektedir. 

İş elbiselerinin daha kaliteli görünmesini isteyen firma sahipleri, bizler ile iletişime geçtikleri zaman kendilerine nakış baskıları tercih etmeleri gerektiğini söylüyoruz. Nakış baskı yapılan iş elbiselerinde, renk solması ve eskime gibi problemler olmayacağı için uzun süre kolaylıkla giyilebilecektir. 

Müşterilerin siparişleri hazırlanırken, talep edilen sayılara göre renk ve beden ölçülerinin iletilmesi isteniliyor. İş elbiseni kendin tasarla kısmından, sipariş vermek isteyen herkes, dilediği hayal ettiği iş elbiseleri gömlek modelleri tasarımını yapabilir ve belirlediği tasarımdan baskılı gömlek yapılmasını istediğini iletebilir.

Özel Baskılı Gömlek İmalatı

İşletmemiz, bilinen tüm sektörlere hizmet vermektedir. Bu yüzden de her türlü tişört ve gömlek ürünü üzerine istenen her türlü, farklı baskıları uygulamaktayız. Özel olarak yaptıracağınız bir baskılı gömlek modeli, işletmenizin reklamına çok yardımcı olacaktır. Nakış baskılar, firmaların logolarının baskıları şeklinde tasarlanmaktadır. 

Müşterilerimize daha hızlı bir hizmet sunmak için değişik model tişört ve gömlekleri, farklı renklerde hazırlayarak stoklarımızda bulunduruyoruz. Müşterilerimiz, gömlek üzerinde bulunmasını isteğini logo tasarımını ya da deseni firmamıza ilettiği zaman imalata olabilecek en hızlı şekilde başlıyoruz. Gömlek üzerinde bulunan nakış baskılar, özel iplikler ile makineler kullanılarak yapılıyor.

Nakış Baskılı Gömlek Üretimi

İnternet sitemiz üzerinden hizmet verdiğimiz, satışını yaptığımız farklı türlerdeki kıyafetlerin arasında bulunan nakış baskılı gömlekler ve tişörtler, müşterilerimizin ve firmaların son günlerde en çok talep ettiği ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Çok farklı türdeki kıyafetlerde kullanılabilen nakış baskıları farklı şekillerde oluşturuyoruz. Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Simetrik ya da asimetrik tasarımlar
 • Renkli logolara ya da siyah beyaz tasarımlar
 • Parlak iplikler ya da düz renkli iplikler kullanılarak üretilen nakışlar

Temel ürün olarak tercih edilecek gömleklerde de renk skalası oldukça fazladır. Nakışlar için kullanılan özel makinelerde, tercih edeceğiniz renklerdeki gömlekleriniz ve tişörtleriniz üzerine, istediğiniz nakış baskıları uygulayarak ürününüz teslim ediliyor.

Cafe Pastane Hotel ve İşletmeler İçin Baskılı Gömlekler

İşletmelerin ve markaların kurumsal kimliklerinde bir takım bazı detaylar vardır. Bu detaylardan en önemlisi, işletme varlıklarını ve marka bilinirliklerini rakip firmalara ve müşterilerine duyurma biçimleridir.

Pazarlama aşamasında, dağıtım ve üretim işlerinde de markalarını kolay ve hızlı bir şekilde tanıtmalarında çalışanlarının kıyafetleri büyük önem taşır. Genellikle kurumsal kimlikteki firmalar, çalışanlarının belirli kurallar çerçevesinde hizmet vermelerini tercih eder. 

Çalışanların giyimlerindeki detaylar kurumsal kimliği taşıyan en önemli ayrıntılardandır. Firmalar, çalışanları için belirledikleri marka logolarının baskısının olduğu gömlekler ile saygın ve düzgün bir konuma kavuşacaktır. Bu sebeple cafelerin, pastanelerin ve hotellerin personelleri için özel tasarlattığı tişörtler ve gömlekler ile bilinirliği oldukça artacaktır.

Kurumsal Baskılı Gömlek Nereden Alınır?

Kurumsal nakış baskılı gömlek, tüm sektörlerde tercih edilen özel üretim gömleklerdir.

Bu gömlekleri farklı şekillerde tasarlamak mümkündür. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır;

 • Dijital baskılı
 • Nakış baskılı
 • Firma logolu tasarımlar
 • Firma isminin bulunduğu tasarımlar

İnternet sitemiz senelerdir baskılı, baskısız gömlek üretimi ve satışını profesyonelce sürdürmekte.

Nakış Baskılı Gömlek Kullanımı

Yapılabilecek en kaliteli baskı ile tasarlanan gömlek ürünleri internet sayfamızda sergilenmekte. Hepsi birbirinden daha net ve kaliteli baskılar ile tasarlanan gömlekler, işletme adı ya da logoların okunabilir olmasına olanak sağlıyor. 

Sayfamızda farklı özelliklerde olan gömlekleri bulabilir, kendinize ve firmanıza özel bir tasarım ile eşsiz hale dönüştürebilirsiniz. Yaptırdıktan sonra uzun süre kullanıma olanak sağlayan, profesyonel personelinizin hareket kabiliyetini engellemeyecek, son derece kaliteli ve rahat baskılı gömlek seçeneklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Nakış Baskılı Gömleklerin Kullanım Alanları

Firma ve işletmelerinizde personelleriniz için özel tasarlanan gömlek yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan farklı gömlek modelleri üzerine, istediğinizi seçerek dijital baskı yaptırabilir ya da firma logonuzu nakış olarak işletebilirsiniz. 

Sayfamızda bulunan farklı renklerdeki gömlek modellerini kendi işletmenize özel hale çevirerek çalışma arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve kumaş özelliklerine sahip olan gömlekleri tek tek yaptırabileceğiniz gibi toptan olarak da yaptırabilirsiniz. Nakış baskılı gömlekleri oto yıkama, benzin istasyonu personeli, temizlik personeli, güvenlik görevlileri gibi pek çok iş kolunda rahatça kullanabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız tek tip kıyafet giymiş olur.

Uygun ve Ekonomik Fiyatlı Nakış Baskılı Gömlekler

Bütün firmaların saygınlığı rakipleri açısından çok önemlidir. Bulunduğu sektörde tanınır olması için görsellik dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Sitemizde personeller için özel olarak tasarlanacak gömlekleri en uygun fiyata bulabilirsiniz. Nakış baskılı gömlekleriniz ile bilinirliğiniz artarken hedef kitlenize de daha kolay ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan faydalanarak en kaliteli gömlekleri satın alabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.