×

Fuar ve Organizasyon Elbiseleri

Listeleme Şekli Izgara Liste

18 Items

sayfa başı
 1. Polo Yaka Serigraf Baskılı Tişört
 2. Polo Yaka Beyaz Tişört - Miel Event
 3. Cotton Sandwich Şapka - Expo Milano
 4. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Güneş Enerjisi & Teknoloji Fuarı
 5. Polo Yaka Beyaz Tişört - İstanbul Kids Fashion
 6. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Fuar İzmir
 7. Promosyon Şapka - Bahar Etkinlikleri
 8. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Tübitak Fuar
 9. Gömlek - Baskılı - Sign İstanbul Fuar
 10. Polo Yaka Beyaz Tişört - İzmir Enternasyonal Fuar - Görevli Kıyafeti
 11. Kullan-At Gri Tişört Promosyon - Kitap Fuarı
 12. Kullan-At Lacivert Tişört Promosyon - Verimlilik Teknoloji Fuarı
 13. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Evyap - Arko - Fuar
 14. Yuvarlak Yaka Tişört - Vodafone
 15. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - IWA
 16. Polo Yaka Tişört Gri - Mega Müzik Organizasyon
 17. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Koşu Organizasyonu
 18. Promosyon Tişört Beyaz - Ticaret Fuarı
Listeleme Şekli Izgara Liste

18 Items

sayfa başı

Üniversite Etkinlikleri Toptan Tişört

Üniversiteler akademik eğitimin yanı sıra düzenlenen etkinlikler ile öğrencilere birçok anlamda bilgi birikimi kazandıran eğitim kurumlarından biridir. Düzenlenen çeşitli etkinlikler ile öğrencilerin sadece okudukları bölüm ile ilgili değil birçok konuda bilgi alabilecekleri ortamlar oluşturulmaya çalışılır. Üniversite etkinlikleri aynı zamanda öğrencilerin ortak hobilere, ortak zevklere ya da ortak ilgi alanlara sahip olanların bir araya gelerek fikir alışverişi yapabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri aktivitelerden biridir. Çoğu üniversite hem bu etkinliklere katılımı arttırmak hem de katılan öğrencilere bir anı bırakmak için etkinliğe özel tişört tasarımı hazırlatabilmektedir. Ayrıca etkinliğin türüne göre farklı tasarımlara ve baskılara sahip eğlenceli tişörtlerde sıkça tercih edilmektedir.

Sizde üniversite etkinliğiniz için etkinliğinizi, üniversitenizi ve etkinliğinizin temasını yansıtan baskılı tişört arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte Tişört ekibi olarak toptan tişört ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Logo Baskılı Şapka Fiyatları

Şapka modelleri, aksesuar seçenekleri arasında en dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Birisi ile karşılaştığınızda öncelikle yüzünüze bakacağı için taktığı şapka da direkt olarak dikkat çekmektedir. Bu özelliği sayesinde şapkalar çoğu şirketin ve firmanın promosyon olarak en çok tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiştir. Şirketler ve firmalar promosyon baskılı şapka modellerini adeta bir reklam aracı olarak kullanmaktadır. Sizde üzerinde şirketinizin ya da firmanızın logosunun yer aldığı şapka modelleri ile markanızın ya da kurumunuzun reklamını kolay, pratik ve az maliyetle yapabilir, markanızın bilirliğini arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan şapka modellerinden birini seçmek. Sitemizde 2 adet şapka modeli bulunmaktadır; Cotton sandwich şapka ve promosyon şapka. Farklı özelliklere sahip bu iki şapkaya göre belirlenen fiyatlarda değişkenlik gösterecektir. Promosyon Logo baskılı şapka seçenekleri ve detaylı fiyat bilgisi için sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Etkinlik Tişört Modelleri ve Fiyatları

Sektörün öncüleri tarafından her sene belirli günlerde düzenlenen fuar etkinliği hem markanızı hem de ürünlerinizi tanıtmak için muhteşem bir fırsattır. Bu yüzden çoğu marka fuar etkinliği başlamadan günler öncesinden hazırlıklara başlamaktadır. Bu hazırlıklardan biri de promosyon çalışmalarıdır. Markalarını ve ürünlerini hem tanıtmak hem de bilinirliğini arttırmak isteyen şirketler promosyon ürünlerini birer reklam aracı olarak kullanırlar. Fuar etkinliklerinde markaların reklam amaçlı kullandıkları en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri de tişört modelleri. Fuar etkinliğine gelen kişilere dağıtılan ve üzerinde şirketin logosunun veya seçtiği görselin baskısını taşıyan tişört modelleri oldukça dikkat çekici bir reklam aracı olabiliyor. Sizde fuar etkinliği için markanızın bilinirliğini arttırmak ve bilinirliğinizi arttırmak için fuar etkinlik tişört modellerini tercih edebilirsiniz.

İşte Tişört ekibi olarak sitemizde yuvarlak yaka, V yaka, polo yaka gibi farklı fuar etkinlik tişört modelleri seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz tişört modeline ve baskı yöntemlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.