×

Fuar ve Organizasyon Elbiseleri

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Polo Yaka Serigraf Baskılı Tişört
  Polo Yaka Serigraf Baskılı Tişört
 2. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Koşu Organizasyonu
  Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Koşu Organizasyonu
 3. Polo Yaka Tişört Gri - Mega Müzik Organizasyon
  Polo Yaka Tişört Gri - Mega Müzik Organizasyon
 4. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - IWA
  Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - IWA
 5. Yuvarlak Yaka Tişört - Vodafone
  Yuvarlak Yaka Tişört - Vodafone
 6. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Evyap - Arko - Fuar
  Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Evyap - Arko - Fuar
 7. Kullan-At Lacivert Tişört Promosyon - Verimlilik Teknoloji Fuarı
  Kullan-At Lacivert Tişört Promosyon - Verimlilik Teknoloji Fuarı
 8. Kullan-At Gri Tişört Promosyon - Kitap Fuarı
  Kullan-At Gri Tişört Promosyon - Kitap Fuarı
 9. Polo Yaka Beyaz Tişört - İzmir Enternasyonal Fuar - Görevli Kıyafeti
  Polo Yaka Beyaz Tişört - İzmir Enternasyonal Fuar - Görevli Kıyafeti
 10. Gömlek - Baskılı - Sign İstanbul Fuar
  Gömlek - Baskılı - Sign İstanbul Fuar
 11. Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Tübitak Fuar
  Polo Yaka Sweatshirt 2 İplik - Tübitak Fuar
 12. Promosyon Şapka - Bahar Etkinlikleri
  Promosyon Şapka - Bahar Etkinlikleri
 13. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Fuar İzmir
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Fuar İzmir
 14. Polo Yaka Beyaz Tişört - İstanbul Kids Fashion
  Polo Yaka Beyaz Tişört - İstanbul Kids Fashion
 15. Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Güneş Enerjisi & Teknoloji Fuarı
  Yuvarlak Yaka Tişört Siyah - Güneş Enerjisi & Teknoloji Fuarı
 16. Cotton Sandwich Şapka - Expo Milano
  Cotton Sandwich Şapka - Expo Milano
 17. Polo Yaka Beyaz Tişört - Miel Event
  Polo Yaka Beyaz Tişört - Miel Event
 18. Promosyon Tişört Beyaz - Ticaret Fuarı
  Promosyon Tişört Beyaz - Ticaret Fuarı
sayfa başı

Üniversite Etkinlikleri Toptan Tişört

Üniversiteler akademik eğitimin yanı sıra düzenlenen etkinlikler ile öğrencilere birçok anlamda bilgi birikimi kazandıran eğitim kurumlarından biridir. Düzenlenen çeşitli etkinlikler ile öğrencilerin sadece okudukları bölüm ile ilgili değil birçok konuda bilgi alabilecekleri ortamlar oluşturulmaya çalışılır. Üniversite etkinlikleri aynı zamanda öğrencilerin ortak hobilere, ortak zevklere ya da ortak ilgi alanlara sahip olanların bir araya gelerek fikir alışverişi yapabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri aktivitelerden biridir. Çoğu üniversite hem bu etkinliklere katılımı arttırmak hem de katılan öğrencilere bir anı bırakmak için etkinliğe özel tişört tasarımı hazırlatabilmektedir. Ayrıca etkinliğin türüne göre farklı tasarımlara ve baskılara sahip eğlenceli tişörtlerde sıkça tercih edilmektedir.

Sizde üniversite etkinliğiniz için etkinliğinizi, üniversitenizi ve etkinliğinizin temasını yansıtan baskılı tişört arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte Tişört ekibi olarak toptan tişört ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Logo Baskılı Şapka Fiyatları

Şapka modelleri, aksesuar seçenekleri arasında en dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Birisi ile karşılaştığınızda öncelikle yüzünüze bakacağı için taktığı şapka da direkt olarak dikkat çekmektedir. Bu özelliği sayesinde şapkalar çoğu şirketin ve firmanın promosyon olarak en çok tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiştir. Şirketler ve firmalar promosyon baskılı şapka modellerini adeta bir reklam aracı olarak kullanmaktadır. Sizde üzerinde şirketinizin ya da firmanızın logosunun yer aldığı şapka modelleri ile markanızın ya da kurumunuzun reklamını kolay, pratik ve az maliyetle yapabilir, markanızın bilirliğini arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan şapka modellerinden birini seçmek. Sitemizde 2 adet şapka modeli bulunmaktadır; Cotton sandwich şapka ve promosyon şapka. Farklı özelliklere sahip bu iki şapkaya göre belirlenen fiyatlarda değişkenlik gösterecektir. Promosyon Logo baskılı şapka seçenekleri ve detaylı fiyat bilgisi için sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Etkinlik Tişört Modelleri ve Fiyatları

Sektörün öncüleri tarafından her sene belirli günlerde düzenlenen fuar etkinliği hem markanızı hem de ürünlerinizi tanıtmak için muhteşem bir fırsattır. Bu yüzden çoğu marka fuar etkinliği başlamadan günler öncesinden hazırlıklara başlamaktadır. Bu hazırlıklardan biri de promosyon çalışmalarıdır. Markalarını ve ürünlerini hem tanıtmak hem de bilinirliğini arttırmak isteyen şirketler promosyon ürünlerini birer reklam aracı olarak kullanırlar. Fuar etkinliklerinde markaların reklam amaçlı kullandıkları en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri de tişört modelleri. Fuar etkinliğine gelen kişilere dağıtılan ve üzerinde şirketin logosunun veya seçtiği görselin baskısını taşıyan tişört modelleri oldukça dikkat çekici bir reklam aracı olabiliyor. Sizde fuar etkinliği için markanızın bilinirliğini arttırmak ve bilinirliğinizi arttırmak için fuar etkinlik tişört modellerini tercih edebilirsiniz.

İşte Tişört ekibi olarak sitemizde yuvarlak yaka, V yaka, polo yaka gibi farklı fuar etkinlik tişört modelleri seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz tişört modeline ve baskı yöntemlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizde bulunan iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.