×

Oversize Tişört


 

 

 

Toptan Oversize Tişört Modelleri

Konforlu kullanım sağlayan %100 Pamuk Kumaştan üretilmiştir. Rahat kalıbı ile tarzınıza ayrı bir hava katacak Bisiklet Yaka Oversize Tişört için web sitemiz üzerinden siparişini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

50 Adet Üzeri Siparişlerinizde Kartelamızdaki İstediğiniz Renklerde Toptan Tişört İmalatı Yapmaktayız.

4 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Toptan Oversize Tişört

Oversize tişört olarak adlandırılan tişörtler genellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen, pek çok şekilde kombinlenebildiğinden dolayı her insanın dolabında bulundurduğu tişörtlere verilen isimdir. Bu tişörtler aşırı bol olması nedeniyle hemen bir yere gidileceği vakit direkt olarak alınıp giyilebildiği için ve herhangi bir ütülemeye vesaire gerek olmadığı için pek çok insan bu tip bol tişörtleri sıklıkla tercih eder. 

Ayrıca bu tişörtler herhangi bir vücut kusurunu vesaire belli etmediği için de insanlar genel olarak çeşit çeşit oversize tişört alırlar. Son zamanlarda da bu tişörtleri aşırı popüler olması sebebiyle pek çok mağaza veya firma bu tip oversize tişörtlerin üretiminde hızlanmalar yapmıştır. 

Toptan bir şekilde oversize tişört almak isteyen kişiler bizler ile iletişime geçerek en kısa sürede istedikleri tişörtü temin edebilirler ve toptan bir şekilde alınma olursa büyük ihtimalle fiyat konusunda da yardımcı oluruz. Genellikle bu tişörtler yaz aylarında çok fazla giyildiği için hem sitemiz üzerinden, hem de başka oversize tişört satan yerlerden pek çok kişi toptan bir şekilde alışveriş yaparak bu tişörtleri ister satıyor isterse de tasarlayıp kendisi giyiyor. 

Bu nedenle kişiler istedikleri gibi değerlendirebiliyorlar. Sitemiz üzerinden de hem baskılı hem baskısız şekilde oversize tişört bulmak çok kolay olduğu ve fiyatlandırma konusunda da insanlara aşırı derecede hitap eden bir site olduğumuz için, kişiler herhangi bir problem çekmeden sitemiz üzerinden diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor ve sonucunda memnun kalıyorlar.

Toptan Oversize Tişört Modelleri

Toptan oversize tişört almak isteyen kişiler genel olarak sitemiz üzerinde bulunan modeller içinden model seçerek bizimle iletişime geçiyor ve istediği modelden kaç tane temin etmek istiyorsa ona göre bir sipariş oluşturup en kısa sürede eline ulaşmasını sağlıyor. 

Yani tercih edilen tişört modelleri kişiden kişiye değişebileceği için sitemiz üzerinde de çeşit çeşit oversize tişörtler bulunuyor. Kişi kendi zevkine hitap eden tişörtü seçebiliyor ve kolaylıkla sipariş verebiliyor. Ayrıca oversize tişörtlerin tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise hem kolay kombinlenebilmesi hem de bol ve havadar bir tişört modeli olduğu için yaz aylarında kişileri bunaltmamasından kaynaklanıyor.

Toptan Oversize Tişört Fiyatları

Sitemiz üzerinde bulunan tişört fiyatları tişörtten tişörte veya satılan üründen ürüne değişiklik gösterebildiği için bu konuda net bir şey söyleyemiyoruz. Fakat kişiler sitemize bir göz attıklarında ve istedikleri kategoride ürünlere baktıklarında zaten ortalama bir fiyat bilgisine sahip olabiliyorlar. 

Onun haricinde genel olarak oversize tişört modelleri aşırı derecede pahalı olmuyorlar. Bu tişörtlerin pahalı olabilmesi veya pahalı kategorisine girebilmesi için genellikle vintage tişörtler olması gerekiyor. Vintage tişörtler satmadığımızdan dolayı kişilerin fiyatlandırma konusunda endişeye kapılmalarına gerek kalmıyor. Yani kişiler sitemiz üzerinde bulunan tişörtlerden hangisini seçiyorlarsa veya hangisini fiyat açısından daha uygun buluyorlarsa onu sipariş edebiliyorlar. Bu sayede her kesime hitap eden bir marka olmayı başarıyoruz.

Oversize Tişört Ne Anlama Gelir?

Oversize kelimesinin anlamı büyük beden anlamına geliyor. Oversize tişört ise büyük beden tişört anlamına geliyor. Özellikle yurt dışında aşırı derece popüler olan bol giyinme modası ülkemize de taşındığı için bu tip tişörtler gençler tarafından ürekli olarak satın alınıyor ve kombin yapılıp giyiliyor. Ayrıca çok hoş bir görüntü olduğundan ve aşırı derecede rahat bir tişört olduğundan dolayı bu tip tişörtlerin seçimi de sık sık karşılaşılan bir olay olarak göze çarpıyor.

Oversize Tişörtler Nasıl Kombinlenebilir?

Oversize tişörtler büyük beden tişörtler olduğu için genellikle bu tip tişörtleri giyen kişiler tişörtün altına dar bir giysi giyiyorlar. Zaten üst taraf aşırı derecede bol olduğu için eğer kişiler alt tarafa da çok bol bir şey giyerse aşırı derecede bol olduğu düşünülebiliyor. 

Elbette kişiler diledikleri gibi kombin yapabileceklerinden dolayı bunun hakkında bir şey söylenemez. Çünkü her kişinin giysi tarzı veya giysi seçimi farklıdır. Fakat yinede oversize tişörtlerin kombinlenmesinde en çok kullanılan kombin önerileri şu şekilde söylenebilir:

  • Oversize tişört-dar kot
  • Oversize tişört belden bağlama
  • Oversize tişört -şort
  • Oversize tişört-yırtık kot

Genel olarak gençler bu tişörtleri aldıklarında sıklıkla bu şekilde kombinliyorlar. Bu kombin önerileri elbette en çok tercih edilenler olması ile birlikte kişiler diledikleri gibi aldıkları ürünü kombinleyebilir ve kendi tarzına nasıl uyuyorsa o şekilde giyebilirler. Yani bunun için net bir şey söylemek mümkün olmuyor. Bunlar sadece en çok tercih edilenler olduğundan dolayı sıralamanın içinde bulunuyor.

Oversize Tişört Altına Ne Giyilir?

Bu tip oversize tişörtlerin altına kişiler ne isterse o şekilde giyebilirler. Fakat zaten tişörtler bol olduğundan dolayı altına daha bol bir şeyin giyilmesi aşırı derecede bol bir görünüm sağlayacağından dolayı kişiler genellikle bunu tercih etmezler. Fakat bu şekilde kombinleyenler de vardır. Yani kişi nasıl ve ne şekilde giymek istiyorsa o şekilde gidip bir kombin yapabilir.

Salaş Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

Salaş kıyafet kombinleri genel olarak aşırı derecede hem üstün hem de altın bol olduğu kombinlere verilen isimdir. Salaş kıyafet kombini yapmak isteyen kişiler alacakları ürünleri kendi bedenlerinden 1-2 tık daha büyük almalılardır. Aldıkları ürünleri de kendi arasında kombin yaparak salaş bir kıyafet kombini yapabilirler.

Oversize Tişörtler Bağlanır?

Oversize tişört alan pek çok insan bu tişörtleri belden bağladıkları için özellikle kızlar bu tip şeylerin nasıl yapıldığını merak ederler. Oversize tişörtlerin bağlanması genel olarak çok basittir. Nasıl bir ipe düğüm atılıyorsa aynı o şekilde bir düğüm atılabilir ve fiyonk şeklinde kullanılabilir. Bu da bu tişörtün sıklıkla kullanılan tarzlarından bir tanesidir.

Oversize Tişört Hangi Vücut Tipine Daha Çok Yakışır?

Oversize tişörtler genel olarak aşırı zayıf insanlarda çok büyük durduğundan dolayı bir tık daha kalıplı insanlarda daha güzel durduğu söyleniyor. Fakat elbette herkesin tarzı bir olmadığından dolayı ve kişiler giyinme özgürlüğüne sahip olduğundan dolayı ne istiyorlarsa o şekilde kombinleyebilirler ve yakışıp yakışmadığına kendileri karar verebilirler.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.