×

Baskılı Önlük

Listeleme Şekli Izgara Liste

18 Items

sayfa başı
 1. -8%
 2. -7%
 3. -8%
 4. -32%
  Baskılı Garson Önlüğü
  Normal Fiyat 69,00 ₺ Özel fiyat 47,00 ₺ En Düşük Fiyat 40,00 ₺
 5. -18%
 6. -0%
  Firmalara Özel Polo Yaka Tişört - 10 Adet
  Normal Fiyat 600,00 ₺ Özel fiyat 599,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

18 Items

sayfa başı

Baskılı Garson Önlüğü


Bay, bayan baskılı garson önlüklerimiz belden ve boyundan bağlamalı olarak üretilmektedir. Polyester, alpaka ve viskon kumaş karışımından üretilen garson önlüğü modelleri sıvı itici özelliğe sahiptir. Nemli bez ile rahatlıkla silinebilen ürünümüz çamaşır makinesinde de kolayca temizlenmektedir. Özel tasarım garson önlüklerinin yanında, düz renk ve standart modellerimiz de mevcuttur. Firmanız için tasarlanan özel garson önlüğünü bulabileceğiniz en güvenli firmaların başında geldiğimizi garanti ediyoruz.

Baskılı Mutfak Önlükleri


Müşterilerinize sunumlarınızda temizlik ve hijyenin önemi büyüktür. Müşterilerin gıda işletmelerinde en çok dikkat ettiği ayrıntıyı personelin giyim kuşamı oluşturur. Bu anlamda mutfak önlüklerinin görüntüsü son derece önemlidir. İşletmenizde sektörünüze özgü baskılı mutfak önlükleri kullanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.
Leke tutmayan, suyu iten özel kumaşlarla tasarladığımız ürünlerimizle, hijyenik bir mekana sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Baskılı ya da baskısız mutfak önlüklerimiz konforlu ve rahat bir kullanım sağladığı gibi, çıkarıp takması da çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli bez ile kolayca temizlenen mutfak önlüklerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızda en özel ve kaliteli baskılı mutfak önlüğü modellerini bulabilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Mutfak Önlükleri

Tüm personeliniz için firmamızdan uygun fiyatlarla mutfak önlüğü satın alabilirsiniz. Dilerseniz firma unvanınızı ya da logonuzu önlük üzerine baskı yaptırarak daha resmi bir mekan tarzı yaratabilirsiniz.