×

Baskılı Önlük Modelleri


Kayıtlar 1-24 / Toplam 29

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
sayfa başı

Baskılı Garson Önlüğü


Bay, bayan baskılı garson önlüklerimiz belden ve boyundan bağlamalı olarak üretilmektedir. Polyester, alpaka ve viskon kumaş karışımından üretilen garson önlüğü modelleri sıvı itici özelliğe sahiptir. Nemli bez ile rahatlıkla silinebilen ürünümüz çamaşır makinesinde de kolayca temizlenmektedir. Özel tasarım garson önlüklerinin yanında, düz renk ve standart modellerimiz de mevcuttur. Firmanız için tasarlanan özel garson önlüğünü bulabileceğiniz en güvenli firmaların başında geldiğimizi garanti ediyoruz.

Baskılı Mutfak Önlükleri


Müşterilerinize sunumlarınızda temizlik ve hijyenin önemi büyüktür. Müşterilerin gıda işletmelerinde en çok dikkat ettiği ayrıntıyı personelin giyim kuşamı oluşturur. Bu anlamda mutfak önlüklerinin görüntüsü son derece önemlidir. İşletmenizde sektörünüze özgü baskılı mutfak önlükleri kullanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.
Leke tutmayan, suyu iten özel kumaşlarla tasarladığımız ürünlerimizle, hijyenik bir mekana sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Baskılı ya da baskısız mutfak önlüklerimiz konforlu ve rahat bir kullanım sağladığı gibi, çıkarıp takması da çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli bez ile kolayca temizlenen mutfak önlüklerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızda en özel ve kaliteli baskılı mutfak önlüğü modellerini bulabilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Mutfak Önlükleri

Tüm personeliniz için firmamızdan uygun fiyatlarla mutfak önlüğü satın alabilirsiniz. Dilerseniz firma unvanınızı ya da logonuzu önlük üzerine baskı yaptırarak daha resmi bir mekan tarzı yaratabilirsiniz.

 

Okul Baskılı Öğretmen Önlüğü

Günümüzde birçok eğitim kurumunda öğretmenler, eğitim saatleri içerisinde üzerinde okul logosunun yer aldığı öğretmen önlüğü giymemektedir. Baskılı önlük modelleri özellikle okul öncesi ve küçük yaş grubu sınıflarında sıklıkla kullanılmaktadır. Üzerinde okul logosunun yer aldığı baskılı önlükler, öğretmenlerin gün içerisinde kıyafetlerine bulaşabilecek boya, tebeşir ya da tahta kalemi izi gibi lekelerden korunmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda basit ve dikkat çekmeyen tasarımları ile öğrencilerin sınıf içerisinde dikkatinin dağılmasını da engeller.

İşte Tişört tarafından öğretmenler için özel olarak tasarlanan okul baskılı öğretmen önlükleri, öğretmenlerin gün içerisinde sürekli hareket halinde olması göz önüne alınarak rahat hatlarda tasarlanmıştır. Öğretmenler için hazırlanan baskılı önlük üzerine okul logosu baskısı yapılabileceği gibi okulun isteği doğrultusunda öğretmenin branş bilgisi ya da sınıf ismi gibi baskılar da uygulanabilmektedir. Eğer siz de okulunuz için ekonomik baskılı önlük arayışındaysanız, İşte Tişört tarafından sizin için özel olarak hazırlanan okul baskılı öğretmen önlüğü seçeneğine mutlaka göz atmalısınız. Uzun ömürlü kullanıma yönelik olarak üretilen okul baskılı öğretmen önlüğü kaliteli ve rahat tasarımının yanı sıra çamaşır makinesinde de kolaylıkla yıkanabilmektedir.

Beyaz Laboratuvar Önlüğü

Baskılı önlükler günümüzde birçok sektör tarafından resmi iş kıyafeti olarak kullanılmaktadır. Özellikle gün içerisinde kıyafetlerde leke oluşturabilecek pek çok meslekte baskılı önlükler tercih edilmektedir. Baskılı beyaz önlük modellerinin tercih edildiği alanlardan biri de laboratuvar ortamıdır. Laboratuvar ortamında çalışan kişiler gün içerisinde üzerinde çalıştıkları maddelerin kıyafetlerine sıçraması ya da dökülmesi durumu ile sık sık karşı karşıya kalabilirler. Ancak beyaz laboratuvar önlüğü kullanımı ile bu tarz iş kazalarının önüne geçilmiş olur. Ayrıca laboratuvar önlüğü modelleri çamaşır makinesinde kolayca temizlenebilen kumaşlardan üretilmektedir. Kadın ve erkekler için özel olarak hazırlanan farklı modellere sahip beyaz laboratuvar önlüğü modelleri, tasarımları açısından da kullananların ergonomisi ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Böylece gün içerisinde hareket kabiliyetini engellemez ve ergonomik bir kullanım sunar.

Özel Baskılı Doktor Önlüğü

Günümüzde özel baskılı önlüklerin kullanıldığı pek çok akademik meslek grubu bulunmaktadır. Özel baskılı beyaz önlüklere ihtiyaç duyan mesleklerden biri de doktorlardır. Doktor önlüklerinin en önemli amacı doktor ile hasta arasında steril ortamı korumaktır. Aynı zamanda hijyenik bir görünüm oluşturarak gün içerisinde hastalar ile ilgilenen doktorun da kıyafetlerinin kirlenmesi önlenmiş olur. Doktorlar için üretilen özel baskılı doktor önlükleri üzerinde genellikle doktorun çalıştığı hastanenin logosu yer almaktadır. Ancak hastanenin ya da doktorun isteğine bağlı olarak doktorun branşı ya da adı soyadı gibi detaylarda baskı olarak uygulanabilmektedir.

Özel baskılı doktor önlüklerinde en önemli detay ise önlüğün tasarımı ve üretildiği kumaşın kalitesidir. Gün içerisinde hastaları ile ilgilenen doktorların rahat hareket edebilmesi için doktor önlükleri kesimleri ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kullanılan kumaşta terletmeyen kumaşlardan seçilmektedir. Böylece herkesi için önemli olan doktorlarımız gün içerisinde terletmeye kumaşa sahip beyaz önlükler ile rahat bir şekilde hastaları ile ilgilenebilmektedir.

Baskılı Bar Önlüğü

Baskılı önlük modellerinin kullanıldığı bir diğer sektör ise gıda sektörüdür. Cafe, restoran ve bar gibi birçok işletme hem hijyenik bir görünüm hem de kurumsal bir izlenim için baskılı önlük modellerini tercih etmektedir. Özelikle bar önlükleri hem işletmeler hem de çalışanlar tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Baskılı bar önlükleri gün içerisinde yaşanabilecek kazalardan dolayı çalışanın üzerinde oluşabilecek lekeleri de engellemektedir. Böylece çalışan üzerinde yemek ya da içecek lekeleri olduğu takdirde yedek baskılı bar önlüğü sayesinde üstünü değiştirmek zorunda kalmadan sadece önlüğünü değiştirerek temiz görünümüne tekrar kavuşabilmektedir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.