×

Yelek

19 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Reflektörlü İşçi Yeleği
  Reflektörlü İşçi Yeleği
 2. Softshell Coat
  Softshell Mont
 3. Coat Quilted (Fiber) - Embroidery Print
  Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı
 4. Polar Yelek - Nakış Baskılı
  Polar Yelek - Nakış Baskılı
 5. Mont Kapitoneli (Elyaflı)
  Mont Kapitoneli (Elyaflı)
 6. Softshell Mont - LG
  Softshell Mont - LG
 7. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı
 8. Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı - Candar Yapı
  Mont Kapitoneli (Elyaflı) - Nakış Baskı - Candar Yapı
 9. Gabardin İşçi Yeleği Kışlık Çok Cepli
  Gabardin İşçi Yeleği Kışlık Çok Cepli
sayfa başı

Logo Baskılı Yelek

Tekstil ürünleri hayatın her alanında ihtiyaç duyulan parçalar arasında yer alıyor. İş hayatının farklı noktalarında ihtiyaç duyulan baskılı yelekler, sıklıkla tercih edilen tekstil ürünlerinden biridir. Kurumsal firmaların yanı sıra çeşitli şirketler tarafından ihtiyaç duyulan baskılı yeleklerin üretimi kaliteli bir şekilde yapılmaya devam ediyor. 

İnternet sitemiz üzerinden sipariş vererek istediğiniz özelliklerdeki logo baskılı yelek modellerine sahip olabilirsiniz. Alanında uzman personeller tarafından gelişmiş koşullarda hazırlanan yelekler uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılabilir.

Hem yaz hem de kış aylarında farklı iş kollarındaki personellerin güvenli bir şekilde çalışması önemlidir. Bu nedenle renkli ve kaliteli iş kıyafetlerine ihtiyaç duyulur. Bir firmanın kurumsal yüzünü yansıtacak ve düzeni sağlayacak olan baskılı yelekler farklı detaylarla tasarlanır.

Yelek üreticisi olarak faaliyet gösteren firmalar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için titiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Fosforlu ve renkli yeleklere firmaların logosu basılıyor. Siz de kategorideki ürünleri inceledikten sonra rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Toptan Personel Yelek

Günümüzde iş hayatının farklı noktalarında çalışmaya devam eden yüzlerce kişi vardır. Devlet kurumlarının yanı sıra özel şirketlerde de çalışan personellerin çeşitli ihtiyaçları vardır. İş koluna göre uygun özelliklerle tasarlanan tekstil ürünlerinin kullanım oranı yaygındır. Emniyet ve güzel bir görünüm sağlayan kıyafetlerin üretiminde özel detaylara yer verilir. Kaliteli kumaşlarla üretilen personel yelekleri yılın farklı dönemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. İş performansını artıran yelekler çeşitli güvenlik sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur.

Firmaların ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu personel yeleklerinin satışını yapmaya devam ediyoruz. İnternet sitemizden kendi isteğinize uygun yelekleri belirleyerek kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Toptan personel yeleği siparişi vermek için kategorideki farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı bir şekilde üretilen tekstil ürünleri geniş müşteri kitlesine hitap ediyor. Farklı istek ve ihtiyaçlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yelek ve İş Kıyafetleri Üretimi

Birbirinden farklı sektörler için kaliteli, güvenli ve rahat iş kıyafetlerinin üretimini yapmaya devam ediyoruz. Yelek üreticisi olarak farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için kesintisiz olarak çalışıyoruz. Sağlıklı ve doğal üretim koşullarında hazırlanan iş kıyafetlerinin çeşitli özellikleri bulunuyor. Müşteriler kendi istek ve ihtiyaçlarına uygun iş kıyafetlerini kolay bir şekilde sipariş edebiliyor.

Yelek ve iş kıyafetlerinin bazı özellikleri şu şekildedir;

 • Müşterilerin taleplerine uygun olarak logolu ve renkli tasarım yapılır.
 • Üretim sırasında tercih edilen kaliteli kumaşlar, müşterilerin avantaj elde etmesini sağlar.
 • İşçilerin sağlığı ve güvenliği için modern koşullarda üretim yapılır.

Belirtilen özelliklerin yanı sıra güvenliğin önemli olduğu sektörlere uygun iş kıyafeti üretimi de yapılır. Reflektör ve fosfor gibi özellikler taşıyan dikkat çekici tekstil ürünleri, farklı iş alanlarındaki güvenlik sorunlarının önüne geçer. Kullanışlı, konforlu ve rahat iş kıyafetlerimizi incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yelek İmalatı

Her geçen gün sayısı artan iş yerlerinde çalışan personeller için özel kıyafetler üretilmeye devam ediyor. Kurumsal firmalar işçilerin düzenli ve güvenli ortamlarda çalışması için özel kıyafetleri sipariş edebiliyor. 

Yelek imalatı alanında tecrübe sahibi olan firmamız, farklı iş alanlarına uygun işçi yeleklerinin üretim ve satışını yapmaya devam ediyor. Modern koşullarda uzman personeller tarafından hazırlanan yeleklerin üst düzey özellikleri bulunuyor. İş yerlerinde firmanın kurumsal yüzüne uygun kıyafetler kullanmak isteyen müşteriler için çok sayıda farklı alternatif bulunuyor.

Günümüzde iş yerlerinde firmalara uygun tekstil ürünleri kullanmak oldukça önemlidir. İşlerin daha rahat ve düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel çalışma ortamını sağlamak gerekir. Yelek üreticisi olan firmamız tarafından müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünler satışa sunuluyor. Yelek imalatı ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaştıktan sonra kendi istediğiniz özelliklerdeki yeleklerin tasarımını yaptırabilirsiniz.

Kaliteli ve Rahat Logo Baskılı Yelek

Kurumsal firmaların tercihi olan iş yelekleri farklı alanlarda da sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor. İşlerin düzeni ve güvenliğin sağlanması için önem taşıyan kıyafetlerin üretimi farklı firmalar tarafından yapılıyor. Birbirinden farklı tekstil ürünlerinin yanı sıra en çok tercih edilen kıyafetlerden biri de iş yelekleri olarak öne çıkıyor. Kaliteli ve rahat iş yeleklerini sipariş etmek isteyen müşteriler için kurumsal firmamız ön plandadır.

Uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte farklı iş alanlarına uygun kaliteli, dayanıklı ve konforlu iş yeleği üretimi ve satışı yapmaya devam ediyoruz. İşçilerinizin güvenliğini sağlarken firmanızın kurumsal kimliğini korumak isterseniz, kategorimizde bulunan farklı iş yeleği modellerini inceleyerek rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Logo Baskılı Yelek Modelleri Nereden Alınır?

İş yeleklerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Firmaların logosunun baskı olarak kullanıldığı kaliteli yelekler farklı firmalar tarafından tercih edilir. Kullanılan iş alanına göre farklı renk ve kumaşlarla üretilen yelekler iş kazalarının önüne geçer. Farklı cep sayılarıyla tasarlanan ürünler kullanışlı özellikleri sayesinde sık sık tercih edilir. Hem sıcak hem de soğuk havalarda konforlu olan yelekleri toptan bir şekilde sipariş etmek için internet sitemizi tercih edebilirsiniz.

Logo Baskılı Yelek Seçimi Nasıl Yapılır?

Kategorimizde bulunan onlarca farklı iş yeleği arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Yelek üreticisi tarafından kaliteli koşullarda hazırlanan ürünlerin özellikleri farklılık gösterir. Sipariş vermeden önce ürünlerin özelliklerinin çalışma alanına ve kurumsal kimliğe uygun olup olmadığını araştırmanız faydalı olacaktır. Kendi istediğiniz özelliklerdeki iş yeleği modellerinin tasarımı ve siparişi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Logo Baskılı Yelek Fiyatları

Dayanıklı ve kaliteli olan logo baskılı yelek modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Rahat ve konforlu bir şekilde kullanılabilen baskılı yelekler birçok sektördeki firmaların ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kategorimiz üzerinden satışa sunulan yeleklerin fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık gösteriyor. Üretim malzemesi ve model gibi etkenlere bağlı olarak değişen fiyatlar hakkında bilgi almak için farklı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.