×

Yardım

Merhaba, satın alma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız bize 0212 526 78 78 numaralı hattan veya destek@istetisort.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

2- Kargo ücreti var mıdır ?


Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargo fiyatları üzerinden alışverişinizin son aşamasında adresinize göre belirlenmektedir. Sistemde tüm ürünlerin ağırlıkları mevcuttur.
Bu ağırlıklar ve sepetteki adetleriniz dikkate alınarak kargo tutarı sistem tarafından otomatik belirlenir.

3- Ürünler çekme yapar mı ?


Ürünler isminde ve açıklamalarında belirtildiği gibi %100 pamuk ürünlerdir. Bu sebepten ürünler çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlardan
üretilen ürünler beyaz renkli ürünlere göre daha az çekme yapmaktadır. Siyah ve renkli kumaşlar boyama ve yıkama işlemi gördüğü için çekme oranları çok düşüktür.

4- Faturalandırma Hakkında


istetisort.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde tarafınıza e-fatura gönderilmektedir. E-faturanızı yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptıktan sonra firma fatura bilgilerinizi destek@istetisort.com adresine sipariş numaranızı konu başlığına ekleyerek iletebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0212 526 78 78 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN SIK SORULAN SORULAR SAYFAMIZA BAKABİLİRSİNİZ.
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.