×

Gizlilik ilkelerimiz

istetisort.com olarak, temel amacımız müşterilerimizin internet üzerinden rahat ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Belirtmiş olduğumuz ilkeden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize bu ortamı sağlayabilmek için aşağıda belirtilmiş olan ‘Gizlilik Politikası’nı benimsemekteyiz.

1 - istetisort.com olarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, adres, iletişim numarası, doğum tarihi, e-posta vb.) müşterilerimizden talep etmekteyiz, ayrıca; Bize verdiğiniz kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili bilgi veya teklif göndermek, siparişlerinizi almak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak, dönemsel kampanya çalışmalarımızdan haberdar etmek, belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza çıkacak olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak, müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerini kurgulamak ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece istetisort.com bünyesinde kullanılmaktadır.

2 - Üyelerimizin/Müşterilerimizin e-posta adresleri söz konusu kullanıcının haberi veya aksi bir talimatı olmadan, üçüncü şahıslarla KESİNLİKLE paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

3 - Üyelerimizin/Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgileri stecanta.com personeli ve diğer internet 
kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

4 - Üyelerimizin/Müşterilerimizin kredi kartı bilgileri sistemimizde hiçbir şekilde tutulmamaktadır. ödeme sistemimiz üzerinden bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

5 - Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, dünya genelinde güvenlik ve gizlilik standardı olan 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

6 - Kargo ve nakliye, istetisort.com sipariş bölümü tarafından özenle paketlenmektedir.

7 - Sitemizin gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Ancak ilgili sitelerin servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan istetisort.com sorumlu tutulamaz.

8 - Üyelerimize/Müşterilerimize ait bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü çerçevesinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız dairesinde ilgili kuruluşlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Gizlilik politikamız ile ilgili herhangi bir soru, şikayet ve görüş bildirmek istediğiniz takdirde destek@istetisort.com adresine e-posta atabilir veya 0 212 643 2100 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Telif hakkı © 2015, istetisort.com Tüm hakları saklıdır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.