×

Firmalara Özel Setler

24 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Firmalar Özel Yuvarlak Yaka Tişört Modelleri ve Fiyatları

Şık bir görünüme sahip olmanın en basit yöntemlerinden biri olan tişörtler, bütün mevsimlerde giyilebilmesi ve tüm elbise kombinlerinde rahatlıkla yer bulmasıyla oldukça popüler bir kıyafet çeşitidir. Bu yüzden de en sevilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Büyük küçük her yaştan insan tişört giymektedir. Tişörtün bu kadar sevilen bir kıyafet olması firmalar için de tişörtü zamanla bir pazarlama aracı haline getirmiştir. Günümüzde birçok firma promosyon olarak gelenekselleşmiş kalem, ajanda ya da takvim gibi ürünler yerine yeni alternatifler aramaktadır. Bu alternatifler arasında en çok tercih edilen ise tişört modelleridir. İşte Tişört ekibi olarak firmaların tişört ihtiyacını gidermek için özel tişört modelleri üretmekteyiz. En çok tercih edilen tişört modellerimizden biri de özel yuvarlak yaka tişört modeli. Talebiniz doğrultusunda üzerinde logonuzun yer aldığı tişörtleri sizin için özel olarak hazırlıyoruz. Üzerinde logonuzun bulunduğu bu tişörtleri markanızı tanıtmak için organizasyonlarda, etkinlikler de ya da kurumsallaşmak için iş kıyafeti olarak çalışanlarınızın giyiminde kullanabilirsiniz.

Beyaz Kurumsal Logo Baskılı Mutfak Önlüğü Seti

Beyaz kurumsal logo baskılı mutfak önlüğü setleri özellikle kurumsallaşmak isteyen cafe, restoran, otel ya da hastane gibi işletmelerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri. Özellikle yemek servisi yapan firmalarda sağlıklı ve hijyenik bir ortama sahip olduğunuzu göstermenin en etkili yolu kurumsal bir görünüm. Bu hijyenik ve kurumsal görüntüyü ise üzerinde logonuzun yer aldığı beyaz mutfak önlüğü ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca farklı promosyon seçenekleri arayan ve hedef kitlesi yemek yapan kişiler olan birçok marka da beyaz kurumsal logo baskılı mutfak önlüğü setini tercih etmektedir. Özellikle gıda ve yemek sektöründeki markalar için logo baskılı mutfak önlüğü setleri en etkili reklam araçlarından biridir. Promosyon ürünü olarak sundukları kurumsal logo baskılı mutfak önlüğünü ister markalarını ister ürünlerini tanıtmak için kullanabilirler.


Logo Baskılı Bordo Mutfak Önlüğü Seti

İşte Tişört ekibi olarak kurumsal logo baskılı hazırladığımız bir diğer mutfak önlüğü seti ise bordo mutfak önlüğü setidir. Beyaz renkli mutfak önlüğü setleri daha resmi firmalarda tercih edilirken bordo baskılı mutfak önlüğü seti ise genellikle kurumsallaşmak isteyen cafe, restoran gibi işletmelerde tercih edilmektedir. İşte tişört ekibi olarak ürettiğimiz logo baskılı bordo mutfak önlüğü leke tutmayan ve suyu iten özel kumaşlar ile üretilmiştir. Üzerine herhangi bir leke geldiği anda nemli bez ile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde temizlenebilmektedir. Böylece tüm gün boyunca temiz bir görünüm ile işletmenizin hijyene ne kadar çok değer verdiğini müşterilere yansıtmış oluruz. Ayrıca firmanız için özel olarak ürettiğimiz logo baskılı bordo mutfak önlüğü seti, çalışanlarınızın rahatça hareket edebilmesi için tasarlanmıştır. Çalışanlarınıza ergonomik ve esnek bir kullanım sağlar. Özel tasarımı sayesinde oldukça kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilmektedir.

Restoran Kafeler için Logo Baskılı Çalışan Kıyafet Seti

Restoran ve kafelerde müşteri memnuniyeti sağlamak için en önemli etken olan müşterilerinize lezzetli bir yemek servisi sunmanın yanı sıra hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yemek yediğini bilmek müşterilerinizi memnun edeceği gibi yeni müşteriler kazanmanızı da sağlayacaktır. Bu görünümü yaratmanın en etkili yollarından biri de çalışanlarınızın temiz ve kaliteli iş kıyafetleri giyiyor olmasıdır. Çalışanlarınızın üzerindeki kıyafet, müşterilerinize işletmeniz hakkında ilk izlemini veren en önemli detaylardan biridir. İşte tişört ekibi tarafından restoran ve kafeler için özel olarak hazırlanan logo baskılı çalışan kıyafet seti istediğiniz kurumsal ve hijyenik görünümü oluşturmanıza yardımcı olur.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.