×

Polo Yaka


 

 

 

Polo Yaka Tişört Modelleri

Toptan Polo Yaka Tişört 6 Renk, Unisex Beden Olarak Burada ! Polo yaka tişörtler yakalarının şekli nedeniyle diğer tişört modellerine göre daha resmi bir görünüme sahiptir. Bu yönüyle iş ortamlarında da bu modeller kullanım alanı bulur.

Hemen İstediğiniz Bedeni Sepetinize Ekleyip Polo Yaka Tişört Toptan Siparişi Sepetinize Ekleyerek Hemen Verebilirsiniz. 

11 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Uzun Kollu Sweatshirt
  Uzun Kollu Sweatshirt - Polo Yaka Siyah
 2. Uzun Kollu T-Shirt - Polo Yaka Beyaz
  Uzun Kollu T-Shirt - Polo Yaka Beyaz
 3. Tişört Baskısız Polo Yaka Yeşil
  Tişört Baskısız Polo Yaka Yeşil
 4. Promosyon Tişört Baskısız Polo Yaka Fuşya Renk
  Tişört Baskısız Polo Yaka Fuşya
 5. Tişört Baskısız Polo Yaka Bordo
  Tişört Baskısız Polo Yaka Bordo
sayfa başı

Polo Yaka Tişört Toptan

Polo yaka tişörtler herkesin ihtiyaç duyacağı ve geniş bir kullanım alanı olan tekstil ürünleridir. Bu ürünler yaz aylarında her ortamda rahatlıkla giyilebileceği gibi kış aylarında da ısıtılmış ortamlarda kullanılabilir. Polo yaka tişörtler yakalarının şekli nedeniyle diğer tişört modellerine göre daha resmi bir görünüme sahiptir. Bu yönüyle iş ortamlarında da bu modeller kullanım alanı bulur.

Polo yaka tişörtlerin sunduğu avantajlar nedeniyle birçok iş yeri çalışanlarına üniforma olarak bu ürünleri giydirir. Promosyon olarak hediye edilmesi halinde de müşteriler için etkileyici olur.

Firma olarak kendi atölyelerimizde özenle ürettiğimiz tişörtleri toptan ve perakende olarak satışa sunuyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre tişörtlerin üzerine firmalarını simgeleyen görsel baskılar da yapıyoruz. İstenen renk ve bedendeki tişörtler kısa sürede hazırlanarak hızla ve güvenle belirtilen adrese ulaştırılır.

Üniforma Olarak Kullanılabilecek Polo Yaka Tişörtler

Firma olarak ürettiğimiz farklı renklerdeki polo yaka tişörtler toptan olarak satışa sunulur. Bu ürünler çalışan sayısı fazla olan kurumsal nitelikli işyerlerinde üniforma olarak kullanıma uygundur. 

Dolayısıyla firmalar polo yaka tişörtler üzerine kurumsal kimliği simgeleyecek logo, marka, isim gibi görseller bastırarak çalışanlarının üniforma olarak giymesini sağlayabilir. Bu tip üniforma uygulamaları firmaların kurumsallaşmasını ve prestijinin artmasını sağlar. Ayrıca ürünleri kullanan çalışanlarda aidiyet hissinin oluşması açısından da bu tip uygulamalar önemlidir.

Promosyon Polo Yaka Tişörtler

Firmalar, işletmeler, kurumlar ve benzeri kuruluşlar zaman zaman promosyon uygulamaları yapar. Müşterilere ve potansiyel müşterilere hediye edilen promosyon ürünler iyi ilişkiler kurulmasını ve hatırlanmayı sağlar. Bazen basit bir kalem bazen de daha maliyetli ürünler promosyon malzemesi sayılabilir. Polo yaka tişörtler de bu konuda ideal ürünlerdendir.

Promosyon polo yaka tişört isteyen müşterilerimiz için de istenen renkte ve istenen sayıda üretim yapıyoruz. Atölyelerimizde standart beden, battal beden ve diğer bedenlerde polo yaka tişört üretimi yapılabilir.

İmalattan Polo Yaka Tişörtler

Ürünlerimizin tümü firmamızın imkanlarıyla üretilir. Araya başka alıcı ve satıcılar girmediği için müşterilerimiz birinci elden ürün almış olur. Bu sayede aracılar için de kar payı, vergi ve benzeri giderler ödenmemiş olur.

 

Her zaman imalattan ürün almak avantajlıdır. Uygun fiyatla toptan ürün satın almak isteyen müşterilerimiz için avantajlı fiyat teklifleri hazırlıyoruz.

Polo Yaka Toptan Tişört Renkleri

Atölyelerimizde üretilen polo yaka tişörtlerin renkleri müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre belirlenebilir. Halihazırda üretimini yaptığımız polo yaka tişörtlerin renkleri şunlardır:

 • Beyaz renkli polo yaka tişört
 • Siyah renkli polo yaka tişört
 • Kırmızı renkli polo yaka tişört
 • Gri renkli polo yaka tişört
 • Lacivert renkli polo yaka tişört
 • Saks mavisi renkli polo yaka tişört
 • Yeşil renkli polo yaka tişört
 • Fuşya renkli polo yaka tişört
 • Bordo renkli polo yaka tişört

Müşterilerimizden gelen farklı renklerdeki polo yaka tişört talepleri için de gerekli değerlendirmeleri yaparak ürün ve hizmet sunabiliriz. Firmaları temsil edecek renkler bunlardan farklı renk ve tonlarda olabilir. Bu konuda en uygun çözümler sağlanacaktır.

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Toptan polo yaka tişört fiyatları hakkında firma yetkililerimizle temasa geçilebilir. Kendi imalatımız olan ürünler müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla piyasa koşullarının altında satışa sunulur. Fiyat kalite performansı yüksek olan ürünlerimiz memnuniyet garantilidir.

Polo Yaka Tişört Baskısız

İste Tişört polo yaka tişörtleri baskılı ve baskısız olarak satışa sunulur. Baskısız tişörtler web sitesi üzerinden toptan ve perakende olarak satışa sunulur. Kullanıcılar ürünleri inceleyerek istedikleri sayıda satın alabilir. Stokta yeteri kadar ürün yoksa firma ile iletişime geçilebilir. En kısa sürede istenen özelliklerdeki polo yaka tişört yeter sayıda hazırlanacaktır.

Hazır Baskılı Polo Yaka Tişörtler

İste Tişört web sitesinden satışa sunulan tişörtler arasında hazır baskılı tişörtler de mevcuttur. Bu tişörtler web sitesinden perakende ya da toptan olarak satın alınabilir. Toptan satışlarda yeterli stok yoksa firma ile temasa geçilerek ürün temin edilebilir.

Hazır baskılı tişörtlerin baskı görselleri birçok kişiye hitap edecek niteliktedir. Baskılar içinde koç balık, boğa, ikizler, yengeç, kova, oğlak, terazi, başak, akrep, yay, aslan burçlarını temsil eden görseller bulunabilir. Mandala desenli tişörtler içinde de kaplumbağa, kurt, fil, kelebek gibi desenler vardır. Atatürk resimli tişörtler de ilgi gören modellerimizdendir.

Polo Yaka Tişörtleri özellikleri

İste Tişört polo yaka tişörtleri %100 pamuktan üretilir. Bu yönüyle kullanıcılarda terlemeye neden olmaz. Hafifliği ve nefes alması sayesinde rahat bir kullanım imkanı verir. Konforlu kullanımı ile çalışanların iş verimliliğini artırır. A kalite ve birinci sınıf işçilikle hazırlanan ürünler şık ve kaliteli duruşu ile firmaların prestijini olumlu etkiler.

Ürünlerimiz sağlam ve uzun ömürlüdür. Kullanma talimatına uygun şekilde yıkanıp ütülemek kaydıyla çok uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Kumaşları zor kirlenir, kolay temizlenir. Bir tişörtün ağılığı 210 gram civarındadır.

Polo Yaka Tişörtlere Baskı Yapılabilir

Polo yaka tişörtler baskısız olarak üretilir. Müşterilerden gelen baskı talepleri üzerine istenen şekilde baskı yapılabilir. Firmam olarak yaptığımız baskı çeşitleri şunlardır:

 • Dijital Baskı
 • Empirme Baskı
 • Transfer Baskı

Bu baskı uygulamaları dışında isteğe göre nakışla logo işlenmesi de mümkündür.

Polo Yaka Tişört Satışlarında Kargo ve Satış Sonrası Hizmetler

Polo yaka tişörtlerimizin satış işlemleri tamamlandığından sonra kısa süre içinde gönderimini sağlıyoruz. Siparişin verildiği gün içinde gönderim yapılması planlanır. Aksaklık olduğu durumlarda bile en fazla iki iş günü içinde ürünler kargoya verilmiş olur. 

Yurtiçi Kargo ile yapılacak teslimatlar için kapıda ödeme imkanı da vardır. Satın alma işlemleri sırasında teslimat yapılacak adresin doğru ve eksiksiz yazılması rica olunur. Ürün iadesi konusunda müşterilerimiz yasalarla belirlenen tüm haklara sahiptir. Para iadesi de yapılır.  


Polo Yaka Tişört

Hastane, fabrika, otel, AVM, mağaza ve dükkan gibi işletmelerde çalışan personele özel olarak üretilen polo yaka çalışan tişörtü kaliteli kumaş malzemeden dikiliyor. Ürünlerimiz birinci sınıf işçilik sergileyen profesyonel terziler tarafından dikiliyor. Son derece dayanıklı olan tişörtleri uzun yıllar kullanarak ekonomi yapabilirsiniz.

Hem iç hem dış mekanda çalışan personelleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerde kesinlikle solma olmaz. Hızlı kargo imkanıyla Türkiye'nin her yerine gönderim sağlıyoruz. İade ve değişimlerde koşul aramıyoruz. Tüm ürünlerimiz firmamız garantisi ile satışa sunuluyor.

Polo Yaka Personel Tişörtü Modelleri

Personel kıyafeti olarak polo yaka tişörtler hemen hemen birçok işletmenin tercihleri arasında yer alıyor. Kurumsal hizmet veren firmalar, personelleri için özel tasarım ürünlerimizi büyük bir beğeniyle kullanıyor. Polo yaka ürünler, hem duruşu hem de kalitesiyle firmanıza da şıklık katacaktır.

Üretimini yaptığımız polo yaka personel tişörtleri şu şekildedir;

 • Polo Yaka Tişört Beyaz
 • Polo Yaka Tişört Siyah
 • Polo Yaka Tişört Kırmızı
 • Polo Yaka Tişört Mavi

Ürünlerimiz standart olarak bu modellerde üretiliyor. Görseldekiler ile birebir aynı renklere sahip tişörtler, firmaların tercihine göre özel renklerde de üretilmektedir.

Polo Yaka Tişört Özellikleri

Polo yaka personel tişörtlerimiz baskısız olarak üretiliyor. Kumaşlar % 100 pamuktur. Terleme yapmaz, çalışanlarınıza konforlu bir kullanım sunar. Renk seçenekleri farklılık gösteriyor. Ürünlerimiz polo yakalıdır. A kalite ve profesyonel işçilikle üretiliyor.

Bir adet tişörtün ağırlığı ortalama 210 gr geliyor. Polo yakalı çalışan tişörtleri kir tutmaz, kolay temizlenir. Yıkama talimatına uygun olarak temizlenen ürünleri uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Yaz sıcağında terletmeyen ürünler kış aylarında da personelinizi sıcak tutacaktır.

Polo Yaka Personel Tişört Ölçüleri

Polo yaka çalışan tişörtlerini istediğiniz ölçüde üretiyoruz. Personelinizin günlük hayatta kullanıldığı bedeni tarafımıza bildirmeniz yeterlidir. S, M, L, XL, XXL olarak üretilen bedenler arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürünler ünisex olarak tasarlanıyor. Dolayısıyla kadın ve erkek personelleriniz için ayrı ayrı tişört seçmenize gerek kalmıyor. Bir siparişte farklı bedenlerde ürün talep edebiliyorsunuz.

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz. Bu duruma kalitenin yanında ekonomik fiyatlarımızda etki ediyor. Kaliteyi ucuza mal ederek siz değerli müşterilerimizin keselerini de düşünüyoruz. Fiyatlarımız sipariş ve baskı talebine göre değişiklik gösteriyor. Özellikle baskılı ya da 3000 adet üstü siparişlerde özel kampanyalar düzenliyoruz. Fiyat bilgiai ve detaylar için 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.