×

Tişört

Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-18 / Toplam 65

sayfa başı
 1. -9%
  Polo Yaka Tişört Kırmızı
  Normal Fiyat 50,00 ₺ Özel fiyat 45,50 ₺ En Düşük Fiyat 39,00 ₺
 2. Polo Yaka Tişört Saks Mavi
 3. Uzun Kollu Sweatshirt - Polo Yaka Siyah
 4. -9%
  Polo Yaka Tişört Lacivert
  Normal Fiyat 50,00 ₺ Özel fiyat 45,50 ₺ En Düşük Fiyat 39,00 ₺
 5. -9%
  Polo Yaka Tişört Gri
  Normal Fiyat 50,00 ₺ Özel fiyat 45,50 ₺ En Düşük Fiyat 39,00 ₺
 6. -31%
 7. -10%
 8. -10%
 9. -10%
 10. -10%
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-18 / Toplam 65

sayfa başı

Baskısız Tişörtler Nasıl Olur?

Baskısız tişörtler düz, sade ve üzerinde herhangi bir baskı veya desen bulunmayan tişört modelleridir. Bu tişört modelleri kadınlar tarafından da tercih edilse de günümüzde sadelik ve rahatlık açısından erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Farklı renk ve modelleri bulunan bu tişörtlere alışveriş sitelerinden veya mağazalardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yazın sıkça tercih edilen bu tişört modelleri kişiyi terletmeyip serin tutması açısından da oldukça önemlidir. Şimdi sırasıyla baskısız tişört çeşitlerine bir göz atalım.

V Yaka Baskısız Tişörtler

V yaka baskısız tişört türleri oldukça rahat bir türdür. Boğaza baskı yapmayan bu tişörtler sizi rahatsız etmez. Bu özellikleri sebebiyle v yaka baskısız tişört her koşulda giyilebilir bir yapıya sahiptir. Özellikle siyah ve beyaz renkleri kişilerde çok şık görünmektedir. Baskısız v yaka tişörtleri takım elbise altında dahi giyebilirsiniz. Bunun yanı gömleklerinizin altına da v yaka baskısız tişört giyebilir, gömleğinizin düğmelerini açık bırakabilirsiniz. Son zamanların modası olan v yaka baskısız tişörtler, özellikle fit olan erkekler tarafından şık görünümü nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Boğazı sıkmaması nedeniyle spor yaparken de giyilen v yaka baskısız tişörtler, spor esnasında hem rahatlığıyla hem de sizi sıkmamasıyla avantajlı durumdadır.

Toptan Baskısız Tişörtler

Az önce de söylediğimiz gibi baskısız tişörtler sıkça tercih edilmektedir. Peki bu baskısız tişörtleri tek tek mi almak mantıklıdır yoksa toptan mı? Piyasada sürekli olarak tek başına ürünler alınsa da toptan baskısız tişört her zaman daha ekonomik ve avantajlı olmuştur. Toptan yapılan satışlarda firmalar mutlaka belirli bir indirim uygulamaktadır. Bu nedenle kişinin kendi zevkine göre beğendiği baskısız tişört modelini toptan alması daha mantıklı olacaktır. Firmamız bu konuda size çok iyi fırsatlar sunmaktadır