×

Tişört

Kayıtlar 1-24 / Toplam 95

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Geniş Yaka Beyaz Tişört - Kadın
  Geniş Yaka Beyaz Tişört - Kadın
 2. Uzun Kollu Sweatshirt
  Uzun Kollu Sweatshirt - Polo Yaka Siyah
 3. Tişört Baskısız V Yaka Beyaz
  Tişört Baskısız V Yaka Beyaz
 4. Tişört Baskısız V Yaka Siyah
  Tişört Baskısız V Yaka Siyah
 5. Tişört Baskısız V Yaka Yeşil
  Tişört Baskısız V Yaka Yeşil
 6. Tişört Baskısız V Yaka Lacivert
  Tişört Baskısız V Yaka Lacivert
 7. Tişört Baskısız V Yaka Pembe
  Tişört Baskısız V Yaka Pembe
  Puanlama:
  100%
 8. Geniş Yaka Siyah Tişört - Kadın
  Geniş Yaka Siyah Tişört - Kadın
  Puanlama:
  100%
 9. Tişört Baskısız Polo Yaka Bordo
  Tişört Baskısız Polo Yaka Bordo
sayfa başı

Baskısız Tişörtler Nereden Alınır?

Baskısız tişörtler düz, sade ve üzerinde herhangi bir baskı veya desen bulunmayan tişört modelleridir. Bu tişört modelleri kadınlar tarafından da tercih edilse de günümüzde sadelik ve rahatlık açısından erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Farklı renk ve modelleri bulunan bu tişörtlere alışveriş sitelerinden veya mağazalardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yazın sıkça tercih edilen bu tişört modelleri kişiyi terletmeyip serin tutması açısından da oldukça önemlidir. Şimdi sırasıyla baskısız tişört çeşitlerine bir göz atalım.

V Yaka Baskısız Tişörtler

V yaka baskısız tişört türleri oldukça rahat bir türdür. Boğaza baskı yapmayan bu tişörtler sizi rahatsız etmez. Bu özellikleri sebebiyle v yaka baskısız tişört her koşulda giyilebilir bir yapıya sahiptir. Özellikle siyah ve beyaz renkleri kişilerde çok şık görünmektedir. Baskısız v yaka tişörtleri takım elbise altında dahi giyebilirsiniz. Bunun yanı gömleklerinizin altına da v yaka baskısız tişört giyebilir, gömleğinizin düğmelerini açık bırakabilirsiniz. Son zamanların modası olan v yaka baskısız tişörtler, özellikle fit olan erkekler tarafından şık görünümü nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Boğazı sıkmaması nedeniyle spor yaparken de giyilen v yaka baskısız tişörtler, spor esnasında hem rahatlığıyla hem de sizi sıkmamasıyla avantajlı durumdadır.

Toptan Baskısız Tişörtler

Az önce de söylediğimiz gibi baskısız tişörtler sıkça tercih edilmektedir. Peki bu baskısız tişörtleri tek tek mi almak mantıklıdır yoksa toptan mı? Piyasada sürekli olarak tek başına ürünler alınsa da toptan baskısız tişört her zaman daha ekonomik ve avantajlı olmuştur. Toptan yapılan satışlarda firmalar mutlaka belirli bir indirim uygulamaktadır. Bu nedenle kişinin kendi zevkine göre beğendiği baskısız tişört modelini toptan alması daha mantıklı olacaktır. Firmamız bu konuda size çok iyi fırsatlar sunmaktadır

Yuvarlak Yaka Tişört İmalatı

Baskısız yuvarlak yaka tişört modelleri genellikle yaz aylarında insanların sıklıkla tercih ettiği ve sürekli olarak giyilen tişörtlerden bir tanesidir. Bizler de sitemiz üzerinden yuvarlak yaka tişört imalatı yaptığımız ve isteyen kişilere de hem toptan bir şekilde hem de normal bir şekilde satışını yaptığımızdan dolayı, yuvarlak yaka tişört almak isteyen kişiler web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek istedikleri ürün hakkında fikirlerini belirtebilir, isterse de satın alabilir. 

Yuvarlak yaka tişörtler genel olarak etkinliklerde toptan bir şekilde satın alındığı için fiyatları da teknik olarak çok daha uyguna gelmektedir. Bu nedenle kişiler toplu bir şey alacaklarsa bizim sitemiz gibi toptan ürün satan siteleri tercih ederek hem daha çok ürüne erişim sağlarlar hem de daha uyguna geldiğinden dolayı fiyat konusunda da mağdur olmamış olurlar.

Baskısız Tişört Fiyatları

Baskısız yuvarlak yaka tişört fiyatları için net bir şey söylemek mümkün olmasa da genellikle bu tişörtün üzerine renk, desen veya motif işlenmediği için bu tişörtler diğer tişörtlere nazaran çok daha uygun fiyatlara satılıyor. 

Sitemiz üzerindeki kişiler hangi tişörtü veya hangi eşyayı satın almak istiyorlarsa o şekilde bize ulaşıp isteklerini bildiriyorlar ve onun doğrultusunda uygun fiyatlardan alışveriş yapabiliyorlar. Bu da sitemizin insanlara sağladığı bir diğer güzellik olarak ön plana çıkıyor. 

Baskısız yuvarlak yaka tişört çeşitleri her anlamda çok avantajlı olduğu için genellikle insanlar her yaz ayına girdiklerinde bu tişörtlerden birkaç tane satın alıyorlar. Bu tişörtün bu kadar satın alınmasının ve bu kadar rağbet görmesinin sebebi kurtarıcı parça olmalarının dışında genellikle hem çok fazla terletmemesi hem de üzerinde desen veya süs gibi şeyler olmadığından dolayı batma yapmaması olarak söylenebiliyor.

Düz Toptan Beyaz Bisiklet Yaka Tişört

Bisiklet yaka tişörtler özellikle genç kesimde veya orta yaş kesimde aşırı derecede hoş durduğundan dolayı kişiler genellikle bu tip tişörtleri sıklıkla tercih ediyorlar. Bu tişörtler genellikle kot pantolonlar üzerinde aşırı derecede güzel durduğu için ve hemen hemen her alt giyimle kombinlenebildiği için genellikle insanlar bu tip tişörtleri dolaplarında bulundurmayı tercih ediyorlar. 

Bisiklet yaka tişörtler özellikle kadınların yaz aylarında etek veya elbise üzerine de kolaylıkla giyebildiği ve tatlı duran tişörtler olduğundan dolayı, hem çok avantajlı hem de ucuz fiyatlı bir satın alım sunuyor. Bu nedenle de hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar genellikle bu tip tişörtlerden mağazalara gittiklerinde satın alıyorlar. 

İnternet sitemiz üzerinde de pek çok bisiklet yaka tişört modeli bulunduğundan dolayı kişiler buradan istedikleri tercihi yapıp rahatlıkla güvenilir bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebiliyor ve hiçbir problem ile karşılaşmıyorlar.

Promosyon Toptan V Yaka Tişört

V yaka tişörtler genel olarak erkekler tarafından aşırı derecede tercih edilen, kot veya eşofman gibi parçalarla kombinlenebildiğinden dolayı kişilerin tercih ettiği bir diğer tişört modeli olarak gösteriliyor. 

Bu tişört modelleri genellikle asla modası geçmeyen ve her sene kesinlikle üretimine devam edilen tişört modelleri olduğundan dolayı, her mağaza veya firma toptan bir şekilde baskısız olarak v yaka tişört satın alıp, bu tişört üzerine baskı uygulayıp, istenen desenleri işleyerek kendi mağazalarında satışa sunuyorlar. Bu sayede de istedikleri verimi elde etmiş oluyorlar ve kişiler diledikleri gibi alışveriş yapabiliyorlar. 

Genellikle sitemiz üzerinde satılan tişörtlerin kumaşları aşırı derecede kaliteli olduğu için sitemiz üzerinden alışveriş yapan kişiler hiçbir konuda mağdur olmuyorlar. Eğer kişiler sitemiz üzerinde satılan herhangi bir ürünün kumaşının ne olduğunu merak ediyorsa veya ürünle ilgili merak ettikleri bir şey varsa sitemiz üzerinde bulunan iletişim hattımızdan bize bu sorunları bildirerek kısa sürede yanıt alabiliyor ve bunun doğrultusunda da ne alıp ne almayacağına karar verebiliyor.

En Uygun Tişört Modelleri

En kullanışlı tişört modelleri genel olarak her sene üretilen ve asla modası geçmeyen tişörtlere söyleniyor. Bu tişörtler elbette her kesime hitap ettiğinden ve kurtarıcı parçalar olduklarından dolayı genellikle insanlar bu tip alışverişlerinde sepetlerine bu gibi ürünlerden ekledikleri için mağazalar bu tişörtlerin üretimini asla kesmiyor. Zaten böyle tişörtlerin fiyatları hem ucuz, hem kaliteli, hem de kullanışlı olduğundan dolayı genellikle insanlar alışverişe çıktıklarında sepetlerine bu ürünlerden en az 1 tane eklemeyi unutmuyorlar. Kısaca bahsetmek gerekirse en kullanışlı tişört modelleri şu şekilde söylenebilir:

 • Oversize Tişört
 • V Yaka Tişört
 • Polo Yaka Tişört
 • Bisiklet Yaka Tişört

Bu tişört modelleri en kullanışlı ve en çok tercih edilen, asla modası geçmeyen tişört modelleri olarak herkes tarafından söyleniyor ve biliniyor.

Tişört Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Kişilerin tişört alırken dikkat etmesi gereken pek çok unsur bulunuyor. Öncelikle tişört alacak kişini tişörtün kendine veya bedenine uygun olup olmamasına bakmalı, eğer vücut yapısında uygun değilse o tişörtü almamalıdır. Her kişinin vücut yapısı bir olmadığından dolayı, kişiler kendine en uygun tişörtü seçmeli ve bunun doğrultusunda en çok yakışan almalılardır. 

Tişört alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise kesinlikle tişörtün kumaşıdır. Eğer bir tişörtün kumaşı kaliteli değilse ve aşırı terleten bir kumaş ise yaz aylarında bu tip şeylerin giyilmesi mümkün olmayacağını dolayı kişilerin bu tişörtlere para vermesinin bir anlamı olmaz. Bu nedenle kişiler bu tip unsurlara dikkat ederek hem fiyat, hem kalite, hem de vücut yapısına uyup uymamasına baktığında hangi tişörtü alacağına rahatlıkla karar verebilir.

 

Polo Yaka Tişörtler En Çok Nerede Kullanılır?

Polo yaka tişörtler genel olarak iş yerlerinde kullanılan, özellikle erkeklerin tercih ettiği tişörtler olarak söylenebilir. Polo yaka tişörtleri pek çok firma veya iş yeri çalışanlarına giydirmek için yani iş üniforması olarak tercih etse de, genellikle bu tip tişörtler çok tatlı durduğundan dolayı pek çok insan bu tişörtleri günlük hayatlarında da giymeyi tercih ederler.

Polo Yaka Tişörtler Nasıl Kombinlenir?

Polo yaka tişört kombini genellikle smokin altına giyilen pantolonlarla yapılır. Bu pantolonlar daha ciddi bir görünüm verdiğinden dolayı polo yaka tişörtlerde birleştirildiğinde daha hoş bir görünüm sağlar ve kişilerin bu tip şeyler giyerek istedikleri yerlere gidebilmesi mümkündür. Eğer kadınlar bu tişörtleri kombinlemek istiyorlarsa, kalem etek yardımı ile kolaylıkla polo yaka tişörtleri kombinleyebilirler. Bu da çok hoş bir görünüm sağlar.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.