×

Baskılı Tişört

Kayıtlar 1-24 / Toplam 75

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Dijital Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Beyaz
  Dijital Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Beyaz
  Puanlama:
  100%
 2. Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Siyah
  Baskılı Promosyon Çocuk Tişörtü - Siyah
  Puanlama:
  100%
sayfa başı

Logo Baskılı Tişört


Günümüzde, firmalar, reklam amaçlı ve çalışanlarına üniforma oluşturmak için baskılı tişört çeşitlerini kullanmaktadır. Firmamız, tüm baskılı tişört çeşitlerini, müşteri taleplerine göre hazırlamaktadır. Firmalar, kendi logoları bulunan farklı renk tişörtlerin baskılarını yaptırarak, çoğu zaman promosyon ürünü olarak kullanabiliyorlar. Sitemizde, oluşturduğumuz, kategoriler incelenerek, ihtiyaca göre ürün seçimi yapılabiliyor. Logo baskılı tişörtler firmalara özel yaptığımız çalışmalar arasındadır. Ürünlerimiz ile firmalar, birçok alanda marka reklamlarını daha rahat yapabiliyorlar.

Baskılı Tişörtler

Tişört baskı merkezi hizmetlerimiz ile firma logonuzu tişört, sweatshirt, şapka, önlük, mont, gömlek gibi ürünlere baskı yaptırabiliyorsunuz. İstetisort.com sitemizi ziyaret ettiğinizde, baskı merkezi, baskılı tişört bölümünde sizlere şu kategorilerde ürünlerimizi gösteriyoruz.

 • Baskılı V yaka
 • Baskılı, yuvarlak yaka
 • Baskılı, polo yaka
 • Baskılı promosyon tişört
 • Baskılı çocuk tişört

Tişört modelini ve rengini belirledikten sonra firma logonuzu kullanarak, istediğiniz sayıda tişört baskısını kısa sürede hazırlayarak sizlere teslim ediyoruz. Logo baskılarını, tişörtlerin sağ göğüs bölümüne kaliteli bir şekilde, orijinal firma renklerini kullanarak yapıyoruz.

Personel Tişörtleri

Firmalar, kendi çalışma alanlarında, elemanlarının tek tip giyinmesini sağlamak için tek renk ve üzerinde logoları bulunan tişörtleri kullanırlar. Büyük firmaların, özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandıkları bir yöntemdir. Her firmaya özgü özel tasarımlar yapıyoruz. Çalışan sayısı fazla olan firmalar, her bölüm için farklı renkte tişört talebinde bulunabiliyor. Bu sayede, hangi personelin hangi bölümde çalıştığını, kimlerin çalışma alanı içerisinde bulunduğunu tespit edebiliyorlar. Personel tişörtü taleplerinde, belirtilen boy ve ölçülerde ürünleri hemen hazırlıyor, logo baskılarını oluşturarak kısa sürede teslim ediyoruz.

Toptan Tişört Baskıları

Firmamız, farklı sektörlerde bulunan kurumlara hizmet vermektedir. Baskı merkezimizde verdiğimiz hizmetlerimiz ile firmalara, eğitim kurumlarına ve tüm sektörlere özel baskılı tişörtleri toptan hazırlıyoruz. Toptan baskı ürünlerimizin maliyeti daha düşük olmaktadır. Web sitemiz üzerinden ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Kendin tasarla bölümünden, logonuzu yükleyerek, farklı renk ve modeldeki tişörtler üzerinde çalışmalarınızı yapabilir, elde edeceğiniz ürün görünüşünü oluşturabilirsiniz.

Baskı Hizmetleri

Baskılı ve baskısız tişört üretimlerimizi kesintisiz olarak yapıyoruz. Toptan üretimler yapıyor ve sipariş durumlarına göre özel baskı teknikleri ve makinelerimiz ile günlük 10.000 adet baskı gerçekleştiriyoruz. Tişört malzemesini, rengini ve ölçülerini belirttiğinizde, baskı işlemleri hemen başlayacaktır. Firma logoları ile yapılacak olan baskılar daha kolay olmaktadır. Logolar ölçü olarak diğer baskı türlerine göre küçüktür ve daha az boya kullanılmaktadır. Bazı firmalar, logolarını farklı renkler kullanarak tişörtlere basılmasını istemektedir. Siparişlerinizi oluştururken, renk seçimini ve hangi renkten kaç adet olacağını belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Baskı Tipleri

Web sitemizi incelediğinizde, vermiş olduğumuz tüm hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma logonuzu tişörtler üzerinde görmek istiyor ve siparişler hakkında bilgi almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri taleplerine göre yaptığımız baskı tipleri şunlardır;

 • Empirme baskı
 • Dijital baskı
 • Transfer baskı
 • Tekstil baskı

Logo baskılı ürünler için daha çok dijital baskı tipi tercih edilmektedir. Tercih edilen baskı tipine ve baskı adedine göre müşterilerimize farklı fiyat teklifleri veriyoruz.

Hesap Oluşturma

Daha sağlıklı ve güvenli hizmet alabilmek için internet sitemizdeki hesap oluştur bölümünden, kendinize kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Hesap oluşturduğunuzda, tüm siparişlerinizi kontrol edebilir ve hizmetlerimizden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Baskılı tişört ve diğer uygulamalar için oluşturduğumuz kampanyaları, kullanıcı hesabınız üzerinden takip edebilir, ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Logo baskıları için üyelik oluşturan firmalar, daha sonraki zamanlarda, sadece renk ve sayı belirttiklerinde, ürünlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sipariş Takibi

İstetisort.com sitemizde üyelik hesabı bulunanlar, hesabım bölümünden siparişlerini takip edebilmektedir. Firmalar, yılın belirli dönemlerinde, katılacakları, fuar, seminer gibi organizasyonlarında kendi logo baskıları bulunan tişörtleri, katılımcılara promosyon ödülü olarak vermeyi düşünmektedir. Bu tür organizasyonlar öncesinde bizlerle iletişime geçen firmalar, logolu tişörtlerini belirlenen gün öncesinde hazırlamış olacaktır. Sipariş takip bölümümüzde, müşterilerimize, siparişler, hazırlanıyor, kargoya teslim edildi, tarafınıza ulaştı gibi bilgileri veriyoruz. Ayrıca kargoya verdiğimiz anda kargo takip numarasını müşterilerimize göndererek, kendilerinin takip etmesini sağlıyoruz.

Ürün Teslimi

Türkiye’nin her yerinde bulunan müşterilerimize baskılı ürünler hazırlıyoruz. Logo baskılı ürünler için sipariş oluşturan tüm müşterilerimize, işlem sonrası ürünlerini anlaşmalı kargo ile gönderiyoruz. Teslim süresi, mesafeye bağlı olarak ortalama 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Kargodan ürünleri teslim alırken, paketleri kontrol etmenizi öneriyoruz. Taşıma sırasında, hasar görmüş ya da eksik olduğunu düşündüğünüz ürünleri tarafımıza bildirebilir ve iade edebilirsiniz. Hasarlı ürünler için kargo görevlisi ile birlikte tespit tutanağı tutmalısınız. Ürün teslimlerinde, fatura bilgilerine ve orijinal ambalaja dikkat etmelisiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.