×

Baskılı Şapka

Kayıtlar 1-24 / Toplam 28

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Printed Promotional Hat - Colorful Trench
  Baskılı Promosyon Şapka - Renkli Siper
 2. Printed Cotton Sandwich Hat
  Baskılı Cotton Sandwich Şapka
 3. Bere 1.Kalite - Nakış Baskılı
  Bere 1.Kalite - Nakış Baskılı
Sayfa
sayfa başı

Baskılı Promosyon Şapka Modelleri

İşletmenizin veya firmanızın tanıtımını yapmak veya da çalışanlarınıza dağıtmak üzere yaptırmak isteyebileceğiniz logo baskılı şapka modelleri ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Firmanızı tanıtırken, birçok kişiye yeni bir şapka kazandırabilir ve reklamınızı çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İstediğiniz renk, adet ve baskıda şapkayı almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım için En İyisi

İşletmenizi geniş kitlelere tanıtmak için kullanabileceğiniz en başarılı reklam yöntemlerinden birisi olan bu şapka modellerini, istediğiniz renkte seçebilir ve istediğiniz logo ile dizayn edebilirsiniz. Şapkaların üzerine işletmenizin logosunu işletebilir ve bu sayede işletmenizi kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Çalışanlarınız veya Takımınız için

Sadece reklam amaçlı değil, çalışanlarınızda ortak bir şapka kullanımı için de tercih edebileceğiniz baskılı modellerimizi, takımlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişiler arasındaki bütünlüğü ve aynı ürünün kullanımını sağlamak amacıyla sipariş verebileceğiniz şapkalarımızı, istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Böylelikle çalışma arkadaşlarınıza veya takımınıza en uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ürün, Hızlı Üretim

Her biri 5 parça dikimi ile üretilen şapkalar, oldukça kaliteli ve kullanımı rahattır. Kullanan kişinin rahat etmesi ve kafasının hava alması düşünülerek tasarlanan ve üretilen şapkalarımız, oldukça da kullanışlıdır.

Siparişinizin ardından, mail aracılığıyla bizlere, şapkaya işlenecek olan logo ve isteklerinizi iletmelisiniz. Logo ve istekleriniz ulaştıktan sonra seçmiş olduğunuz renkte ve adetteki şapkanın üretimi gerçekleştirilecek ve en kısa sürede kargoya verilecektir. Böylelikle sipariş ettiğiniz ürünler hızlı bir şekilde size ulaşacaktır.

Geniş Renk Seçenekleri ve Tasarımlar ile Baskılı Şapkalar

8 farklı renkte şapka modelinin yer aldığı sistemde, istediğiniz renkteki şapkaya, istediğiniz logoyu kolaylıkla işletebilirsiniz. En az 10 adet alım sınırının bulunduğu sitemizde, istediğiniz miktarda alım yapabilirsiniz. Alacağınız miktar arttıkça, sizlere sunduğumuz indirimlerden faydalanabilir ve bu sayede şapkaları çok daha ucuza edinebilirsiniz.

50, 100, 300 ve 1000'e kadar olan miktardaki siparişlerinizi sistem üzerinden verebilir ve belirlenen fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. 3000 adet üstü siparişleriniz içinse, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sizler Sunulan Avantajlar

Sizlere daima en iyi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen firmamız, bizlere ilettiğiniz istek ve logo ile üretimlerini en doğru şekilde gerçekleştiriyor. Ayrıca hem sipariş aşamasında, hem de ürünlerin temin ve üretiminde çeşitli avantajlar sunan firmamız, uygun fiyat avantajları ile de birçok kişinin tercihi oluyor.

Sizlere sunduğumuz birkaç avantajı şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Uygun fiyatlı ürünler,
 • Sipariş miktarına göre %25'e varan indirimler,
 • Hızlı ve güvenli teslimat,
 • Kapıda ödeme imkanı,
 • Kolay iade.

Gibi avantajlarımızı ile sizde bizi tercih edebilir ve istediğiniz şapkaları satın alabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.