×

Hakkımızda

www.istetisort.com


Toptan t-shirt alanında faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük online toptan baskılı ve baskısız tişört marketidir. istetisort.com uzman çalışanları ile sektöre yön vermektedir. istetisort.com 'un toplamda 800 m2 lik üretim alanı ve 1 adet toptan satış mağazası bulunmaktadır. Online alışveriş sitemiz istetisort.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarında faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade avantajı ile istetisort.com toptan tişört sektöründe online satış firmaları arasında lider firma olma durumunu sürdürüyor. En çok tercih edilen toptan baskısız tişört ve baskılı tişört modellerini satan alışveriş sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.


VİZYONUMUZ 

Daha temiz bir dünya için” sloganı ile yola çıkan istetisort.com, kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya “şeklen” değil, “özünde” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı felsefe edinmiştir.


MİSYONUMUZ

Türkiye ve dünyanın her tarafına toptan baskılı ve baskısız t-shirt üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider firmadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.