×

Baskılı Polo Yaka Sweatshirt

4 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Baskılı Sweatshirt Polo Yaka
  Baskılı Polo Yaka Sweatshirt 2 iplik
 2. Polo Yaka Baskılı Sweatshirt
  Polo Yaka Sweatshirt 3 İplik
 3. Uzun Kollu Polo Yaka Baskılı
  Uzun Kollu Polo Yaka Baskılı
 4. Baskılı Sweatshirt - 2 İplik Şardonsuz
  Baskılı Sweatshirt - 2 İplik Şardonsuz
sayfa başı

Toptan Logo Baskılı Polo Yaka Sweatshirt Fiyatları

Sweatshirt modelleri rahatlığı ve her kombine olan uyumu ile son zamanların en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Soğuk veya sıcak mevsimlere göre farklı kalınlıkta ve mevsime uygun olarak üretilen sweatshirt modelleri bulunuyor. Sweatshirt modelleri kullanım kolaylığı ve hareketi kısıtlamayan rahatlığı ile firmalar tarafından da oldukça tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor.

Her mevsime uygun olan ve rahat tasarımı ise hareket ederken kısıtlamayan sweatshirt modelleri son zamanlarda en sık tercih edilen iş kıyafetleri arasında yer alıyor. Firmalar için logo baskılı olarak hazırlanan birçok sweatshirt modeli bulunuyor. Ancak firmaların en çok tercih ettiği sweatshirt modeli ise logo baskılı polo yaka sweatshirt modeli. Bunun en önemli nedeni ise görünümü spor tarzda olan sweatshirt modellerine polo yakanın daha resmi bir görünüm kazandırması. Böylece logo baskılı polo yaka sweatshirt modeli, hem çalışanlarınızın rahat edeceği hem de şık görünümü ile daha kurumsal bir iş kıyafetine sahip olabilirsiniz.

İşte Tişört ekibi olarak firmaların toptan logo baskılı polo yaka sweatshirt ihtiyacını karşılamak üzere toptan sweatshirt üretimi yapan bir firmayız. Eğer siz de firmanızı kurumsallaştırmak ve çalışanlarınıza rahat ve kullanışlı bir iş kıyafeti sunmak istiyorsanız toptan logo baskılı polo yaka sweatshirt siparişiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk Baskılı Polo Yaka Sweatshirt

Günümüzde kullanımı oldukça yaygın ve popüler olan sweatshirt modelleri arasında özellikle baskılı modeller daha ön plana çıkmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise baskılı sweatshirtlere insanların kendi düşüncelerini veya yaşam tarzlarını yansıtabilme şansı bulmasıdır. Ayrıca istenilen tasarıma veya görsele sahip baskıların da sweatshirt üzerine uygulanabilmesi çoğu kişinin tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır.

Firmalarda son zamanların oldukça tercih edilen baskılı polo yaka sweatshirt modellerine, seçtikleri yazıların veya görsellerin baskısını sipariş ederek birçok amaç için kullanmaktadır. Logo baskılı sweatshirt modellerini çalışanlarına iş kıyafeti olarak, ürünleri ile görselin yer aldığı baskılı sweatshirtleri ürün tanıtımı olarak kullanmak son zamanlarda oldukça popüler. Aynı zamanda baskılı polo yaka sweatshirtler özel, önemli günlerde ya da etkinliklerde de firmalar tarafından en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle de ülkemiz için oldukça önemli olan resmi günlerde Atatürk baskılı polo yaka sweatshirt modelleri en çok tercih edilen sweatshirt modelleri arasında yer alıyor. Ülkemiz için büyük anlamlar ifade eden 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim ya da 10 Kasım gibi önemli günlerde çalışanlarınız için siz de Atatürk baskılı polo yaka sweatshirt modelini tercih edebilirsiniz.

Logo Baskılı Polo Yaka Sweatshirt Erkek

Erkekler için kıyafet seçenekleri söz konusu olduğunda öne çıkan en önemli detayı rahatı lığı oluyor. Sweatshirt modelleri ergonomik yapısı ile sağladığı konforla birlikte erkekler tarafından en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. İşte Tişört tarafından üretilen logo baskılı polo yaka sweatshirtler ise tamamen bu rahat tasarıma uygun olarak üretiliyor. Ayrıca logo baskılı polo yaka sweatshirt erkek modellerinde farklı birçok beden ve renk seçeneği de bulunuyor.

Logo Baskılı Polo Yaka Sweatshirt Kadın

Standart bir iş kıyafeti içerisinde bile kadınlar şık bir görünüme sahip olmak isterler. Logo baskılı polo yaka sweatshirt kadın modelleri onların rahatına uygun tasarımının yanı sıra yaka modeli ile de şık bir görünüm sağlar. Firmanızda şık ve kurumsal bir görünüm için siz de logo baskılı polo yaka sweatshirt modeline mutlaka göz atmalısınız.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.