×

Hazır Baskılı

Kayıtlar 1-22 / Toplam 94

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kaplumbağa Desenli Mandala Tişört
  Kaplumbağa Desenli Mandala Tişört
 2. Fil Desenli Mandala Tişört
  Fil Desenli Mandala Tişört
 3. Patterned Mandala T-Shirt
  Mandala Desenli Tişört
 4. Kurt Desenli Mandala Tişört
  Kurt Desenli Mandala Tişört
 5. Kelebek Desenli Mandala Tişört
  Kelebek Desenli Mandala Tişört
sayfa başı

HAZIR BASKI TİŞÖRT MODELLERİ

Tişörtler yaz kış demeden giyilen sıklıkla tercih edilen kıyafet modelleri içerisinde yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında sıcaklarda tişörtler kadın erkek fark etmeksizin giyilir. Kış aylarında ise gömleklerin içerisine, kazakların içerisine veya swealerin içerisine giyilir. Son zamanlarda özellikle sweatlerin içine giymek trend hale gelmiştir. Anlaşılacağı üzere her yerde karşımıza çıkabilecek tişörtleri İşte Tişört de üretmektedir. Hazır baskılı tişörtler, pamuk tişörtler üreten bu firma bu alanda oldukça başarılıdır.

Aynı Gün Kargo İmkânı

Kaliteli ürünleri ile müşterisini memnun etmeyi başaran ve bu başarı ile daha çok çalışan İşte Tişört sizler için çalışmaktadır. Müşterisine pek çok imkanı bir arada sunmaktadır. Kaliteli ürünlerini aynı gün kargo seçeneği ile hazır baskılı tişörtleri aynı günde müşterisine teslim etmektedir. Belirli bir saat içerisinde vereceğiniz siparişleri hemen hazır hale getirerek sizlere güvenle teslim eder. Aynı gün kargo imkanının yanı sıra neredeyse tüm ürünlerinde indirimler uygulayarak sizlerin hazır baskılı tişörtlere daha uygun fiyatları ile sahip olmanızı sağlamaktadır. Siz de İşte Tişört’ün sizlere sunduğu imkanlardan yararlanmak isterseniz internet sitesine göz atabilir ve tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

%100 Pamuk Tişörtler

%100 pamuk tişörtler kullanıcıya büyük oranda konfor sağlar. Yıkamasından ütülemesine kadar kullanıcı dostu olan bir yapıya sahiptir. İşte Tişört ailesi, ürettiği tüm tişörtlerde, çantalarda, kalemliklerde ve daha pek çok üründe %100 pamuk kullanımına özen gösterir.

%100 pamuk tişörtler, sıcak suda yıkanmaya ve sıkılmaya uygundurlar. Ayrıca %100 pamuktan üretilen tişörtler üretim aşamasında iyi boya tutar böylece üzerine işlenen baskılar daha kalıcı olur. Pamuk kumaştan üretilen tişörtler yaz kış kullanıma uygundurlar.

Bu tişörtler, nemi iyi çeker ve ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutarlar. Yıkamaya, ütülemeye son derece elverişli yapıda üretilmişlerdir. Kullanıcıya zorluk çektirmeden kolaylıkla temizlenir ve giyilir.

Bu yazımızda hazır baskı tişört modellerini ele aldık. İşte Tişört’ün sizlere sunduğu aynı gün kargo imkanı başta olmak üzere diğer imkanları inceledik. Siz de İşte Tişört kalitesi ile üretilen tişörtleri giymek isterseniz hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.