×

 

 

 

KURUMSAL FİRMALARA ÖZEL ÜRETİM KIYAFETLER

Kurumsal firmalar için yapılan tişört ve şapka gibi özel ürünler, bu firmaların kurumsal kimliklerinin oluşmasında ve reklamlarının yapılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Firma olarak, kurumsal firmalar için firmaya özel renk ve logolara sahip tişört, şapka, sweatshirt yelek ve polar gibi ürünler hazırlamaktayız. Bu firmalar için hazırladığımız ürünlerde serigraf, emprime, dijital ve nakış baskıları ağırlıklı olarak kullanmaktayız.

 

PROMOSYON TİŞÖRT İMALATI

Kısa süreli organizasyonlarda kullanılmak üzere, düşük maliyetli ve ucuz olan promosyon tişörtleri tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve beden ölçülerinde imalatını gerçekleştirdiğimiz, kullan-at tişörtlerimize istediğiniz baskıyı uygulayabiliyoruz. Festivaller, konserler, büyük organizasyonlar gibi etkinliklerde çalışanların etkinlik süresince giyebileceği tişörtleri satış ekibimiz ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Personeliniz etkinlik sonuna kadar bu tişörtleri rahatça kullanabilmektedir. 30/1 Süprem Openent Kumaş kullanılarak imal edilen t-shirtler aynı zamanda boyamaya uygun olarak da kullanılabilmektedir. Okul içi etkinliklerde kullanılmak üzere, okul ve etkinlik ismi baskılı, promosyon çocuk tişörtleri satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

 

İŞ VE PERSONEL TİŞÖRTÜ

Çalışanlarınız ve personeliniz için, kurumsal logo baskılı istenilen renklerde rahat, 1.Kalite, iş yerinde kullanıma uygun, polo ya da yuvarlak yaka iş tişörtleri siparişini verebiliriniz. Firmamızın ürünleri toptan olarak ve firmaların ihtiyaçları miktarında özel olarak üretilmektedir. Üretim alanımızda ürettiğimiz ürünleri, yurt içi ve yurt dışına, istenilen miktar ve istenilen zamanda teslimini gerçekleştiriyoruz. Sipariş vermek isteyenler ve detaylı bilgi almak isteyenler, destek@istetisort.com mail adresimiz ve 0212 643 21 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirler.

 

 

NAKIŞ BASKILI ŞAPKA MODELLERİ

Her biri 5 parça dikimi ile üretilen şapkalar, oldukça kaliteli ve kullanımı rahattır. Kullanan kişinin rahat etmesi ve kafasının hava alması düşünülerek tasarlanan ve üretilen şapkalarımız, oldukça da kullanışlıdır. Sadece promosyon amaçlı olarak değil, çalışanlarınızortak bir şapka kullanımı için satın alabiliceğiniz baskılı modellerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişiler arasındaki bütünlüğü ve aynı ürünün kullanımını sağlamak amacıyla sipariş verebileceğiniz şapkalarımızı, istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Böylelikle çalışma arkadaşlarınıza veya takımınıza en uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

PROMOSYON ÖZEL TOPTAN ÜRÜNLERİN FAYDALARI

Firmalar tanıtımlarını yapmak için, yaygın olarak promosyon ürünlerinin dağıtımını yaparlar. Kalem veya not defteri gibi promosyon ürünlerinin kullanım ömürleri kısa olduğu için, tanıtım süreci de kısa olmaktadır. Promosyon özel toptan ürünlerimiz, özellikle kurumsal firmalara şu faydaları sağlamaktadır;

  • Toptan üretimlerde ürün miktarı fazla olduğu için, maliyetler de düşmektedir.
  • Bu ürünler kullanıma yönelik olduğu için, çok daha fazla talep edilmektedir. Ürünleri kullanan kişilerin sayısının çok fazla olması.
  • Çok daha fazla kitlelere ulaşarak, potansiyel müşterilerin sayılarını arttırması. Daha az reklam gideri ile daha uzun süre tanıtım yapılabilmesi Ayrıca, firmamızın üretimini yaptığı promosyon tişört ve şapka ürünlerimiz, hem uzun süreler kullanılabilmekte hem de sağlıklı malzemelerden yapıldığı için çok fazla tercih edilmektedir.

 

ÜRETİM SÜRECİMİZ NASIL GERÇEKLEŞİYOR ?

Ürünlerimizin üretimini baskılı ve baskısız olarak, Avrupa standartlarında üretimlerini yapıyoruz. Fabrikamızın aylık üretim kapasitesi yüksek olduğu için, talep edilecek tüm miktarları karşılayabilecek imkandayız. Firmaların bize ulaşarak ihtiyaçlarını bildirmesi ile üretim sürecimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, örnek bir model hazırlayarak onaylarına sunuyoruz. Örnek model üzerinde istenen değişiklikleri de yaparak, onay aldıktan sonra hemen üretime başlıyor ve istenilen tarihte ürünlerimizi sevk ediyoruz. Ürün siparişleriniz için daha detaylı bilgi almak veya sorularınızın cevaplanması için, satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

ÜRÜN KALİTEMİZ

Toptan üretilen ürünlerde en çok karşılaşılan sorunların başında, ürünün ve baskı kalitesinin istenilen seviyede olmaması geliyor. Firma olarak, toptan üretimini yaptığımız ürünlerimizde, tek bir ürün üretir gibi hassas davranmaktayız. 1.kalite olan ürünlerimiz % 100 doğal pamuktan üretilmiştir ve tam bir çevre ve insan dostudur. Özel renk ve logolu tişört, polar, sweatshirt yelek vb. gibi ürünlerimizi , firmaların istedikleri bedenlerde üretmekteyiz. Tüm ürünlerimiz, her türlü kalite kontrol testinden başarı ile geçmiştir. İstoç'da bulunan fiziksel mağazamızı ziyaret ederek, ürün kalitemiz ve çeşitlerimiz ile ilgili, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.


  1. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Teknisyen Yelek
    Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Teknisyen Yelek
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.