×

Beyaz Baskılı Mutfak Önlüğü

Beyaz Baskılı Mutfak Önlüğü

Firmalara Özel Promosyon Beyaz Yuvarlak Yaka Tişört - 10 Adet

Firmalara Özel Promosyon Beyaz Yuvarlak Yaka Tişört - 10 Adet

Mutfak Önlüğü - Siyah Ayarlanabilir (ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR)

İster logonuzu, ister istediğiniz yüksek çözünürlüklü görselinizi ayarlanabilir mutfak önlüğünüze bastırabilirsiniz. Su itici ve leke tutmayan kumaş özelliğine sahiptir. Nefes alabilen yapısı sayesinde; kafe, restoran ve otel buna benzer hizmet sektöründeki sef, aşcı, servis elemanı ve mutfak çalışanları için kullama uygundur.

 

Maksimum baskı alanı 17cm x 17cm'dir. Digital baskı için maksimum boya kullanım değeri 1 CC'dir.

Baskı alanı büyütülebilir bu durumda fiyat farkı yansıtılmaktadır. 100 adet ve üzeri siparişlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Normal Fiyat 79,90 ₺ Özel fiyat 74,00 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
301.1001.01.AB
  • 20 ya da daha fazlası 73,50 ₺ indirim 1%
  • 50 ya da daha fazlası 72,50 ₺ indirim 2%
  • 100 ya da daha fazlası 71,00 ₺ indirim 4%

Boyundan Askılı Önlük Siyah Baskılı Kafe, restoran, otel, ve diğer hizmet sektörü mutfaklarında kullanılmak üzere omuz askılıdır. Leke tutmaz, su geçirmez ve nemli bez ile rahatlıkla silinebilir. Önlük Ölçüleri Boy: 92 Genişlik: 70cm Omuz Askı Yüksekliği: Ayarlanabilir İp Uzunluğu: 58 x2 cm Kumaş Tipi Alpaka Kumaş, %75 Poly , %25 Viskon içermektedir. Kumaş ağırlığı 170gr/m Leke tutmayan, suyu iten özel kumaşlarla tasarladığımız ürünlerimizle, hijyenik bir mekana sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Baskılı ya da baskısız mutfak önlüklerimiz konforlu ve rahat bir kullanım sağladığı gibi, çıkarıp takması da çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli bez ile kolayca temizlenen mutfak önlüklerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızda en özel ve kaliteli mutfak önlüğü modellerini bulabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Ürün Modelleri Önlük
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Mutfak Önlüğü - Siyah Ayarlanabilir (ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR)
Verdiğiniz Puan