×

Logo Baskılı Kafe - Restoran Personel Seti

Logo Baskılı Kafe - Restoran Personel Seti

Baskılı Mutfak Önlüğü - Bordo

Baskılı Mutfak Önlüğü - Bordo

Baskılı Garson Önlüğü - Cepli

Kafe, mutfak otel çalışanları için belden bağlamalı logo, görsel baskılı garson önlüğü. Cepli ve renkli, su itici özelliğe sahip, yıkanabilir ve silinebilir kumaştan imal edilmiştir.

Siparişinizi oluşturdak sonra, logonuzu ya da bastırmak istediğiniz görseli destek@istetisort.com adresine sipariş numaranız ile birlikte iletmeniz yeterlidir.

 

Maksimum baskı alanı 17cm x 17cm'dir. Digital baskı için maksimum boya kullanım değeri 1 CC dir.

Baskı alanı büyütülebilir bu durumda fiyat farkı yansıtılmaktadır. 100 adet ve üzeri siparişlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Normal Fiyat 79,90 ₺ Özel fiyat 69,00 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
301.1002.05.B
  • 20 ya da daha fazlası 68,00 ₺ indirim 1%
  • 50 ya da daha fazlası 67,00 ₺ indirim 3%
  • 100 ya da daha fazlası 65,00 ₺ indirim 6%
  • 300 ya da daha fazlası 62,00 ₺ indirim 10%


Baskılı Garson Önlüğü - Cepli

Siyah, bordo ve kırmızı renk kumaştan dikilmiş bel bağlamalı, çepli ve logo baskılı garson önlüğü; cafe, restoran, otel, ve diğer hizmet sektörü mutfaklarında çalışanlar için logo ya da görsel baskılı, belden bağlamalıdır. Leke tutmaz, su geçirmez ve nemli bez ile rahatlıkla silinebilir kumaş yapısına sahiptir.

Önlük Ölçüleri

  • Boy: 82cm
  • Genişlik: 60cm
  • İp Uzunluğu: 32cm x 2 

Kumaş Tipi

  • Alpaka Kumaş, %75 Poly , %25 Viskon içermektedir. Kumaş ağırlığı 170gr/m

 

Kaliteli kumaştan üretilen modellerimiz leke tutmamaktadır. Bu sayede her zaman temiz ve şık durmaktadır. Firmanızı en iyi şekilde yansıtabilmek için ihtiyacınız olan garson önlüğü modellerimiz farklı beden seçenekleri ile hizmetinizde. Firmanıza ait her türlü logo ya da tanıtımı garson önlüklerine baskılayabiliyoruz. Ürünlerimiz firmamız güvencesi altında olup uzun ömürlü ve kullanışlı modellerdir.

Baskılı Garson önlüğü fiyat seçeneklerimiz sektörün en iyisidir. Vereceğiniz sipariş sayısına ve modele göre fiyat aralığı belirliyoruz. Ürün siparişinizi alıp baskılı önlüklerinizi en kısa sürede adresinize kargo ile gönderiyoruz. Restorant, kafe gibi hizmet alanlarında markanızı da en iyi şekilde taşıyan garson önlüğü çeşitleri işte tişört'de.

Detaylı Bilgi
Ürün Modelleri Önlük
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Baskılı Garson Önlüğü - Cepli
Verdiğiniz Puan

Polo Yaka Beden Ölçüsü