×

Kendin Tasarla

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.

Kendin Tişört Tasarla


Kişiye özel ürünler özel günler için tasarlanır. Çocuk, genç ve yetişkinlere özel olarak hazırlanan ürünlere fotoğraf baskısı, özel yazı baskı yapılabilir. Sıradan bir ürünün kişiye özel hale gelmesini ve manevi değer kazanmasını sağlayan hizmetlerimiz, ihtiyaca uygun olarak diğer baskı çeşitleri ile desteklenir.

Kendin Tasarla ( Sweatshirt - Tişört )

Kişi ve kuruma özel ürünler son dönemin en popüler seçenekleri arasında yer alır.  Acil ihtiyaçlar için stoklu ürün bulunduran firmamız, sunduğu hizmetlerle ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaya odaklanır. Tişört ve Sweatshirt tasarlamak için hazırlanan aracımız ile çok rahat kişiselleştirilebilir ürünlere sahip olabailirsiniz. 

Online Tişört ve Sweatshirt Tasarla

İnternet üzerinden kendi tişörtlerinizi tasarlayabileceğiniz sitemizde, siz değerli müşterilerimize, kapüşonlu sweatshirtler (hoodie), siyah ve beyaz bisiklet yaka tişörtler sunmaktayız. Dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz ve üretebileceğiniz tişörtleriniz, tamamen sizlerin kendi tasarımı olabilir ya da markanızın daha kurumsal olmasını istediğiniz logo çalışmaları da yapabilirsiniz. Farklı seçenekler sayesinde, internetten tişört tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ürün Tasarımı

Uygun fiyatlarda satışını yaptığımız ve tuval olarak kullanacağınız kıyafetlerimizi internet sitemizden seçerek ürünlerin tasarımına başlayabilirsiniz.

Diğer aşamalarda yapmanız gereken işlemler sırasıyla:

  • Ürününüzün tasarımını sağlamak
  • Yazı ya da logo eklemek
  • Yazı tipini belirlemek
  • Ürünü sepetinize ekleyerek ödeme işlemlerine geçmek olarak sıralanabilir.

Ürünlerimizde kaliteli kumaşlar kullanarak üretim yapmaktayız. Dilediğiniz logoyu, resmi ya da yazıyı, tişörtlerimizin üzerine, dilediğiniz renklerde basıyoruz. Böylece, aradığınız ve yaptırmak istediğiniz ürünlere çok kısa sürede sahip olabiliyorsunuz.

Yazı Eklemek

Sitemizde beğendiğiniz kıyafetin üzerine tıklayarak tasarlama aşamasına geçebilirsiniz. Açılan sayfada, tişörtün üzerinde bir kare belirecektir. Bu alan içinde tüm tasarımınızı gerçekleştirebileceksiniz. Sağ taraftaki yazı ekleme alanına dilediğinizi yazabilir, yazı tipinizi seçebilir ve boyutunu ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz eğik, kalın ya da altı çizili olarak da yazı yazabilirsiniz. Yazılarınıza efektler de ekleyerek, onların bir tasarım harikası gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak yazınızın sol taraftaki kıyafet üzerinde nerede durmasını istediğinizi işaretlemeniz gerekmektedir.

Resim Eklemek

Bilgisayarınızda hazır bulunan bir fotoğraf, png dosyasını yükleyerek, kıyafetin üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz bu resimleri dilerseniz yatay ya da dikey döndürebilir, çoğaltabilir ya da katmanlayabilirsiniz. Kendi tasarımınızı kendiniz yaptığınız ürünlerinizi sepetinize ekleyerek ödeme işlemlerine geçebilirsiniz.

Hazır Tasarımlar

Sitemiz içerisinde daha önceden belirlenmiş hazır tasarımlarımız da mevcuttur. Beğendiğiniz kıyafetin sağ tarafında kalan kontrol panelinden hazır tasarımlara tıklayarak, beğendiğiniz baskıyı kıyafetinizin üzerine ekleyebilirsiniz. Kaç adet sipariş etmek istediğinizi kutuya girerek, siparişinizi kolaylıkla tamamlayacaksınız. Sizlere hem iyi hizmet vermek hem de kolaylıkla bizlerle iletişim kurmanızı sağlamak için sitemizde çevrimiçi destek ekibi de çalışmaktadır. Tasarımlarda yaşadığınız sıkıntıları onlarla paylaşarak çözüm bulabilir, ödeme aşamasında desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yardım alabilirsiniz.