×

Market Çalışanı

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Uzun Kollu Polo Yaka - Nakış İşlemeli
  Uzun Kollu Polo Yaka - Nakış İşlemeli
 2. Nakış Baskılı Polo Yaka Personel Tişörtü
  Nakış Baskılı Polo Yaka Personel Tişörtü
  Puanlama:
  100%
 3. Promosyon Şapka - ETİ
  Promosyon Şapka - ETİ
 4. Önlük Beyaz - Şarküteri
  Önlük Beyaz - Şarküteri
 5. Cepli Önlük Siyah - Şarküteri
  Cepli Önlük Siyah - Şarküteri
 6. Promosyon Şapka - Market - Tesco Extra
  Promosyon Şapka - Market - Tesco Extra
 7. Cotton Sandwich Şapka - Market
  Cotton Sandwich Şapka - Market
 8. Polar - Ön Fermuarlı - Market Soğuk Hava Deposu
  Polar - Ön Fermuarlı - Market Soğuk Hava Deposu
 9. Polo Yaka Tişört Mavi - Tesco Extra
  Polo Yaka Tişört Mavi - Tesco Extra
 10. Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Market Çalışanı
  Polo Yaka Uzun Kol Tişört - Market Çalışanı
 11. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Walmart
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Walmart
 12. Polo Yaka Tişört - Market Çalışanı
  Polo Yaka Tişört - Market Çalışanı
 13. Uzun Kollu Sweatshirt Polo Yaka - Yapı Market
  Uzun Kollu Sweatshirt Polo Yaka - Yapı Market
 14. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Metro Market
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Metro Market
 15. Mutfak Önlüğü - Fırın Reyonu
  Mutfak Önlüğü - Fırın Reyonu
 16. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Bauhaus
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Bauhaus
 17. Polo Yaka Kırmızı Tişört - Target Staff
  Polo Yaka Kırmızı Tişört - Target Staff
 18. Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Gens YAPI MARKET
  Yelek - İçi Polar - Nakış Baskılı - Gens YAPI MARKET
sayfa başı

MARKET ÇALIŞANI PERSONEL ELBİSESİ

Marketlerde çalışan personeller aynı kıyafetleri giyerek müşterinin her açıdan dikkatini çekmek ve yaptıkları işi ön plana koymak isterler. Bu nedenle her marketin ayrı bir kıyafeti bulur. Farklı renklerde, farklı tarzlarda çalışanlarına bu kıyafetleri giydirirler. Market çalışanı personel elbiseleri her açıdan önemlidir. Sade ve şık bir tasarıma sahip olmalı ve üzerinde kurumun adının, logosunun bulunması gerekmektedir. İşte Tişört ailesi market çalışanı personel elbisesi üretmekte ve bunları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Market çalışanı personel elbisesi hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Sektörel İş Elbisesi Fiyatları ve Modelleri

Bir kurumda çalışan personeller aynı kıyafeti giyerek kendi aralarında birlik ve bütünlük sağlarlar. İşte Tişört, iş elbisesi adı altında ürettiği koleksiyonu ile pek çok kuruma personel elbisesi satışı yapmaktadır. İşte Tişört, birbirinden kaliteli ürünleri ile oldukça dikkat çekicidir. Market çalışanı personel elbisesi modelleri arasında pek çok farklı seçenek mevcuttur. Yeleklerden, ceketlere, tişörtlerden pola yaka sweatshirtlere kadar birbirinden farklı çok model bulunur. Bu modeller bir de farklı renk seçenekleri çeşitliliği artırarak her kuruma hitap etmeyi başarır. Siz de yeşil, mavi, kırmızı, beyaz, gri ve siyah gibi renkli market çalışanı personel elbisesine sahip olabilirsiniz.

Toptan Sektörel Market İş Kıyafeti Kadın

Herkes iş kıyafetlerinin güzel ve şık olmasını ister özellikle kadınlar bu konuda erkeklere göre daha seçici ve daha özenlidirler. İşte Tişört ürettiği birbirinden güzel tasarımları ile kadınların beğeneceği pek çok personel kıyafeti sunmaktadır. Toptan olarak satışa sunulan iş kıyafetleri kurumların isteği üzerine tasarlanmaktadır. İş kıyafetinde kurumun adına, logosuna yer verilir. Hem kadın hem de erkek için üretilen iş kıyafetleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sade ve şık tasarımlara sahip iş elbiseleri çalışanları oldukça memnun etmektedir.

Toptan Sektörel Market İş Kıyafeti Erkek

Toptan olarak satışa sunulan iş kıyafetleri hem kadınların hem de erkeklerin giyebileceği tarzda üretilmektedir.  Çalışanlar pola yaka tişörtleri, pola yaka uzun kollu tişörtleri ve içi polarlı yelekleri gün içinde rahatlıkla tercih edebilirler.  Özellikle marketlerde dağıtım sektöründe çalışan personeller yelekleri ve polar fermuarlı ceketleri daha sıklıkla tercih ederler çünkü kış aylarında marketlere ürün getiren çalışanlar dışarıda soğukta üşememek için içi polarlı yelekleri giyerek rahatlıkla çalışabilirler. Yaz aylarında ise genellikle kuruma özel olarak tasarlanmış pola yaka tişörtleri tercih ederler. Mevsimlik olarak da market çalışanı personel elbisesi modelleri değişiklik göstermektedir. İşte Tişört yazlık veya kışlık fark etmeksizin farklı modellerde pek çok tasarıma imza atmaktadır.

Siz de kendi kurumunuz için en uygun market çalışanı personel elbisesi modelini belirleyebilirsiniz. Kendi kurumunuz için özel olarak tasarlanmış iş elbiselerini çalışanlarınıza sunarak kurumunuz çerisinde birlik ve bütünlüğünüzü sağlayabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.