×

Kurumsal Baskılı Tişörtler

Kurumsal Baskılı Tişörtler

Kurumsal Baskılı Tişörtler

İşletme ve firmaların kurumsal oluşlarında bir takım detaylar öne çıkar. Bu detaylardan biri de, varlıklarını ve bilinirliklerini diğer firma ve hedef kitlelerine duyurma şeklidir. Pazarlama, sevkiyat ve üretim işlerinde kendilerini kolay bir şekilde tanıtmalarında giyim ürünlerinin önemi büyüktür.

Özellikle kurumsal firmalar, çalışanlarını belirli kurallar içinde hizmete yönlendirerek kurumsallıklarını sağlarlar. Giyim kuşam detayları kurumsallığı sağlayan önemli bir ayrıntıdır. İşletmeler personelleri için hazırlatacakları kurumsal baskılı tişörtler ile prestijli, saygın ve lider bir konuma sahip olacaklardır. Bu bakımdan personelin firmaya özel bir içerik taşıyan tişörtleri kullanmaları önemli bir özelliktir.

Kurumsal Baskılı Tişört Nedir?

Kurumsal baskılı tişört, her sektör için özel olarak üretilen tişörtlerdir.

Bu tişörtler;

 • Baskılı,
 • Baskısız,
 • Küçük bir logo ile firmayı tanıtan,
 • Firma ismiyle firmayı tanıtan gibi seçeneklerle tasarlanabilir.

Firmamız yıllardır baskılı, baskısız ve promosyon tişört üretim ve satışını yapıyor.

Her biri birbirinden özel görsele sahip olan tişört ve firmaların ad ve amblemini taşıyan;

 • Önlük,
 • Sweatshirt,
 • Tişört,
 • Mont,
 • Yelek gibi ürünlerin tasarımını yapıyor.

Platformumuza ulaşarak ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilir, inceleme yapabilirsiniz.

Kurumsal Baskılı Tişört Yaptırma

Her sektörün kendi çalışma skalasına uygun olan bir prensibi vardır. Firmaların çalışma prensibi, saygınlık ve kalitesini de ortaya çıkaracaktır. İşin gidişatı işçi ve diğer personellerin verimli çalışmasıyla mümkün olacak, personelin verimli çalışması için ise motive bir mentalite taşımalarının sağlanması gerekecektir.

Bu özellikleri sağlama görevi ise firma yöneticilerine aittir. Platformumuz her türlü iş kolunda kullanılabilecek olan tişört ürünlerinin tasarımını yapıyor. Kaliteli penyeden imal edilmiş olan tişörtler, yazlık ve kışlık olarak tasarlanıyor.

 • V yaka,
 • Yuvarlak yaka,
 • Polo yaka çalışan tişörtleri firmamızda baskılı veya baskısız olarak tasarlanıyor.

Küçük bir logo baskılı, firma unvanı veya amblemi baskılı en kaliteli ve gösterişli tişörtleri sitemizden satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz tişört modelinin üzerine dilediğiniz baskıyı veya nakışı yaptırabilir, personellerinizin güvenle ve rahatlıkla kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Saygınlık ve itibarlı bir görünüm taşımak için çalışan, kurumsal, baskılı, baskısız ve en kaliteli tişört seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Baskılı Tişört Kullanımı

En kaliteli baskıyla tasarlanan ürünlerimizi sitemizde sergilemekteyiz. Birbirinden net ve okunaklı baskılarla tasarladığımız ürünlerimiz firma adı veya logolarınızın okunaklı bir görselliğe sahip olmasını sağlıyor.

Platformumuz üzerinde farklı detaylara sahip olan tişört seçeneklerini bulabilir, kendinize özel modelleri seçerek çalışanlarınıza özel hale getirebilirsiniz. Uzun süre kullanım sağlanabilecek, çalışma arkadaşlarınızın hareket kısıtlamasını engellemeyecek, kaliteli ve rahat kurumsal tişört seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz.

Çalışanlarınıza gösterdiğiniz önemi ortaya çıkarmak ve baskılı tişörtlerle saygın yapınızı görsellemek için platformumuzu tercih edebilirsiniz.

Kurumlara özel üretim seçenekleri, baskı yöntemleri ve nakış tasarımlarıyla özel imalat kurumsal personel kıyafetleri hazırlatmak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Baskılı V Yaka Tişörtler

V yaka kurumsal baskılı tişört ihtiyacınızı sitemizden toptan üretim şekliyle tasarlatabilirsiniz. Logo, amblem, firma unvanı ve farklı nakışlı tişörtleri sitemizden seçebilirsiniz. Çalışanlarınız ve kendiniz için V yaka tişört seçeneklerini sitede bulabilir, dilediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.

Kurumsal Baskılı Yuvarlak Yaka Tişörtler

Şirket ve işletmelerinizde çalışanlarınıza özel toptan tişört yaptırmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli penyeden üretilmiş olan tişört seçeneklerimiz üzerinden, dilediğinizi seçerek üzerine baskı yaptırabilir veya ambleminizi nakış olarak bastırabilirsiniz. Yuvarlak yakalı tişört modellerimizi kendi firmanıza özel hale getirerek, çalışan personellerinizin kullanımına sunabilirsiniz. Farklı renk ve detay özelliklerine sahip olan tişörtleri toptan olarak yaptırabilir, çalışanlarınızın tek tip giyinmesini sağlayabilirsiniz.

 • Oto yıkama,
 • Benzin istasyonu,
 • Güvenlik görevlisi,
 • Temizlik personeli,
 • Telefon satış personeli,
 • Garson gibi birçok çalışan için özel kurumsal tişört yaptırabilirsiniz.

Kurumsal Baskılı Polo YakaTişörtler

Polo yaka tişört seçeneklerimize de işletme ve kurumlarınıza özel baskılar tasarlamaktayız. Dilediğiniz renkte seçim yapabileceğiniz tişörtlere size özel baskıyı yaptırabilirsiniz. İşletmelerinize kaliteli bir personel yapısı sağlamak ve kurumsal bir firma olduğunuzu kanıtlamak için en güzel ve kaliteli baskılı, baskısız tişört seçeneklerimizi portföyümüzden seçebilirsiniz. Yıllarca kaliteli ve temiz bir şekilde kullanabileceğiniz, personellerinizi motive edebileceğiniz, personellerinizin rahatça çalışmalarını sağlayabileceğiniz tişört modellerini platformumuzda bulabilirsiniz.

Kurumsal Baskılı Tişörtlerde İndirimli Ürünler

Kurumsal firmalarınız, işletme ve atölyelerinizde işçilerinizin giymesi için ucuz ancak kaliteli tişört satın almak için sitemizde bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Baskılı, baskısız, logo baskılı ve nakışlı tişört seçeneklerimizin tamamında en kaliteli penye kullanılmış olup sizlere sunulmuştur. İşletmenize özel, iş dalınıza özel, kullanışlı ve kaliteli bir görünüm sağlayan tişört seçenekleri için reyonumuzu inceleyebilirsiniz. İndirimli ve uygun fiyatlı baskılı ve baskısız tişört yaptırmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.