×

V Yaka Yeşil Baskılı

V Yaka Yeşil Tişört - Dijital Baskılı

Kelebek Desenli Tişört Boyama

Boyanabilir Tişört - Kelebek

V Yaka Siyah Tişört - Dijital Baskılı

Dijital baskılı V Yaka Siyah Tişört istediğiniz baskıyı uyguluyoruz. Yuvarlak yaka tişörtünüzün bedeni, ön ve arka baskı seçeneklerini seçip siparişinizi tamamladıktan sonra baskı yapılmasını istediğiniz tasarımı tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Farklı beden taleplerinizi için sipariş sonrası destek@istetisort.com mail adresine iletebilirsiniz. İletmediğiniz takdirde tüm ürünler seçmiş olduğunuz beden tipi ile gönderilecektir.
Stok durumu : Stokta var
SKU
400.02.0000.D
  • 50 ya da daha fazlası 52,00 ₺ indirim 4%
  • 100 ya da daha fazlası 50,00 ₺ indirim 7%

Dijital V Yaka Siyah Tişört

Dijital Baskılı V Yaka SiyahTişört siparişi vermek çok kolay aşağıda bulunan örnek şablonlar ve sipariş süreci tablosunu inceleyerek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. A3 Baskı boyutu için 28 x 39 cm max çalışma boyutu Çalışmalarınızı yüksek kalite fotoğraf, ai, pdf ve ya psd formatlarında destek@istetisort.com adresimize gönderebilirsiniz Herhangi bir sorunuz olması durumunda 0212 643 21 00 (pbx) numaralı hattan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 3cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :V Yaka Siyah Tişört - Dijital Baskılı
Verdiğiniz Puan
V Yaka Beden Ölçüsü
Dijital Baskılı yaptırmak istediğiniz tişört bedeni ve baskı yapılacak yüzeyleri yukarıdaki açılır menülerden seçip siparişinizi tamamlayınız. Siparişinizi verdikten sonra sipariş numaranız ile beraber tarafımıza tasarımlarınızı iletiniz. Satış temsilcilerimiz baskı ön izleme dosyasını hazırlayıp onaylamanız üzere tarafınıza e-posta göndereceklerdir. Onay vermeniz halinde siparişiniz Baskı işlemi için operasyon birimine yönlendirilecektir. Tişört Baskı Nerede Yapılır