×

Önlük

Listeleme Şekli Izgara Liste

9 Items

sayfa başı
Listeleme Şekli Izgara Liste

9 Items

sayfa başı

Mutfak Önlüğü

Garson, aşcı, ve mutfak çalışanları için kafe ve otellerde kullanılmak üzere tasarlanmış, leke tutmayan mutfak önlüklerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. Mutfak önlükleri ile çalışanlarınızın temizliğine önem vermiş olursunuz. 

Baskılı Mutfak Önlükleri

Müşterilerinize sunumlarınızda temizlik ve hijyenin önemi büyüktür. Müşterilerin gıda işletmelerinde en çok dikkat ettiği ayrıntıyı personelin giyim kuşamı oluşturur. Bu anlamda mutfak önlüklerinin görüntüsü son derece önemlidir. İşletmenizde sektörünüze özgü baskılı mutfak önlükleri kullanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Mutfak Önlüğü Modelleri ve Fiyatları

Cafe, restoran, otel, hastane ve okul mutfaklarında ihtiyaç duyacağınız mutfak önlüğü fiyatları ve modelleri hakkında bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İşletmelerinizi daha resmi ve kurumsal bir yapıya büründürmek için personelleriniz için baskılı mutfak önlüğü yaptırabilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan ürünlerimizi kullanışlı bir yapıyla tasarlamaktayız.

Uygun Fiyatlı Mutfak Önlükleri

Tüm personeliniz için firmamızdan uygun fiyatlarla mutfak önlüğü satın alabilirsiniz. Dilerseniz firma unvanınızı ya da logonuzu önlük üzerine baskı yaptırarak daha resmi bir mekan tarzı yaratabilirsiniz.

Garson Önlüğü Modelleri

Bay, bayan garson önlüklerimiz belden ve boyundan bağlamalı olarak üretilmektedir. Polyester, alpaka ve viskon kumaş karışımından üretilen garson önlüğü modelleri sıvı itici özelliğe sahiptir. Nemli bez ile rahatlıkla silinebilen ürünümüz çamaşır makinesinde de kolayca temizlenmektedir. Özel tasarım garson önlüklerinin yanında, düz renk ve standart modellerimiz de mevcuttur. Firmanız için tasarlanan özel garson önlüğünü bulabileceğiniz en güvenli firmaların başında geldiğimizi garanti ediyoruz.

Garson Önlüğü Fiyatları

Garson önlüğü fiyat seçeneklerimiz sektörün en iyisi. Vereceğiniz sipariş sayısına ve modele göre fiyat aralığı belirliyoruz. Ürün siparişinizi alıp stok durumuna göre en kısa sürede ürünlerinizi adresinize kargo ile gönderiyoruz. Restorant, kafe gibi hizmet alanlarında markanızı da en iyi şekilde taşıyan garson önlüğü fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Kullanışlı ve uzun ömürlü garson önlüğü modellerimizi yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Firmanızın bay ve bayan çalışanları için özel garson önlüğü siparişini de güvenle verebilirsiniz.