×

Burç Baskılı Tişört

Listeleme Şekli Izgara Liste

12 Items

sayfa başı
 1. Burç Baskılı Tişört - Akrep
  En Düşük Fiyat 59,90 ₺
 2. Burç Baskılı Tişört - Yay
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 3. Burç Baskılı Tişört - Terazi
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 4. Burç Baskılı Tişört - Oğlak
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 5. Burç Baskılı Tişört - Kova
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 6. Burç Baskılı Tişört - Yengeç
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 7. Burç Baskılı Tişört - İkizler
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 8. Burç Baskılı Tişört - Boğa
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 9. Burç Baskılı Tişört - Başak
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 10. Burç Baskılı Tişört - Balık
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
 11. Burç Baskılı Tişört - Aslan
  En Düşük Fiyat 59,90 ₺
 12. Burç Baskılı Tişört - Koç
  Normal Fiyat 69,90 ₺ Özel fiyat 59,90 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

12 Items

sayfa başı

Burç Baskılı Tişörtler

Kişiler her zaman şekillerin olduğu tişörtler ile daha çok ilgilenir. Kıyafetler, görsel içerikli ürünlere yer vererek insanların duygu ve düşünceleri daha cesurca göstermeleri için bir araçtır. Burcunuzun kişiliğin üzerindeki etkisini taşıyor ve bunu dışa vurmak istiyorsanız burç karakterleri ile hazırlanmış baskılı tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Bir başka deyişle insanın iç dünyasını yansıtabilmesi kimi zaman bir tişört ile de mümkündür. Burç baskılı tişörtler de yine sizi yansıtacak ürünlerin başında gelir. Günümüzde birçok insan tarzını, içsel duygusunu,  ve düşüncelerini tişörtler ile ifade etmekten zevk alıyor..

Yaratıcı Şekiller ile Burç Baskılı Tişörtler

Farklı tarzda semboller ile hazırlanmış siyah tişört üzerine beyaz renk baskı 12 farklı burca özel hazırlanmış baskılı tişört.

Sevdiklerinize hediye amaçlı satın alabileceğiniz, burç baskılı tişörtlerimizi online olarak beden seçimi yaptıktan sonra, kredi kartı ödemesi ile satın alabilirsiniz. 

Burç Baskılı Tişört

Baskılı tshirt ürününe olan yoğun talep üzerine, burç baskılı tshirtlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Birbirinden farklı tasarım ve burç simgeleri ile kendinizi özel hissedeceksiniz. En kaliteli ürünler ile üzerinizden çıkartmayacağınız şık tasarımıyla günlük, spor ya da birçok kullanım alanında rahatlıkla giyineceksiniz. Kumaş kalitesi A sınıfı, içeriğindeki pamuk %100 oranında çok kullanışlı bir üründür.

Neden Baskılı Tshirt?

Baskılı tshirt tercih sebebi birçok alanda kullanılmasıdır. Farklı baskı teknikleri ile oluşturulan tshirtler kullanımı rahat ve esnek yapısıyla cildinize uyumlu. Bireysel kullanımın yaygınlaştığı ve tüketicilerin kendilerine özel ürünlere talep göstermeleri sebebi ile burç baskılı tişört ürünlerimizi satışa sunuyoruz.

Burç Baskıları Nelerdir?

Burçların günlük hayatımızda yeri farklıdır. Kendinizi ifade biçimi olarak kullanabileceğiniz ürünlerimiz ile sizin hakkınızda ön bilgiye sahip olmalarını sağlayacaksınız. Bir simge olarak kullanılan ve sizin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu anlamaları konusunda taşıyacağınız kimliğiniz olacak.

Bilindiği üzere astrolojide 12 burç mevcut. Astrolojinin büyülü dünyası içerisinde, birçok özellik barındıran tipik karakter analizi yapabileceğiniz bu tshirtler ile kendinizi karşınızdaki kişilere anlatabileceksiniz.

Burç baskılı ürün özellikleri ile her kullanıma ve alana uygun olarak giyinebileceğiniz, kaliteli kumaştan üretilmiştir. Genel itibari ile kısa kollu, siyah ve yuvarlak yaka olarak kullanılan tshirtlerimiz her mevsim kullanıma uygundur.

Özellikleri yüksek, fiyatı oldukça düşük olan ürünlerimizi uzun süre kullanabiliyorsunuz. Kumaş kalitesi ile siyah renginin boya kalitesi göz dolduruyor. Forma gibi üzerinizde taşıyacağınız ürünümüzü spor yaparken ya da dostlarınızla kahve içerken kullanabilirsiniz. Oldukça şık tasarımı, estetik görünümü ve rahatlığı ile içeriğindeki %100 pamuk kadar cildinizde yumuşaklığını hissedeceksiniz.

Burç Baskılı Tshirt Nerelerde Kullanılır?

Burç baskılı tshirt, hediye olarak doğru bir seçimdir. Hediye alacağınız sevdiklerinize onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstereceğiniz bir sürpriz olacaktır. Hediye dışında kişisel kullanım için oldukça mantıklı bir seçim. Ürünlerimizi; günlük giyim, spor giyim, yürüyüş, trekking, kamp, tatil alanı gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

Üzerine kullanacağınız bir sweatshirt ile her mevsim kullanabileceğiniz, farklı kombinlerle tarzınızı yaratabileceğiniz tasarım bir üründür. Ürünümüzü severek giyeceksiniz ve keyif alacaksınız. Herkes gibi olmaktan sıkıldıysanız, burç baskılı tshirt, sizin ifade biçiminiz, tarzınız ve duruşunuz olacak.