Toptan Baskılı ve Baskısız Tişört | Blog

 • Baskısız Tişört Ürünleri

  Çeşitli spor ve eğitim faaliyetleri ile imalat sanayi başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılma ihtiyacı hissedilen ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkan Baskısız Tişört modelleri konusunda firmamız müşterilerin ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmalar yürütmektedir. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda kullanım amacına uygun olacak şekilde üretim süreçlerini gerçekleştiren ve en uygun çözümü sağlayabilme adına titiz bir planlama yapan kuruluşumuz sektörde öncü firmalar arasında kendine yer edinmeyi amaçlamaktadır. En kaliteli kumaş ve tekstil malzemelerini kullanmak suretiyle birbirinden farklı tasarımları ortaya çıkarma potansiyeli bulunan firmamız müşteriler tarafından arzu edilen renklerde Tişört imalatı yapabilmektedir. En modern ve gelişmiş üretim yöntemlerinin tercih edilmesi ve üstün nitelikli ekipmanların kullanılması sayesinde toplu alımlarda dahi kısa süre içerisinde imalat süreçleri tamamlanabilmektedir.toptan-baskisiz-t-shirt-satin-al-kurumsal-tisort

  Baskısız Tişört Modelleri

  Ortaya konan ürünler üzerinde renk ayrımına sebebiyet vermeyecek şekilde Toptan Baskısız Tişört siparişi oluşturmak isteyen müşterilerimiz için zengin ürün modeli ağı bulunmaktadır. Polo yaka ve V yaka gibi tişört modelleri müşteri istekleri doğrultusunda farklı biçimlere dönüştürülmek sureti ile hazırlanmakta ve mümkün olan en kısa süre içerisinde sipariş sürecinin tamamlanması amaç edinilmektedir. Bu doğrultuda hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde hizmet verme amacı güden firmamız personellerinin sahip olduğu niteliklere de son derece önem vermekte olup alanında uzman ve belli bir tecrübesi bulunan çalışanlar ile üretimlerini gerçekleştirmeye çabalamaktadır.

  Baskısız Tişört Hizmetleri

  Tekstil ve imalat sektöründe ortaya çıkabilecek yenilikleri anlık olarak takip etmeyi hedefleyen kuruluşumuz, böylelikle imalat süreçlerinin daha verimli yöntemler altında gerçekleştirilmesini sağlayacak adımlar atmaktadır. Kullanılan modern teknikler sayesinde üretim maliyetleri çok daha uygun seviyelere gelebilmekte ve zamandan istenen şekilde tasarruf edebilme durumu söz konusu olmaktadır. Maliyetlerin uygun seviyelere indirgenmesi ile birlikte Toptan Baskısız T-Shirt siparişi veren müşterilerin ürünlerimizi çok daha uygun bedeller ödemek sureti ile temin edebilme fırsatı yakalaması mümkün hale gelmektedir. İmalat sonrası satış sürecinde de oldukça pratik çözümler sunmayı hedefleyen kuruluşumuz ürün teslim sürecinin mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanması adına titiz bir şekilde çalışmaktadır.
 • Baskısız Tişört İle Şıklığı Yakalayın

  Çevre dostu olması ve rahatlığıyla bilinen baskısız tişört modelleri, her geçen gün modanın göz bebeği haline geliyor. İstetişört.com ailesi olarak, toptan baskısız tişört modellerimizin rahatlık veren kumaşıyla yepyeni bir ürün oluşturduk. İster baskılı ister baskısız, 9 ayrı renk ve 5 beden seçeneğiyle %100 pamuktan imal ettiğimiz toptan baskısız tişört modelleri herkese konforu hissettirsin istedik.Neden Bez Çanta ve Ürünleri?Artarak sağlığımızı tehlikeye atan aşırı tüketim, doğayı da tehlikeye atmaktadır. Pamuktan yapılmayan toptan baskısız t-shirt ve çanta modelleri petrol ve doğal gazdan üretilir. Petrol ve doğalgaz ise geri dönüşümü olmayan ve canlılığa büyük zararlar veren iki fosil yakıttır. Plastik poşetlerin doğada 15-1000 yıl arasında ayrıştığını ve bu ayrışma süreci içerisinde milyonlarca deniz ve kara canlısını öldürdüğünü biliyor muydunuz?Petrol ve petrol gibi geri dönüşüm imkânı olmayan ürünlerin dünyaya verdiği zararın farkında olan İşte Tişört, dünyanın ömrünü uzatmak için adım atmanızı bir misyon haline getirdi. Ayda 500 binden fazla üretim sağlayan ve internet şubesinin yanı sıra İstoç’ta da yeri olan İstetişört.com’dan bez çanta veya baskılı/baskısız tişört gibi pamuktan üretilen malzemeleri satın alarak dünyayı kurtarmak hiç bu kadar çekici olmamıştı diyeceksiniz.Baskisiz T-shirtRenkli Toptan Baskısız T-shirt ModelleriSizce toptan baskısız t-shirt ne kadar büyüleyici olabilir? İstetişört.com kalitesiyle üretilen baskısız tişörtler, 9 farklı renk seçeneğiyle ve yumuşacık dokusuyla sizlere sunuluyor. 60’tan fazla baskısız tişört stoklarımızda mevcut ve siz değerli kullanıcılarını bekliyor.İstecanta.com olarak, toptan baskısız tişört üretimimiz mümkündür. Üstelik sipariş ettiğiniz tarihten itibaren en yakın zamanda elinize ulaşacaktır!Toptan Baskisiz T-shirtSizleri Yansıtan Baskısız Tişört ModelleriBaskılı/baskısız tişört veya bez çanta ürünlerimizi kişisel olarak arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz gibi toptan da satın alabilirsiniz. İstoç gibi toptan satışın kalbi olan mekanlarda İşte Çanta olarak yer alıyoruz. Ayrıca kendi tasarladığınız logo, model veya fotoğraflarınızı tişört ve bez çantalarınızda görebilirsiniz! Müşteri memnuniyetini ayrıcalıklı tutan İşte Çanta, minimum 10 adet olmak üzere arzu ettiğiniz tişörtleri, fotoğraflarınızla kapınıza kadar getiriyor.Daha detaylı bilgi almak ve toptan baskısız tişört sipariş vermek isterseniz 0212 526 78 78 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek@istecanta.com mail adresinden arzu ettiğiniz baskı modellerinizle sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresine gelip bizi ziyaret edebilirsiniz
 • Baskısız Tişört Doğallığı

  Rahatlığıyla bilinen baskısız tişört modelleri, her geçen gün modanın göz bebeği haline geliyor. iştetişört.com ailesi olarak, tişörtlerimizin rahatlık veren kumaşıyla yepyeni bir ürün oluşturduk. İster baskılı ister baskısız, 9 ayrı renk ve 5 beden seçeneğiyle %100 pamuktan imal ettiğimiz toptan baskısız tişört modellerimiz ile herkese konforu hissettirsin istedik.

  Neden Toptan Baskısız Tişört

  Toptan baskısız tişört modellerini iyi araştırmak gerekiyor. Pamuktan yapılmayan toptan baskısız t-shirt ve çantalar petrol ve doğal gazdan üretilir. Petrol ve doğal gaz ise geri dönüşümü olmayan ve canlılığa büyük zararlar veren iki fosil yakıttır. Plastik poşetlerin doğada 15-1000 yıl arasında ayrıştığını ve bu ayrışma süreci içerisinde milyonlarca deniz ve kara canlısını öldürdüğünü biliyor muydunuz?Petrol ve petrol gibi geri dönüşüm imkânı olmayan ürünlerin dünyaya verdiği zararın farkında olan İşte Çanta, dünyanın ömrünü uzatmak için adım atmanızı bir misyon haline getirdi. Ayda 500 binden fazla üretim sağlayan ve internet şubesinin yanı sıra İstoç’ta da yeri olan istetisort.com’dan baskılı/baskısız tişört gibi pamuktan üretilen malzemeleri satın alarak dünyayı kurtarmak hiç bu kadar çekici olmamıştı diyeceksiniz.Toptan Baskisiz Tshirt

  Farklı Modellerde Baskısız T-shirt

  Baskısız t-shirt modellerinin büyülü olabileceğine inanabilir misiniz? istetisort.com kalitesiyle üretilen baskısız tişört modelleri, 9 farklı renk seçeneğiyle ve yumuşacık dokusuyla sizlere sunuluyor. 60’tan fazla ürün stoklarımızda mevcut ve siz değerli kullanıcılarını bekliyor.İşte Tişört olarak, toptan baskısız tişört üretimimiz mümkündür. Üstelik sipariş ettiğiniz tarihten itibaren en yakın zamanda elinize ulaşacaktır!Toptan Baskisiz Tisort

  Özgürlük Bu Tişörtlerde

  Baskılı/baskısız t-shirt ürünlerimizi kişisel olarak arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz gibi toptan da satın alabilirsiniz. İstoç gibi toptan satışın kalbi olan mekanlarda İşte Tişört olarak yer alıyoruz. Ayrıca kendi tasarladığınız logo, model veya fotoğraflarınızı baskısız tişört ve bez çantalarınızda görebilirsiniz! Müşteri memnuniyetini ayrıcalıklı tutan İşte Çanta, minimum 10 adet olmak üzere arzu ettiğiniz toptan baskısız tişört modellerimiz size bekliyorDaha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz 0212 526 78 78 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek@istecanta.com mail adresinden arzu ettiğiniz baskı modellerinizle sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresine gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Baskılı ve Baskısız Tişört

  Tişört modelleri artık sade tasarlanmıyor. Tüm baskılı ve baskısız tişört modelleri artık moda! Sadeliğin ötesinde sevilen sinema karakterleri, en beğenilen doğa manzaraları, çocukların asla vazgeçemedikleri çizgi film kahramanları kısacası istenen her şey için baskılı ve baskısız tişört bulabilmek mümkün.

  Bu bakımdan tamamen doğal yollarla elde edilen ve en son teknoloji kullanılarak hazırlanan ile her açıdan fark yaratılmaktadır. Buna dayanarak tamamen kaliteden ödün verilmeksizin en farklı özellikleriyle eşsiz olmaya devam eden unsurları bir arada sunmaktadır.

  Toptan Baskisiz Tisort


  Yerli İmalat Toptan Baskısız T-shirt

  Ayrıca söz konusu toptan baskısız t-shirt modelleri tamamıyla yerli imalata dayandığı için her anlamda fark yaratmaya devam eder. Bu da son derece önemli bir noktayı tesis etmektedir. Tüm bu unsurlara bağlı olarak tüm herkesin toptan baskısız tişört kategorisindeki tüm ürünlere doğallık ve ekonomik fiyat garantisiyle her açıdan ulaşması mümkün.

  Öte yandan baskısız tişört modelleri ekonomik fiyatların ötesinde yine dikkat çeken özelliklerden biri olması adına toptan baskısız t-shirt modelleri ürünlerin aynı gün içinde teslimatı söz konusu olacaktır. Bu da fark yaratan bir özellik olması adına son derece önemlidir.

  İşte ortada duran bu yaklaşım özelliklerine dayanarak her açıdan kaliteden ödün vermeden yerli imalat ve ekonomik fiyat garantisinin bir arada bulunduğunu dikkate almak gerekir.

  Bu tasarımlar tamamen özel tasarımcılar tarafından yerli tasarımlar olarak göz doldurmaktadır. Bu açıdan toptan baskısız tişört özelliği konusunda her anlamda fark yaratmaktadır.

  Üstelik yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer nokta olarak rengarenk ve en çok tutulan tasarımlardan oluşuyor. Birçok baskılı ve baskısız tişört seçeneklerini her anlamda bulabilmeniz olanaklı olmaktadır.

  Ozel Baskili Tisort


  Tümüyle bu özellikleriyle toptan baskısız t-shirt bulmak adına birbirinden eşsiz özellikleriyle sıra dışı tasarımlar bir arada yer almaya devam eder. Bu da ayrıcalıkları bir arada tutması anlamında gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzı olarak görülmektedir.

  Bütün bu baskılı ve baskısız tişört modellerinde doğallık, yerli imalat garantisi ve yine her şeyin ötesinde tamamen milli sermaye ile milli üretim söz konusudur. Bu bakımdan düşünüldüğü zaman her açıdan sıra dışı tüm özellikleriyle tişört fiyatları sıra dışı yönleriyle bir arada bulunduğunu kesinlikle dikkate almak gerekir.

  Çünkü bütün bu üretimler her açıdan baskılı ve baskısız tişört modellerini bir arada sunmaya devam eden üretimler olmaları bakımından gerçekten de klasiğin ötesinde bir özelliği meydana getirir. Bu da onun farkını yansıtan noktalardan biri olarak tamamen sıra dışı yönleri bir arada sunar. İşte bu yönleriyle baskısız tişört ekonomik ve yerli üretimle Mahmutbey mahallesi, İstoç ticaret merkezi, numara 78'de sergilenmektedir. Aynı zamanda 0212 643 21 00 ya da destek@istetisort.com adresinden de ulaşmanız mümkün. Hemen bize ulaşarak baskılı ve toptan baskısız tişört siparişi vermek için bize ulaşabilirsiniz.
 • Toptan Baskısız Tişört Modelleri

  Toptan baskısız tişört modelleri, %100 pamuktan üretilmekte olan %100 doğal ürünlerdir. Çevre dostu olan bu baskılı ve baskısız tişört modelleri, polyester tişörtlerin hassas ciltlere vermiş olduğu zararları asla vermemektedir. Doğada çözünebilen yani doğaya karışma özelliği bulunan tamamen organik bez çantalar, naylon poşetlere oranla çok daha uzun süre kullanıma uygundur. Polyester tişörtlere oranla çok daha dayanıklı da olan pamuk baskısız t-shirt modelleri, boyama ve baskıya uygun modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Boyanabilmekte olan ve üzerine baskı uygulanabilmekte olan İşte Çanta sitesinin 0212 643 21 00 ve destek@istetisort.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinde, bez çanta modellerinin yanı sıra baskısız tişört modelleri de yer almaktadır. İhtiyacınız olan her türlü bez çanta modelini size sunan sitede, sevdikleriniz, çocuklarınız ya da kendiniz için uygun bez çantaları hızlıca görebilirsiniz.
  Toptan Tisort
  Toptan baskısız t-shirt satışları, İstoç gibi yerlerde yapılmaktadır. İşte Tişört sitesinin de İstoç’ta yeri bulunmaktadır. Burada bulunan yerinde, farklı renklerde tişört modelleri bulunan site, hediyelik olarak tercih edilebilecek olan bez çantalar da üretmektedir. Bez çantalar üzerine baskı uygulamaları da yapmakta olan İşte Çanta’da, toptan baskısız tişört satışı da yapılmaktadır. İstenilen tasarım ya da fotoğrafın baskı yapılabildiği baskılı ve baskısız t-shirt modellerine sahip olabilmek için en az 10 adet ve üzeri sipariş vermeniz gerekmektedir. 10 adet üzeri siparişlerde, dilediğiniz tasarımı ya da fotoğrafı tişört üzerine baskı yapma şansını elde edebilirsiniz.
  Toptan T-shirt Promosyon
  Diğer hediyelik ürün satan sitelere oranla hem toptan baskısız t-shirt modellerini hem de baskılı ve baskısız çanta modellerini en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkarmakta olan İşte Tişört’e, 0212 643 21 00 ve destek@istetisort.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Hediyeliğe en uygun fiyatlı ve en uzun süre dayanan ürünlerden biri olan bez çantaların ve tişörtlerin onlarca modelini karşınıza çıkaran İşte Tişört sitesinde, toptan baskısız tişört, sweatshirt, yelek ve iş kıyafetleri gibi birçok ürün bulunmaktadır.
 • Baskısız Tişört Modası

  Baskısız tişört moda anlayışı bakımından son zamanlarda hızla değişmiş ve artık insanlar yeni moda akımlarının etkisi altına kalmışlardır. Özellikle son yıllarda salaş giyimin ve eskiye dönüşün çok fazla olduğunu da söyleyebilmek mümkündür. Özellikle doğaya artık zarar vermeyen, atıldıktan sonra kısa süre içerisinde kaybolan maddeler, sıklıkla kullanılmaktadırlar. Bez olarak üretilen baskısız tişört, son zamanlarda pek çok kişinin tercih ettiği, halen de kullanılan üründür. Toptan olarak alım yapan birçok firma bulunduğu gibi, yalnızca perakende olarak tişört alım yapan müşteri sayımızın bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür.Baskili Baskisiz Tisort

  Toptan Baskısız T- shirt Nereden Alınır ?

  Toptan baskısız t-shirt satan firmamıza gelen müşteri talepleri doğrultusunda üretim yapıyor ve üretmiş olduğumuz bez ürünleri de hem piyasa içine, hem de yurt dışına satıyoruz. İşte Çanta adı ile 35 yıl önce kurulan, o dönemden beri de profesyonel bir hizmet sunarak müşteri beklentilerini karşılayan firmamıza bu ürünün nerelerde kullanılabileceği, sıklıkla soruluyor. Özellikle Toptan baskısız t-shirt modellerini birçok alanda tercih edildiğini, özellikle turistik yörelerde çok fazla satıldığını söylemek mümkündür. Bununla beraber, eğer ürünü baskısız olarak satın almak istemiyorsanız, 60’ın üzerinde model ve baskı seçeneğimiz ile baskı yapma hizmetimizden de faydalanabilmeniz mümkündür. Son derece profesyonel olarak çalışan firmamızın, bu konuda müşteri sayısı bir hayli fazla olmakla beraber, sorunsuz bir hizmeti amaçlıyor olduğundan ötürü, sürekli olarak üretim gerçekleştirmektedir. İsterseniz baskısız olarak almış olduğunuz ürünleri boyayabilir, ya da doğrudan baskı yaptırabilirsiniz.Baskili Toptan Baskisiz T-shirt

  Toptan Baskısız Tişört Alım - Satım

  Toptan baskısız tişört almak isterseniz, bu ürünün üretim yerinin, İstoç olduğunu söylemek mümkündür. Biz de İstanbul Mahmutbey’de yer alan, sanayi ve tekstil ile ön plana çıkan İstoç’ta bir merkez olmakla beraber, 0212 643 21 00 numaralı hattımız ile müşterilerimiz ile sürekli olarak iletişim halinde olduğumuzu belirtelim. Bu hizmetlerimizden yararlanarak bizi tercih edebilir, ürünleri bizden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda kargo konusunda da sizleri hiç zorlamıyor; doğrudan adresinize teslim yapıyoruz. Toptan baskısız t-shirt ürün satın almak isteyen müşterilerimiz, cep telefonu hattı ile bizimle iletişime geçebilirler. Sizleri de bekliyor olacağız.
 • Uzun Ömürlü - Sağlıklı Baskısız Tişört

  Pamuk giyim ve pamuk tekstiline yönelik birçok ürün, günümüzde insanların kullanmayı tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı ya da baskısız tişört satın almak isteyenlerdenseniz, bizim firmamız 35 yıl önce kurulan, bugün ‘İşte Çanta’ adı ile hizmet vermekte olan kuruluşlar arasında yer almaktadır. Çok sayıda müşterisi bulunan firmamız, toplu ve perakende alımlarda adını duyurmuş ve kendisini kanıtlamış bir firma olarak uzun zamandır bu alanda faaliyet gösterir. Birçok müşterisi bulunur, aynı zamanda müşterileri yalnızca bireysel değil, kurumsal müşteriler olarak da hizmet vermektedir. 60’ın üzerinde model seçeneği, 10’un üzerinde renk seçeneği ile baskısız tişört satın almak isteyen müşterilerimiz için oldukça iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

  Baskisiz Tisort

  Nereden Baskısız Tişört Satın Alacağım?

  Toptan baskısız t-shirt satın almak isteyen birçok kişi, bu piyasada üretim yapan firmaların Eminönü ve İstoç gibi yerlerde toplandığını bilmektedir. Bizim firmamız da İstanbul İstoç’ta yer almaktadır. ‘İşte Çanta’ adı ile kurulmuş olmakla beraber, bugün Türkiye’nin pek çok yerinde bilinmekte, hem ülke içine hem de ülke dışında ürün gönderimi yapmaktayız. Bizden ürün satın almak isteyen müşterilerimiz, doğrudan İstoç’taki fabrikamıza gelerek yetkili arkadaşlar ile görüşebilecekleri gibi, internet üzerinden de ürünlerimizi inceleme fırsatına sahipler. Bir günde toplu üretim yapabileceğimiz gibi, arzu etmeniz halinde aynı gün içerisinde baskı da yapmaktayız. Sorunsuz bir hizmet almak isteyenler, kaliteli ürün edinmek isteyenler için firmamız oldukça avantajlıdır. Siz de bize 0212 643 21 00 numaralı telefon veya destek@istetisort.com mail adresinden ulaşarak hemen baskılı sipariş verebilirsiniz. Toptan baskısız t-shirt siparişlerinizi web sitemizin baskısız tişört kategorisinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Toptan Baskili Baskisiz T-shirt

  Toptan baskısız tişört üretimi firmamızın servis verdiği alanlar arasında yer alıyor ve her geçen gün onlarca kişi bizim firmamızı arayarak bizden ürün satın almak istediğini belirtiyor. Hem uygun fiyatlı, hem de 300 alım üzerinde baskının da yapıldığı firmalardan birisi olarak bizler sorunsuz bir hizmet sunmayı sizler için bir amaç olarak belirlemiş durumdayız. Ürünlerimizin hepsi son derece kaliteli olmakla beraber, bu konudan asla ödün vermiyoruz. Stoklarda 60’ın üzerinde ürün bulunmakla beraber, siz de bizden ürün satın alabilir; aldığınız ürünleri turistik yörelerde satma fırsatı bulabilirsiniz. Bu oldukça tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de özel baskılı tişört siparişi vermek isterseniz web sitemizin baskı merkezi kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca polo yaka gibi özel yaka toptan baskısız tişört siparişi vermek isterseniz destek@istetisort.com mail adresinden talebinizi hemen bize iletebilirsiniz. İlettiğiniz mailleri 30 dakika içerisinde yanıtlamaktayız.
 • Baskısız Tişört İmalatı - Toptan Satış

  Baskısız tişört, bugün pek çok kişinin kullanmayı tercih ettiği tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Polyester tişörtlere göre çok daha doğal olan ve daha uzun süre kullanılabilien pamuk tişörtler, moda anlayışının da değişmesi ile beraber çokça kullanılmaya başlanmıştır. İşte Çanta olarak biz de bu modelin hem perakende, hem de toptan satışını gerçekleştiren markalar arasında bulunuyoruz. Birçok kişi bizim hizmetlerimizden ve ürünlerimizden yararlanmayı tercih ediyor. Çevre dostu bir ürün olmasının yanı sıra, kişilere kendi tasarımlarını da sunmaya imkan tanıması, bu ürünün tercih edilebilirliğini artıran en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Firma olarak uzun zamandır hediyelik eşya, promosyon, baskılı ve baskısız tişört sektöründe yer almaktayız.

  baskili-baskisiz-tisort


  Toptan Baskısız Tişört Satışı

  Firmamız, toptan baskısız tişört satışı gerçekleştiren firmalardan yalnızca bir tanesi. Bununla beraber, Türkiye içerisinde en çok tercih edilen ve yapmış olduğu kaliteli imalatla da adından sıklıkla söz ettiren firmalardan ilki. 60’a yakın modelimiz bulunmakla beraber, bugün hediyelik eşya kullanımında en çok tercih edilen baskısız tişört ve çantalarda açık ara farkla en çok satışı gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Genel merkezi İstoç’ta bulunan firmamız, çeşitli firmalar ve aracı kuruluşlarla sürekli mail halinde olmakla beraber, toplu olarak ürün gönderimini, kargo aracılığı ile diğer şehirlere de yapabilmektedir. Bu noktada yardıma ihtiyacınız varsa, bize ulaşabilir, almak istediğiniz ürünler ile ilgili hem detaylı bilgiye sahip olabilir, hem de uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Toptan baskısız tişört siparişlerinizi web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

  toptan-baskisiz-tisort


  Baskısız Tişört Kullanmanın Avantajları

  Toptan baskısız t-shirt satışı, bugün en çok İstoç gibi yerlerde yapılmakta, firmamız da üretiminin yapıldığı alanlardan bir tanesinde bir imalathane kurarak sizler için en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Özellikle hediyelik eşya satın alacaksanız, baskısız tişört modelleri son derece tercih edilen ürünler arasında yer alabilir. Bunun yanı sıra 10 adet ve üzeri alımlar için firmamız, tişörtlere istediğiniz baskıyı yapan firmalar arasında başı çekmektedir. Hem avantajlı bir kampanya yürütüyor hem de siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlardan çalışıyoruz. Siz de bu konuda bizi tercih edebilirsiniz. Hemen toptan baskısız t-shirt veya toptan baskılı tişört siparişi vermek için bize destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.
 • Baskısız Tişört İmalatı – Toptan Satış

  Bez çantaların doğallığı ve çevreyle dost oluşu naylon poşetlerin pabucunu dama attırmıştı. Üstelik boyanabilir olan bu ürünler, baskılama için de oldukça uygundu. Ancak yazın gelişiyle tişörtlere ihtiyacın artması da giyim sektöründe doğallık çanlarının çalmasına sebep oldu. Yapay ve kaşındıran ürünlerdense doğal ve tene daha rahat uyum sağlayan pamuklu ürünler tercih edilir oldu. Bu yüzden hem sadeliğin hem de doğallığın izinden gidenler için baskısız tişört için imalatı başlattık.

  İstanbul’un İstoç gibi çeşitli noktalarında satışa çıkan bez çantalara ek olarak bu tarz bir ihtiyacın doğması üzerine bizler de İstoç’taki ofisimizden toptan baskısız tişört satışı yaparak talebi karşılamaya çalışıyoruz. 0212 643 21 00 hattı veya destek@istetisort.com elektronik posta adresi üzerinden irtibata geçerek de sipariş edebileceğiniz ürünlerimiz %100 doğal olup %100 pamuktan üretiliyor.

  Toptan Baskisiz Tisort


  Her renkten pamuklu tişörtlerden seçiminizi yaparak hemen sipariş verebilirsiniz. Stoklarımızdaki farklı renklerde modellerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca hediyelik olarak da tercih edilebilecek olan baskısız tişört modellerine istek üzerine arzu edilen tasarımı veya fotoğrafı baskılı hale getirebiliyoruz. Minimum 10 adet sipariş verdiğinizde özel baskılı tişört olarak tercih edilen ürünlerin imalatına hemen başlayıp teslime hazır hale getiriyoruz.

  Toptan baskısız t-shirt hediyelik en için en uygun fiyatlı ürünümüz oluyor. Eğer hediyelik satan bir firma sahibiyseniz toptan baskısız tişört modelleri en dayanıklı olan ürünlerimizden olduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oldukça rağbet gören bir ürün çeşidi olduğundan satış rakamları da tatmin edici olacaktır. İletişime geçildiği takdirde toptan alımlarınızda ürünleri dilediğiniz tasarımlarla da süsleyebiliriz. Bunun için Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresindeki ofisimizi ziyaret edebilir veya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Toptan Baskisiz Tisort


  İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde toptan baskısız t-shirt kategorisine girerek modellere bir göz atabilirsiniz. Hafta içi günlerde saat 16.00 ve cumartesi günleri saat 13.00’a kadar sipariş verirseniz eğer aynı gün içinde talep ettiğiniz sayıdaki baskısız tişörtü adresinize ulaştırmak üzere kargoya verebiliyoruz. Vakit kaybetmeden farklı renk ve bedenlerdeki %100 pamuk olan ürünlerimizi inceleyin.

 • Çevre Dostu Yenilik Toptan Bez Çanta

  Doğal çevrenin dengesini korumak için toptan bez çanta gibi doğal içerikli ürünler kullanmak gerekir. En önemlisi de kullanılan bu ürünleri günlük hayatın bir parçası haline getirmektir. Günlük hayatta en çok yapılan şeylerden biri alışveriş. Doğal olarak market poşeti kullanımı da bu alışveriş fazlalığı nedeniyle fazla. Ama bu poşetler naylon. Naylon atıldığında doğada kolay kolay çözünmez ve çevreyi kirletir. Ayrıca üretimi için çok fazla kimyasal kullanılır. Ama artık bu poşetlerin bir alternatifi var. Naylon poşetler yerine baskılı ve baskısız bez çanta kullanılabilir.  Bez çanta imalatı ile birçok model İşte Çanta tarafından alıcıların hizmetine sunuluyor. Doğaya zarar vermeyen çevreci ürünler üreten bu firma kullandıkları malzeme ile fark yaratıyor. Ayrıca çantalar boyamaya uygun. Toptan bez çanta satışları İstoç gibi bölgelerde yapılıyor. İstoç'da firmanın merkezi mevcuttur. Satış ofisinin adresi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Ayrıca web sitesinden bu firmaya ulaşabilir, sitedeki toptan bez çanta kategorisinden sipariş verebilirsiniz. Siteden sadece baskısız bez çanta değil, baskılı bez çanta siparişi de verebilirsiniz.

  İşte Çanta firması internet sitesi incelendiğinde bu işe ne kadar önem verdikleri ve alıcılarını memnun etmek için ne kadar çok çalıştıkları hemen farkedilir. Bakıldığında sadece bezden yapılmış ve dikimi kolay bir çanta için altmıştan fazla model üretmişler. Kumaş türleri standart ve doğal olan bu 35x40 cm boyutundaki çantaların çeşitliliği kullanım alanlarında. Kol çantasından büzgülü sırt çantasına clutchtan baskılı transfer çantalara her çeşit var. Ayrıca farklı amaç kullanımlı pasaportluk çanta, gözlük kılıfı, kalem kutusu gibi seçenekler de mevcut. Yüzde yüz doğal ve pamuk içerikli bez çantaların yanında yine yüzde yüz doğal kanvas çantalar da var.

  Bez Canta imalati


  Toptan bez çanta modellerine en uygun fiyatlarla ulaşmak çok kolay. Her türlü kullanım ve amaca uygun üretilmiş modelleriyle bez market çantaları ve diğerleri İşte Çanta'da satılıyor. İnternet sitesinden toplu veya tek tek online alışveriş olanağı sunan firmada siparişin verildiği gün ürünün kargoya verilmesi de büyük avantaj. Yani ürüne kavuşmak için çok fazla beklemek yok. Ayrıca 500 adet ve üzeri siparişlerinizde istediğiniz ölçü ve baskıda bez çanta imalatı da yapılmaktadı.

  Hem çevre korumasına katkı sağlamak hem de günlük hayatta estetik ve kolay bir çanta kullanımına ulaşmak için bez çantalar tercih edilmelidir. Bu işi Türkiye'de çok iyi yapan firmalardan biri olan İşte Çanta’ya 0212 643 2100 numaralı telefon veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürünler 1 - 10 / Toplam 28

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3